Jump to content


Photo

prometne dogodivščine


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#41 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 September 2007 - 10:11 PM

Ah dej no, sam malo se je pohecala.

QUOTE(Jenna @ 25. 9. 2007 - 14:03) View Post

Jaz pa sem nemalokrat doživela prav besno uporabo troblje s strani pobesnelih in živčnih babur (da so ble skoraj vse blond, je bilo najbrž naključje, heh, ampak res so ble). To, če se ni točno tak odvijalo, kot so si one zamislile, so že začele kriliti z rokami in trobiti. Same pa so ble itak največji mutibariči daleč naokoli, sem prepričana. Jaz bi takšnim vzela izpit.

Kako si jim pa zagodla (oz. one tebi, kaj tretjega, ...) da so tak ponorele?

Mene so se enkrat "nabriti čefurji" (sori izrazom) spomnili prehitevat ko sem iz ene ceste zavijala levo na glavno - vozili so pa po pasu za nasprotno vozeča vozila. Valda so mislili da se bom ustrašla in jih spustila naprej, pa nisem. In so začeli nekaj besno krilit in pa trobit, pa sem jim jaz fingerja predstavla smile.gif (važička kaj čem).

še slikico sem nardila:
IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#42 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 28 September 2007 - 07:32 AM

Nedavno, ko sem se peljal na morje in šibal v šmarski klanec s koprske strani, sem vozil po levem pasu navkreber (prehiteval kamperje). Kar naenkrat sem v špeglu videl, da me prehiteva histerik, ki je vozil po pasu za nasprotno smer. Vmes je kajpak dvojna neprekinjena črta. Ne moreš verjamit, kakšni kreteni so eni... blink.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#43 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 28 September 2007 - 11:53 AM

O ja večkrat vozim na relaciji Šmarje-Koper in ljudje z velikim vseseljem prehitavajo v unih ovinkih čez dvojno črto. Še posebej, ko pelješ navzdol (ni prehitevalnega pasa). Največkrat so to italijani, hrvati in ljubljančani.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#44 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 September 2007 - 08:57 AM

Včeraj je šel en Italijan (res perla od človeka) po krožnem v Gorici v nasprotno smer!

Jao bože! butl.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#45 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 September 2007 - 02:21 PM

Joj to se mi je že tudi zgodilo, da mi je en tip pripeljal nasproti v rondoju. Bila pa je sobota, ura nekje okrog polnoči.
  • 0

#46 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 September 2007 - 02:32 PM

N9o, sej če je bla taka pozna ura lahko potegneš dva zaključka ven:
1. pijandura za volanom, al pa kaka stava
2. hvalajožefu je pičel promet

Samo ne rečem, nekje v tujini bi se mogoče clo meni kaj takega zgodilo, sploh če si ves zmeden, lutaš in ti oznake niso čist jasne... Enkrat sem tko v Salzburgu zapeljala v enosmerno iz kontra smeri in so vsi začel besno trobit (so bli pa na vzporednih pasovih, ne na mojem, na srečo smile.gif )- Preprosto so imeli tko hecno postavljene table za enosmerno (oz. ni prehoda) da sem jo vidla šele ko sem not zavila... Pa sem se na hitrco sred ceste obrnla oops.gif .Na rondoju denimo tega lih ne moreš ne...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#47 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26276 posts

Posted 29 September 2007 - 02:37 PM

QUOTE(bellini @ 26. 9. 2007 - 14:00) View Post

Jaz sem pa včeraj doživelas presenečenje na avtocesti. Vozila sem za tovornjakom, ker sem imela kolo na strehi pa še lučka za benz mi je gorela in sem pač vozla v zaveterju (več koz 90 s kolesom tak nisem mogla pelat). Nakar vidim, da en avto ful preveč po sredini levega pasa vozi in se je bočno zaletel v tovornjak pred mano. ohmy.gif Itak je stransko ogledalo odpičlo kot da bi bil iz masla in letel naravnost proti meni. Jao kaki refleksi so to bli in sreča, da sem vozla 80 km/h tako da sem zmanevrirala okoli vseh delov, ki so leteli po zraku. Seveda je kreten takoj dal na gas in se odpeljal naprej. Nekaj avtov za mano pa se je ustavljalo (verjetno so dobli kaj).

Mislim zakaj si je mogo izbrat ravno ta MOJ tovornjak. Kreten verymad.gif predvidevam, da se je meno po telefonu, al pa šaltal radio pa ni bil pozoren.



a je blo to pred cetninsko postajo log?
  • 0

#48 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 29 September 2007 - 03:51 PM

Ne, relacija MB- Slov. Bistrica.
  • 0

#49 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 November 2007 - 09:36 PM

Prejšnji petek vozim na relaciji GO - LJ, ščije kot iz škafa, grozna vidljivost, folk pa prehiteva kot nor. Pred Vrhniko, kjer popravljajo cesto, me prehiti avstrijski voznik, ki je imel še prikolico za na morje, malo je manjkalo, da se ni v tistega pred mano zabil. blink.gif

Pridem na cestninsko, v kabini nek smrkavec - govori po telefonu. Mu dam listek, on pa meni nazaj denar. blink.gif blink.gif Mu rečem: 'Saj ti sploh plačala še nisem.' In on najprej prekine pogovor (zelo nejevoljno), potem pa čisto flegmatično: 'Pa saj ni nobene penne stara'! Jaz sem mu mislila dati eno na gobec, kakšen odnos? Lahko bi vzela tisti denar in odpeljala, on bi pa bil 5 evrov v minusu. Kreten mali. Pa jaz njemu nazaj: 'Stari, res ni nobene penne (to sem full poudarila), ker sem jaz tako poštena, če pa ne bi bila, bi pa bilo drugače.'

Kadar mi kdo reče stara kar kurjo polt dobim, kako mi gre to na živce. Že cel fax ko sem na žurih bila pa ko sem še kadila, so me žicali: 'Stara, a lahko dobim en čik?' Ja, nikoli ga niso dobili, pa sem ponavadi pol škatle razdala okrog. Mislim.... ohmy.gif

smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#50 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 November 2007 - 10:00 PM

Touchy smile.gif . Meni je tudi včeraj nekdo na cestnini vrnil nekaj drobiža nazaj (ampak nisem mela časa štet).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#51 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2007 - 05:29 PM

Jst sm pa zadnjič obračala avto in sm se rahlo zaletela v zid, zdej je pa malo poružen sad.gif Samo upam da starši ne opazijo biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#52 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 November 2007 - 08:39 AM

V krožišču pri Žalah me je nemarno izsilila ena smrklja iz Kranja. mad.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#53 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2007 - 08:45 AM

Packa nesposobna!

Men se je pa zadnjič skor en v rit zaletel... Ustavila sem na prehodu (da je šel en stari dedek čez), kar naenkrat pa vidim v vzvratnem ogledalu hitro približevanje avtomobila in cviljenje gum. Hvala bogu, da je bilo na desni strani dovolj prostora in je lahko odvil tja. Ustavil se je na polovici mojega avta. Groza...
  • 0

#54 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 November 2007 - 10:56 AM

Danes zjutraj se vozim po cesti v smeri iz mesta. Na nasprotni strani je bila kolona, ki se je po polžje premikala in kar naenkrat iz te kolone pripelje en avto - en iz kolone je spustil avto, da je lahko zapeljal na mojo stran ceste. Na srečo sem vozila po omejitvah in mi je uspelo še pravi čas ustavit. Na srečo tudi za mano ni bilo nikogar in se je vse končalo brez nezgod.
  • 0

#55 integralee

integralee

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Orange county

Posted 21 November 2007 - 01:55 PM

QUOTE(Frčica @ 18. 9. 2007 - 15:56) View Post

To se pa zelo strinjam, pravijo da si voznik ko imaš prevoženih 100.000 km.



Nebi se strinju s tabo ka ti nuca ce prafuras 100.000km pa od tega nc ne odneses ce se ne ne naucis pr tem.
Sam zivim za avto da se lahk furam hitr in ob tem uzivam to mi u zivlenju predstavla neki najbolsga najbolsa sprostitev.Na dan prezivim kr dost casa na cesti. Kot pisete kao kk izsiljue folk pa to mah stalnica ... treba se navadit na to da je vedno vec takih ko so dobli izpit cez prste. Pa itak ko se prvic usedes u avto se takoj vidi a si sofer al pa nisi.

najbol me zivcirajo na cesti taki ko se jajcajo po ovnkih ko pride pa ravina da bi lahk prehitel pa zacne tud on pospesevat.Al pa taki ko se bojijo avta pa prometa "predvsem zenske" nevem ka sploh taki silijo na cesto naj grejo psihologu na pogovor pol pa k enmu dobermu soferju da se z njim furajo pa da pove ka je narobe in da gre strah stran. Ma svasta.

Neke nove praznike odpirajo dan spomina na umrle u nesrecah na cestah ma kaj bedarija tist ko mu je usojeno da umre na cesti bo umru .. na mes takih praznikov bols da bi financirali kak tecaj varne voznje .


  • 0
Feel the powah with integrale ... :) All i need is speed

#56

  • Guests

Posted 21 November 2007 - 02:05 PM

Enkrat je pred mano vozil tovornjak z naloženim siporeksom. In so mu ene tri kocke siporeksa padle na cesto. V bistvu je malo falilo, da mi padejo na šipo, sam sem počasi vozila, pa sem se izognila vsem kosom.
Seveda je frajer odpeljal naprej, potem ko je s svojim tovorom skoraj povzročil prometno.
  • 0

#57 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2007 - 04:03 PM

QUOTE(integralee @ 21. 11. 2007 - 13:55) View Post

Nebi se strinju s tabo ka ti nuca ce prafuras 100.000km pa od tega nc ne odneses ce se ne ne naucis pr tem.

Neke nove praznike odpirajo dan spomina na umrle u nesrecah na cestah ma kaj bedarija tist ko mu je usojeno da umre na cesti bo umru .. na mes takih praznikov bols da bi financirali kak tecaj varne voznje .

Kako pa lahko voziš in se v 100.000 km nič ne naučiš? si bolj na strani tistih, ki pravijo da so šoferji rojeni, ostali pa pač...vozijo ampak so vam "šoferjem" le v oviro. Primer, če prvič ko seksaš stvar ni perfektna z vajo ni nič boljša???

Pa tele fore glede usojenosti, da če ti je usojeno da umreš na cesti pač umreš...Ti je popolnoma vseeno, da je vsako leto več mrtvih? da je brez veze se proti temu boriti, ker kaj "tako pač je". se ti ne zdi ta odgovor zelo na prvo žogo? sorodnikom žrtev bi taka tolažba sigurno pomagala, da jim je bilo pač usojena da se je pijana budala usedla za volan in zbila njihovega otroka....

Nočem soditi o tvoji vožnji, priznavaš pa da voziš hitro. Upam, da znaš presoditi kdaj si to lahko privoščiš(vreme, ovinki....) in da veš kdaj je varno prehitevati. V nasprotnem primeru pojdi raje na karting. Pa veliko sreče in preudarnosti na cesti.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#58 integralee

integralee

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Orange county

Posted 21 November 2007 - 06:41 PM

Ja u bistvu je isto ce se prvic usedes v avto pa nevem delas neke butaste napake ko sploh niso logicne sj pr sexu je isto itak je pr vsaki stvari da si na zacetku drven, sam usen enim pride prej v kri ko pa drugim tk je z vsako stvarjo doben ni bil tak da se je prvic usedu v avto pa je bil pro. Ne mors rect ko tok pa tok prefuras da si zdj res sofer. Sj mas tud pr sexu take zenske ko so ko drvo nepremicne tk je pa u prometu mas take ko se bojijo vsega ....

Nevem ka bi js kot posameznik lahk naredu da bi blo manj nesrec na cestah? Da bojo ljudje na cestah umirali se ne da spremenit. Edina stvar ko lahk js uplivam na njo je to da ko sm se prvic usedu v avto sm reku da ne bom furu ko pijem in se tega drzim pa premisljena voznja.

Sj tud js nism na zacetku nevem ka vedu sam tk dost sm se druzu z ludmi ko so ze velik prefurali u zivlenju pac ti pove na kaj je treba bit pozorn vreme ,ceste itd.. , sj se furam hitr sam ponavadi tam kjer poznam cesto , vem za radarje kje so ce nastane trenutna situacija ko je treba takoj odreagirat to je tk za pricakovat da se bo kj zgodilo tk da ni panike. Edin muci me voznja tk zjutri recmo ko se ustanem pa da morn takoj pelat kam kake 20-30min ziher traja da padem not hehe pol pa akcija .. Recmo ce se furam po hrvaski pa tam ko so policaji itak prtegjeni to je vse po omejitvah .. pr nas je drugac.

Itak zdj bo sneg dobr je to en vlek parkirplac zasnezen kake 10cm podlagne snega pa gasa pa rocna pac suces se mal da dobis neko tehniko pa tud pol ce te kje na cesti zasuce ves kk reagirat kk se bo avto obnasu...

  • 0
Feel the powah with integrale ... :) All i need is speed

#59 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2007 - 08:13 PM

Potem le priznaš da se s časom kaj naučiš.
Ocena da si voznik, ko imaš 100.000km je bila pa itak približna.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#60 integralee

integralee

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Orange county

Posted 21 November 2007 - 08:22 PM

QUOTE(Frčica @ 21. 11. 2007 - 20:13) View Post

Potem le priznaš da se s časom kaj naučiš.
Ocena da si voznik, ko imaš 100.000km je bila pa itak približna.



thumbup.gif
  • 0
Feel the powah with integrale ... :) All i need is speed




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users