Jump to content


Photo

Rezanje


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#1 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2006 - 05:04 PM

No najprej se opravičujem, če je ta tema že kje...samo jst je še nism zasledila ermm.gif

Kaj si mislite o tem..ste se že kdaj rezali itd...kar razgovorite se wink.gif Jaz opažam veliko tega zadnje čase in ne razumem tega čisto dobro.


  • 0

#2 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 20 January 2006 - 07:29 PM

mi je bedno k sem to napisala kar sem okoli rezanja..pa sem raje zbrisala:)-k ni vredno!smile.gif
  • 0

#3 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 20 January 2006 - 08:35 PM

Men je ta tema tako grozna da me kr odvrne.Se opravicujem.. :/
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#4 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 January 2006 - 08:55 PM

ena sosolka ma velik brazgotin na roki - tko skor vzporedne so, razmik 0,5-1 cm. in ker to gledam ze od zacetka leta, zgleda, da ji ne bo zginlo. ceprav zatrjuje, da jo je psicka opraskala (sam js mislim, da ce te pes opraska, da nimas cele roke v brazgotinah, se posebej, ker ma eno tako mejhno belo kepico k je je sam cukr). js tega neodobravam, ceprav sem si rekla, da se bom probala pozanimat, kaj in kako je z njo - pri njej, seveda. al je pac probala al je za tem kej bolj resnega ...

mislim, da obstajajo bolj konstruktivni nacini resevanja tezav, pisanje dnevnika, risanje, sprehod, tek, fitnes, pogovor, kot to, da sam sebi delas skodo - tako fizicno kot psihicno.
  • 0

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 January 2006 - 09:03 PM

Bljah. Čisto out mimo, ljudje, ki v drugem ne vidijo izhoda. Žalostno. Nisem in nikoli nebom tega počela.
  • 0
Viens, reste ici!

#6 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 20 January 2006 - 09:35 PM

nism nikol tega počela
nebom pa rekla da se mi ne more to zgodit
kaj veš kdaj pride taka kriza
upam pa da nebom nikol tolk na dnu
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#7 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 20 January 2006 - 10:43 PM

js sm tut to delala 2x.
sam sm nehala ker sm se zavedala da bom mela brazgotine!!bravo jst
in ubistvu mam zdej eno brazgotinico od tega in se kar dobro vidi oops.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 January 2006 - 11:35 AM

Ljudje, ki se znajdejo v osebni stiski, si lajšajo bolečino na različne načine ... tudi s fizično bolečino, ki jim da nek občutek obvladovanja situacije. Sama nisem tega nikoli počela (sem se pač s stisko spopadala na drugačne načine) poznam pa kar nekaj ljudi, ki so to počeli in še vedno počnejo. Poznam fanta, ki si dobesedno razrezuje roko in punco, ki najde zadoščenje edino v tem početju ... pa še koga drugega. Srh me spreletava, ko pomislim na to ... kaj človeka pripelje do tega, da si zadaja bolečino, ki se mu v nasprotju z večino zdi blagodejna. Mislim, da zadeva ne pripelje nikamor in se slej ko prej tako ali drugače konča.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 January 2006 - 11:45 AM

jaz tud nisem tega počela, ker tako ne prenesem preveč krvi kaj šele, da bi se rezala in lahko tud umrla.. nobena bolečina ni bla tak huda da bi bla pripravljena za to umret.. en krat pa me je nekaj vtrgalo, ne vem več kaj je bil vzrok in sem si nohte zarila v roko do krvi rolleyes.gif in ja .. boljše sem se počutla.. po eni strani jih razumem rolleyes.gif ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#10 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 21 January 2006 - 12:19 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Bljah. Čisto out mimo, ljudje, ki v drugem ne vidijo izhoda. Žalostno. Nisem in nikoli nebom tega počela.


mai dire mai
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 January 2006 - 07:15 PM

Jaz ti predlagam, da najdeš kak hobi. In se zamotiš. Greš med ljudi in jih spoznavaš. Več kot ima človek prostega časa, bolj razmišlja in bolj se pogreza v neko brezno (seveda če ga daje kakšna depresija). Pojdi ven in poskušaj prenehati s tem, ker s tem škodiš sebi. Tega se zavedaš, ampak je potrebno s tem prekiniti.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 21 January 2006 - 07:59 PM

Takojšna strokovna pomoč bi bila na mestu. Takšne stvari niso mačji kašelj in tega ne smemo tabuizirati temveč se čimveč pogovarjati o tem.

G
  • 0

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 January 2006 - 08:54 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Bljah. Čisto out mimo, ljudje, ki v drugem ne vidijo izhoda. Žalostno. Nisem in nikoli nebom tega počela.


mai dire mai


ermm.gif:
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2006 - 10:48 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz ti predlagam, da najdeš kak hobi. In se zamotiš. Greš med ljudi in jih spoznavaš. Več kot ima človek prostega časa, bolj razmišlja in bolj se pogreza v neko brezno (seveda če ga daje kakšna depresija). Pojdi ven in poskušaj prenehati s tem, ker s tem škodiš sebi. Tega se zavedaš, ampak je potrebno s tem prekiniti.


se strinjam


  • 0

#15 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 January 2006 - 11:36 PM

QUOTE(Colt)
Takojšna strokovna pomoč bi bila na mestu. Takšne stvari niso mačji kašelj in tega ne smemo tabuizirati temveč se čimveč pogovarjati o tem.

G

ja se strinjam... to sam pomen, da sam ne veš več kaj bi, kako bi si pomagal... obvezno strokovna pomoč, sploh če gre za kakšnega najstnika :|

men je groza, da to sploh obstaja IPB Image

  • 0
Posted Image

#16 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2006 - 02:17 AM

Men pa se zdi, da še ni vedno treba takoj take panike zagnat. Če traja dalj časa in ima to početje kakšno dtugo ozadje, potem je pomoč seveda dobrodošla, drugače pa mislim, da večina najstnikov gre čez takšno obdobje, kjer počnejo takšne in drugačne 'neumnosti', a jih večina tudi prej kot slej pride k sebi.

Pri nas v OŠ npr. je to v nekem obdobju postalo ful popularno, folk se je 'tetoviral' in ne vem, kaj še vse, vse, sam, da si bil 'kul', pol pa se je tudi hitro pozablo.
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 January 2006 - 03:00 AM

.
Se podpišem pod post od Michelle. IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 01:03 PM

jst sm to delala 1 let.. pa sm se dala u red
pa ne bi tle o tem pisala k cela slovenija bere, če kera rab help alpa talk - ZS smile.gif
  • 0

#19 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 22 February 2006 - 11:46 PM

Tud jst mam sošolca, ki to že zlo doug počne in pa sošolko ki si reže na vseh možnih predelih (groza in strah me je ko pomislim kje!!! rolleyes.gif ), ampak sn pa ugotovila da se teh ljudi ne da na noben način odvrnit od tega... tak da takšno početje je res žalostno. sad.gif
  • 0

#20 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 23 February 2006 - 12:30 PM

pa jih tut noben ne bo odvrnu od tega dokler sama ne prideta do tega da ni ql kar počneta
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users