Jump to content


Photo

Šolske tegobe


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#21 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 11 May 2010 - 02:54 PM

Jaz sm zadnje leto in ne morem več past, a pol štejem? laugh.gif
  • 0

#22 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2010 - 03:13 PM

Jz mam še 6 izpitov do konca, pa nism nč mutila vmes. Računam da bom tud s temi konc najkasnej septembra.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#23 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 11 May 2010 - 03:19 PM

O faks, to bo tut še veselje biggrin.gif

Jst sem pa včeri zvedla da sem lahko odlična in me je tok šokiral da še zdej nisem k sebi prišla, haha laugh.gif Ker sem se ZAVESTNO ODLOČLA, da se mi ne da trudit, nič nisem v šolo hodila, nobenega testa nisem šla pisat dokler niso bli res že zadnji roki, učila sem se ene 12x manj kot lani, in zdej ugotovim, da mi bo mogoče še celo ratalo laugh.gif Oz verjetno mi bo ane, zdej sem čist zagnana da se potrudim še teh 6 dni biggrin.gif

Mam pa še za narest plakat + referat za filo (ker przadet prfoks, za eno neumno filozofijo tok teži, k da je najpomembnejši predmet sveta, pri vseh drugih predmetih se lažje zmenim ej, fak!), javit se moram mato da zvišam na 4 (mi sam en procent manjka, tut noče šenkat biggrin.gif ), odpisat+javit se frenčo, pa bit vprašana ang da zvišujem na 5. Pff, v pondeljek se ga grem napit tongue.gif laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#24 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 08:00 AM

Jaz rojevam eno seminarsko z velikimi mukami, v bistvu si sploh naslova še nisem zbrala in pišem zdej življenjepis, preden se bom morala omejit na bolj detajlne stvari.

Pa v ponedeljek je poslednji kolokvij na japonščini cry.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#25 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 08:17 AM

Js sm 4. letnik in bom letos ponavljala, ker sm se tako odločila. Naslednje leto bom delala za nazaj in za naprej, tako da bojo prihodnja leta manj stresna. 4 leta sem grizla, gagala, jokala, si pulila lase, zdej sm pa rekla: stop (smešen se sliš), prenehaj, pomembno je tvoje zdravje, sreča in to je to!
Sm si že naredila načrt kaj bom naredila naslednjo leto: 4 ali 5 izpitov (velikih da ne bo pomote), vpisala se bom na šiviljski tečaj ( woot.gif ), delala bom nekaj malega, da bom lahko šla na kakšen kongres spomladi ( woot.gif ) + prijavila se bom za eno mesečno prakso v tujini in upala, da mi bojo to priznali pri moji praksi tukaj. Če bom pa zelooo pridna, pa se bom začela že dogovarjat za diplomsko, da bom začela še na tem vnaprej delat!

Vesela sem, da me pri tem 100000% podpira fant, 100% oči, mami pa ne biggrin.gif Ampak, mi največ pomeni, da sta z mano fant in oči (da me bo zagovarjal, če bojo kakšna trenja) laugh.gif

Aja... v 1. letnik se nas je vpisalo 160, v 4. letniku nas je samo 75 redne generacije... torej: okol 100 jih je padl v štirih letih. Jih je pa toliko nazaj prišlo (starejši letniki), da nas je zdej 175 laugh.gif

Zdej se učim za kolokvij in za izpit konec junija- to moram naredit!
  • 0

#26 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 12 May 2010 - 08:22 AM

No čak da preračunam jst kok mam še do konca.
Do konca mam 2 semestra, s tem da padla ali ponavljala nisem nikoli, pavzirala tudi ne...

*gre neki gledat v e-studenta*
od vseh izpitov do zdej sem 2 padla in ju potem skupno delala dvakrat.

Do konca mam potem še.... 12 izpitov. Od tega bi tri mogla zdej v maju naret.

Mam probleme s faksom predvsem s tem, da se mi ne da več jebat. Kr je en kup enih drkarij pa zajebantkov s preveč cajta.

Mam še ta semester pa še enga, samo bom že to jesen začela delat na diplomi. Čez poletje si bom poskusla najt temo in izbrat mentorja, da potem v jeseni začnem.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#27 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 08:28 AM

QUOTE(ananas @ 12. 5. 2010 - 9:17) View Post

Aja... v 1. letnik se nas je vpisalo 160, v 4. letniku nas je samo 75 redne generacije... torej: okol 100 jih je padl v štirih letih. Jih je pa toliko nazaj prišlo (starejši letniki), da nas je zdej 175 laugh.gif



Pri nas se je na japonščino v prvem letniku vpisalo 60 ljudi (plus ponavljalci, ki jih je bilo tudi precej), sedaj v tretjem nas je 10 biggrin.gif Od tega samo 3 iz redne generacije, beat that tongue.gif


Padla sem pa do zdaj samo en izpit, ki sem ga naredila potem v drugo, ponavljala/pavzirala nikoli.

Meni se tako ne da. Sploh nisem še nič naredila danes, neki googlam, ampak še to bolj tako na pol.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#28 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 08:38 AM

^ laugh.gif A ima japonščina kakšno omejitev?
  • 0

#29 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 08:38 AM

Kakor kdaj. V letu mojega vpisa je ni bilo. Ampak so se ful resno vpisovali no, ni blo tako da jih 75% ne bi hodlo, prvi semester prvega letnika je večina bla tam.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#30 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 09:09 AM

^Ja ja izgovori tongue2.gif wink1.gif

Pri nas je tukaj tako, ker moramo naredit vse izpite in se ti zelo hiter zalomi, tako da... Ma sj js sm to napisala zato, ker sm js med tistimi 75 woot.gif ampak bom kmalu med tistimi 100 biggrin.gif
  • 0

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 May 2010 - 09:21 AM

QUOTE(Nincha @ 11. 5. 2010 - 16:19) View Post

nič nisem v šolo hodila


blink.gif Pri nas so jih pet iz razreda vrgli zaradi prisotnosti, kaj šele, da bi lahko ble odlične. laugh.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#32 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 12 May 2010 - 09:55 AM

QUOTE(Ana @ 12. 5. 2010 - 10:21) View Post



blink.gif Pri nas so jih pet iz razreda vrgli zaradi prisotnosti, kaj šele, da bi lahko ble odlične. laugh.gif



Čudna šola, da so jih vrgli ven zaradi prisotnosti. Na moji je kdo letel ven zaradi odsotnosti. laugh.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#33 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 May 2010 - 10:04 AM

Ja viš, to je pa razlika med Mariborom in Ljubljano. laugh.gif



Ne, sej ne, pač odvisno od šole do šole.



Uf, saj vas je kar dost pridnih tule gor. Jaz zdej malo zase za nazaj računam, kaj in kako... Mnja jebat ga, kar je je, še ene dve leti študentskega življenja me čakata, minimalno... Mi pa sploh ni problem učit se, pa delat naloge in seminarske. Saj se mi ne da, pa kdaj mi gre navzkriž, samo brez faxa mi je pa tudi dolgčas na kubik. Ful sem tak tip človeka, da mu učenje ni problem, pa da moram stalno nekaj delat.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#34 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 12 May 2010 - 10:11 AM

QUOTE(Ana @ 12. 5. 2010 - 10:21) View Post



blink.gif Pri nas so jih pet iz razreda vrgli zaradi prisotnosti, kaj šele, da bi lahko ble odlične. laugh.gif




Pri nas pa tega sploh ne gledajo, res ne. Mislim itak mi je mami opravičila pisala, neopravičenih nisem mela, je pa res, da nas je že celo leto v razrednu vedno samo okrog polovica, nobenmu več se ne da biggrin.gif Tko da nisem bila edina, nardil bomo pa vsi. Ker npr. jst 1x na teden nisem šla v šolo, nekdo drug je pa vsak dan manjkal pri dve uri itd. biggrin.gif Sej so eni tut dobival razne ukore za 30 neopravičenih, ampak letel pa zato ni še nihče biggrin.gif

  • 0

After all this time?

Always.


#35 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2010 - 01:08 PM

To pa res, mi smo mel res najbolj zlato razredničarko, k je sicer vedno pisala neopravičene, ampak sankcij ni bilo pa proti koncu leta nobenih, so vsi razumel, da se nam ne da več. tongue.gif Pogrešam gimnazijo. cry.gif
Včeri sem delala do polnoči in sanjala vse večine in referendume. wacko.gif
  • 0

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 May 2010 - 01:26 PM

Uf pri nas pa te vržejo takoj, če nimaš ur.
  • 0
Viens, reste ici!

#37 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 12 May 2010 - 01:29 PM

A mate procente za prisotnost? Pri nas že kakšen mesec sploh ne zapisujejo več, haha biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#38 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 May 2010 - 02:19 PM

Ja mamo ! Ma pri nas so ful strogi, glede te prisotnosti in tega. Jaz sem celo leto skos hodla v šolo, zato si komaj zdaj lahko privoščim, da kdaj manjkam. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#39 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 12 May 2010 - 05:43 PM

Jooooj, kok upam da bo matematika dve, jutri dobim nazaj! Pa ni mi slo tok dobro .. down.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#40 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 May 2010 - 05:54 PM

KOMU JE ZMANJKALA ENA TOČKA DO 4 PRI MATEMATIKI?!


woot.gif woot.gif woot.gif


Nisem mogla verjet, ko sem dobila test v roke, wooooooo, tako dobro nisem pisla že like pol leta, hahah, meni se je rit smejala. Ampak ena točkaaaaaaaaaa, joj. Eh. Bo že.

Mi je pa dan pokvarila prof. itj, hoče mi zaključit 3, čeprav imam po vseh kriterijih ocene za 4, WTF. blink.gif VSEM je zvišala ocene, tudi tistim, ki jim je prejšnji teden že zaključila navzdol, je danes magično dvignila na gor, samo meni navzdol in to samo zaradi ene osebne zamere, ki je posledica nesporazuma, MOOOOOOOOOOO, faco bi ji sezula, kako sem bila besna. In potem, ko sem šla v drugo učilnico, da povem prijateljici, da mi hoče zaključit 3, sem v afektu rekla "pi*ji materna" (ja geez no, kdo pa ne preklinja, ko je besen), v učilnici pa je bila druga prof. italijanščine, ki je nisem videla in se je začela dret name, da sem gimnazijka, maturantka, 4. letnik, kako si upam tako govorit, če sem normalna, ko da sem delavec, da tako govorim, itd. itd. In potem je še sošolca slišala, da mu je zletela iz ust neka kletvica, pa nas je začela nadirat, da kaj je to pri nas način komunikacije ali kaj, če smo na gradbišču in ne na gimnaziji, pol pa mi je počil film in sem se se zadrla SCUSIIIIIIIII in se pobrala. Vem, da je bilo grdo, vedno se trudim, da ne ugovarjam odraslim in da imam do profesorjev nek spoštljiv odnos, ker konec koncev nismo kolegi, ampak mi je enostavno počil film, fakof vsiiiiiiiiii.

rpg.gif rpg.gif

Celo leto se jajcam s fakin matematiko in na koncu leta da mi uspeh zajebe italijanščina, ki jo znam boljše ko profesorica (ok, pretiravam, haha), fakof. ohmy.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users