Jump to content


Photo

Vtisi minule noči


  • Please log in to reply
620 replies to this topic

#41 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 July 2007 - 12:58 AM

Ravno sem hotela zaspat, ko vidim v kotu pri mizi ogromno, ogabno sivorjavo kobilico. Meni je srce skočlo ven. In zdej me je strah it u sobo, tatkooo kje si da jo daš stran. cry.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#42 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 19 July 2007 - 06:46 AM

sleep.gif
  • 0


#43 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 July 2007 - 08:07 AM

Slabo sem spala. Pozno sem se spravila spat, potem pa nisem in nisem mogla zaspat, ker so se mi 2 dni nazaj naredile ene pike po hrbtu in srbijo za znoret. Pa še vedno srbijo! cry.gif Pojma nimam od česa naj bi to bilo (sonce, piki žuželk, alergija na kaj???). Hočem da izginejo, takoj!!! smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#44 Bibi

Bibi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 173 posts
  • Location:Polzela

Posted 19 July 2007 - 10:52 AM

uh dans sm pa spal kot dojenček, ker sm mel ful lep večer. biggrin.gif
  • 0
You're the reason I believe, you're the reason I sing,
you're the reason angels tangle me in heavenly things.
It's been a long road so hard and cold,
but you keepin' me warm with your heart of gold.

#45 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2007 - 06:46 AM

Ob 00:45, ko sem 5 km pred domom s 110 km/h pripeljala izza ovinka in zagledala policijske luči, me je skor kap. Počas sm začela ustavljat in obenem skoraj padla skozi okno, da bi videla kaj se dogaja. Izkazalo se je, da gre za nesrečo - nek par (nista bila domačina) se je zaletel v most, od sprednjega dela avtomobila ni ostalo nič, razen airbagov, ki so štrleli na vse strani, njima na srečo ni bilo nič. Imela pa sta tudi veliko srečo v nesreči, da ju ni odbilo v vodo, čeprav ne vem s katere strani sta sploh trčila - predvidevam, da sta se peljala proti Ljubljani - sodeč po mostu, vendar se ne zdi logično, ker sta morala pripeljati z veliko hitrostjo, 20 m pred mostom pa so trije nevarni ovinki in nista mogla dovolj pospešit.
Skratka, mogla sm počakat, da so avto naložil na avtovleko in pometl po cesti in pol sm bla čist trda, ko sm se mogla še naprej do doma pelat. Ugotavlam, da bom mela velko krizo, če bom kdaj dožvela kakšno nesrečo (kar jo verjetno bom) in se bo dejansko komu kej hudga zgodil. Preveč sočustuvujem z ljudmi, ugotavljam. Celo ob 1ih zjutri, kljub neizmerni utrujenosti.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#46 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 22 July 2007 - 07:28 PM

QUOTE(Bibi @ 19. 7. 2007 - 11:52) View Post

uh dans sm pa spal kot dojenček, ker sm mel ful lep večer. biggrin.gif


Jaz tudi. Pa čeprav so pri sosedovih imeli glasno žurko, ni bilo panike. smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#47 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 August 2007 - 12:35 AM

naiprei morm oment, da je mene kr dost strah teme. druga stvar je pa to da prenavlamo mojo sobo in jz spim v dnevni na kavču (precej neudobno bi rekla ermm.gif )
No jz se učeri glih lepo spravm spat, uno ugasnem vse luči, se uležem, že skor zaspim.. in se pržge luč. naiprei misnla da je šou gdo od starceu na wc, pol pa pogledam in nekak ugotovim da to ni luč u wcju ampak u moji sobi. Začnem klicat mami pa očija sam sta oba2 spala, pa tut ni mi blo jasn kai bi ob treh ponoč delala v čist prazni sobi. mene je TOK zgrabla panika začela sm se dret tekla sm h njima v spalnco in misnla da bom umrla... gdo ob treh ponoč pržiga luč u moji sobi če oba2 spita?!
in pol nakonc sva s fotrom ugotovila da je na stikalu za luč en tak "pametn" gumbek k samodejno prižiga pa ugaša luči na vsake tok časa.. ena od tistih stvari da kao zgleda da je nekdo doma medtem k si na morju al pa kej. no in medtem k so mi belil sobo so verjetno premaknl tist gumbek.. ampak to je blo čist prveveč grozn ojej kok sm se ustrašla... ohmy.gif verymad.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#48 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 08:28 AM

Jst sem mela pa ful čudne sanje....

Najprej sem sanjala, da smo bli ful nekje naprej v prihodnosti in sem mogla enga tipa zapret v hladilno skrinjo, katera to pravzaprav ni bila, ampak je bla neka krionaprava....da bo tip preživel uničenje sveta in potem na novo postavil svet al nevemkaj...in medtem ko je naša vesoljska ladja letela po vesolju, so se na omarah nad to skrinjo guncale opice na obešalnikih in delale norčije. In na koncu sem ugotovila, da notranjost te ladje zgleda popolnoma natanko tako, kot hodnik v stanovanju moje babi (preden je dala skrinjo ven). Krneki biggrin.gif Glih k so se tiste opice guncale me je pa moj dragi klical in me rešil teh čudnih sanj. smile.gif

Druge sanje so ble pa čist scairy... sem na telefonu z mami in se neki pogovarjamo...zgleda da je bla pri svoji sestri (moji teti), ki je bolna (tudi v resnici so ji pred letom dni postavli diagnozo RMV, samo zdaj po porodu ni sledu o tem). In naenkrat men mami reče: Sandra je ta trenutek umrla. Pa jst: aja...ja fak... Nč, se pol slišmo. In pol primem mobitel pa začnem bratu SMS pisat z besedami: ta trenutek je Sandra umrla. Pa sem vidla, da je boljš, da ga mami pokliče pa mu to pove in sem SMS zbrisala. In potem sem se od vsega hudega zbudila.

QUOTE(Nincha @ 1. 8. 2007 - 1:35) View Post
Začnem klicat mami pa očija sam sta oba2 spala, pa tut ni mi blo jasn kai bi ob treh ponoč delala v čist prazni sobi. mene je TOK zgrabla panika začela sm se dret tekla sm h njima v spalnco in misnla da bom umrla... gdo ob treh ponoč pržiga luč u moji sobi če oba2 spita?!


A to, da bi pržgala vse možne luči pa sama pogumno odkorakala do sobe pa ni šlo? wink.gif

  • 0

#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 August 2007 - 10:06 AM

Fajn sm spala, edino ponoč so naju s fantom zbudili eni idioti, ki so se pri kafiču tle čez cesto neki totalno drli, grozili, razbijali in zganjali totalno galamo, en se je pol ure drl ''ubil te bom, jebemo mater, ubil te bom'' - POL URE!! Glupani blesavi, zmer mamo tle kako štalo z raznimi prizadetki, ki mislijo, da se ga morjo vsaj parkrat na teden nažret do konca in se potem mlatit. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 01 August 2007 - 10:19 AM

uff ful slabo sem spala, sem že dva dni skup nervozna ker je mela mami danes zjutraj neki pregled pri zdravniku..ampak se je vse ok končalo


  • 0

#51 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 August 2007 - 06:56 PM

QUOTE
A to, da bi pržgala vse možne luči pa sama pogumno odkorakala do sobe pa ni šlo? wink.gif



em.. nekak nism pomisnla na to biggrin.gif zdei vsekakor zveni bl logično sam mene je naenkrat tok strah ratal da sm misnla da bom skupi padla in nism nč razmišlala haha.. ah jbg biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#52 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 08:36 PM

Zadnji dve noči zlo slabo spim - kr nekej se zbujam, povsem brez razloga - in tud slučajno ne zato, ker bi bla preveč naspana.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#53 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 August 2007 - 09:09 AM

men se to dogaja že kaka dva tedna. dejansko zaspim tm ob ene 4.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#54 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2007 - 10:27 AM

Na živce mi gre, ker hodim spat ob polonoči in čez, spim pa potem do 10-11h rolleyes.gif

Drgač pa je blo včer zvečer ful fajn, ker sva šla s fantom mal v njegovo družbo in smo se kr pošteno nasmejal.
Ko sva hodila potem do avta, sem nenadoma začutila tisto silno ljubezen do fantička in ga kar nism mogla nehat gledat, objemat in lubčkat. Tok sm bla vesela (in sm še), da ga imam, ker si sploh ne predstavljam da ga ne bi blo. Tok sm zaljubljena v tega dečkota, da se sploh ne da opisat z besedami wub.gif blush3.gif blush1.gif
  • 0

#55 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 03 August 2007 - 11:55 AM

učer sem šla spat okol enih.sm pa spala z bratranko v šotoru. smile.gif
  • 0

#56 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 03 August 2007 - 01:28 PM

Jaz sem šla pa spat ob polnoči pa nisem mogla spat pa sem potem mal brala Shakespearove sonete. Potem sem zaspala in se zbudila ker mi je kolega msg poslal ampak sem potem padla direktiva nazaj v posteljo. In potem mi zjutraj ful ni blo jasno, kar naenkrt me prešine da sem dobila msg ponoči in sploh nisem bla ziher če sem sanjala al je blo res. No sem šla v mobitel pogledat pa je blo. =)
  • 0

#57 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 04 August 2007 - 09:32 AM

Popoldne sem bila na enem obisku, fant je šel s prijatelji ven. Seveda sem domov prišla prej, ob 21h, on pa ponoči. Pijan, da je po ene pol ure spaja že padel s povštrom s postelje in grozno smrčal, se premetaval, da je z nogami rukal ob omaro.. Mislim, ob petih zjutraj mi je tako razbijalo v glavi od smrčanja, da o alkoholnih hlapih ne govorimo, da sem hotela spokat k staršem spat. Itak jih ni doma. No, pa se mi ni dalo.
Ma, nič ga ni zbudilo, pa če bi ga tepst začela, se ne bi zbudil.

  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#58 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2007 - 09:55 AM

parkrat sem se zbudila, ker nisem mogla dihat - prezamašen nos in totalno suha usta. sem šla pol na silo vodo pit in si probala nos vsaj za silo prepucat. zraven sem še nekam tiho vzdihovala, ker sem že enkrat dobila pod nos od fanta, če lahko tišje kolovratim, če se prej zbudim. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 August 2007 - 10:02 AM

Boga reva, meni je zabasan nos najhujši, ponavadi pride v paru s tistim nadležnim pritiskom v glavi, ko si cel zafilan in ne morš dihat. Jaz grem takrat ponoč v kopalnico, odprem pipo, dam na najbolj vročo in nos čist zraven pomolim, da vdihujem paro - se mi v ene 30 sekundah kr zadovoljivo odpre kumara, kropa pa tudi dost stočim. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2007 - 10:18 AM

DiLeMka, hvala - sej bom kamilično paro snifala, samo še kamilični čaj si moram danes kupit. smile.gif Hvla vseeno za nasvet.

Hej, a sta se že pobotala? love.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users