Jump to content


Photo

Vtisi minule noči


  • Please log in to reply
620 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2007 - 09:59 AM

QUOTE(Hsul @ 16. 7. 2007 - 10:40) View Post
Vsaj 2 uri pred spanjem nič ne pij, pred psanjem pa se probaj polulat. Moralo bi pomagat.

Tudi to delam, pa ne pomaga!
Pa sem bla pred kratkim na pregledu, pa nič ni kazalo na vnetje. No ja, je pa res, da je to blo pred dobrim mesecem...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 16 July 2007 - 10:29 AM

Meni se to tudi dogaja, sicer mam konstantne probleme z mehurjem...sam mi pomaga, da ne pijem pred spanjem, kot je povedal že Hsul.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#23 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 03:56 PM

Najbolj omembne vreden dogodek te noči je vstajanje ob 5h zjutraj, gledanje rezultatov mature in potem mini debata na msnju biggrin.gif Pol pa valda nazaj spat!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#24 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2007 - 04:26 PM

Do pol treh zjutraj sva se pogovarjala s fantom. Joj, kok je men lepo z njim oops.gif
  • 0

#25 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 07:53 PM

Razburljivo hranjenje komarjev z mojo krvjo, nice ane! mad.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 July 2007 - 08:23 PM

Nič posebenga, brala sem in šla ful hitro spat. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#27 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 July 2007 - 05:57 AM

sestra pršla domov, tako da sm do 1ih sedela za računalnikom (so gledal posnetke nekih koncertov itd). prekratka noč v kombinaciji s trdnim spancem ... guess what happened.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#28 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2007 - 08:34 AM

Do ene pol dveh sva visela zunaj oops.gif Potem pa si še nujno smsirala. Butterflieeeees! wub.gif
  • 0

#29 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 July 2007 - 09:05 AM

predolgo gledala film in zdaj sem vsa nenaspana.

Ampak mi ni žal - odličen film
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#30 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 18 July 2007 - 09:34 AM

Kami poznam to. Samo da sem jaz gledala med tednom, med šol. letom in sem mogla vstat ob 6 zjutraj. oops.gif

Drugač sem pa danes ful slabo spala, okrog 6 sem se zbudila in potem mal dremala, potem sem nazaj zaspala in mela tako grozne sanje da sem v sanjah in pomoje tud v spanju jokala. Potem sem se nekaj premetavala in bolj dremala kot spala in sem vstala okrog 10, kar je zame relativno pozno. Plus to da so me komarji nadlegoval. mad.gif
  • 0

#31 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2007 - 09:35 AM

Vroče je...preveč vroče...tako vroče, da že nekaj dni spiva vsak na svojem koncu postelje...ker je prevroče, da bi se objemala...vroče!
  • 0

#32 Bibi

Bibi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 173 posts
  • Location:Polzela

Posted 18 July 2007 - 10:42 AM

nism mogu zaspat do pol dveh zjutri, ko pa sm že enmal dremu mi je pa mimo ušesa prifčal komar in sm mislu, da bom živčnga dobu, ker komarjev pa ne prenašam.
  • 0
You're the reason I believe, you're the reason I sing,
you're the reason angels tangle me in heavenly things.
It's been a long road so hard and cold,
but you keepin' me warm with your heart of gold.

#33 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 18 July 2007 - 10:49 AM

Sem prav srečen, da kljub temu, da nimava klime, je v stanovanju prijetno hladno, in letos me še noben komar ni pičil.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#34 Bibi

Bibi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 173 posts
  • Location:Polzela

Posted 18 July 2007 - 10:50 AM

ja fajn se maš biggrin.gif Js mam v sobi 'sam' 28 stopinj.
  • 0
You're the reason I believe, you're the reason I sing,
you're the reason angels tangle me in heavenly things.
It's been a long road so hard and cold,
but you keepin' me warm with your heart of gold.

#35 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 July 2007 - 10:57 AM

28 je glih prov smile.gif . js hodim pa v jopci okol zarad klime down.gif .
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#36 Bibi

Bibi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 173 posts
  • Location:Polzela

Posted 18 July 2007 - 11:04 AM

Zlobica lahk zamenjava tongue.gif
  • 0
You're the reason I believe, you're the reason I sing,
you're the reason angels tangle me in heavenly things.
It's been a long road so hard and cold,
but you keepin' me warm with your heart of gold.

#37 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 July 2007 - 11:26 AM

do ene 3 ponoč sm lovila veščo, k se mi je uguzila pod postlo in ni hotla vn, sam tak sitn hrup je povzročala, da sm v polspanju mislla, da mi nekdo hod po sobi evil.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#38 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 July 2007 - 11:33 AM

Midva sva imela prvo leto, ko sva se preselila v stanovanje (sva najvišje nadstropje, ravna streha in JZ stran) zvečer 32-33 stopinj, zjutraj pa 29 stopinj. Skratka, crkavala sva od vročine. Zdaj nama pa klima dela, kot se zagre, pa skoraj cel dan jo imava prižgano, tako da je prav prijetno v stanovanju.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#39 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 18 July 2007 - 11:36 AM

Ful tečna noč, bla pri fantu...nisem mogla zaspat, ker je imel okno odprt,in me je blo ful strah, da me bo kdo odneso laugh.gif in pol ko sem izvajala 20 premikov po postelji in pokrivanje čez glavo, se me je fant usmilil in zaprl okno hooray.gif potem sem končno zaspala, vmes so me napadali komarji, seveda me ni pičil noben (letos ne marajo moje krvi...juhej), ker so si za pojedino izbrali mojega so-spalca. Ful sovražim, ko se mi celo noč mimo glave vozi komar...jebemti pa naj me piči, pa grema oba spat, ne...seveda ne, bolj zabavno je brenčat in se zaletavat v glavo.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#40 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 July 2007 - 06:44 PM

QUOTE(Eli @ 18. 7. 2007 - 12:36) View Post

jebemti pa naj me piči, pa grema oba spat, ne...

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Moja noč: okol polnoči sem šele mal zaspana ratala.. in sm šla sam ležat pa musko poslušat (cd na katerem me vsak komad na neki spomne wink.gif )...pozno v noč sem razmišljala o vsem živem.. Imam pa navado da imam ponoči oba okna odprta da lahk diham svež zrak-in sredi noči zaslišim zuni neko šumenje.. ko da bi nekdo korakal po vrtu.. itak me je zagrabila taka panika, da se niti za centi nisem premaknila ampk sem sam pozorno poslušala čigavi koraki bi to lahk bli (hjah rolleyes.gif thumbup.gif twisted.gif twisted.gif ).. Ob tem so se mi v glavi odvrteli odlomki vseh ogledanih grozljivk..
Nakar le zberem pogum, vstanem, in pošpejam skoz okno.. in opazim kdo se šeta po vrtu! Naši mlaadii mucki so se igral pa podil mal tam okol... laugh.gif laugh.gif oops.gif
No in potem sem šla spat..

Aja pa še to: vstala sem ob petih zjutraj rolleyes.gif Takrat sem se namreč kr sama od sebe zbudila in je blo zuni kr nekam nenavadno svetlo in sem mislila da je ura najmanj sedem-osem... thumbup.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users