Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#261 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2007 - 07:25 PM

Če ti je od S-he pretanka, pol pa ne vem če bo Collistar prava izbira. Jaz imam oba, in če ni vsaj enako, pol ima S-he celo debelejšo od Collistarja wink.gif .

Poglej Isadora, je tudi fajn, pa baje malenkost mehkejši od Collistar.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#262 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 November 2007 - 07:29 PM

Zdaj sem šele vidla, da je govora o S-HE in ne o ESSENCE!

Kak je kaj S-he obstojen? Kaj pa Isadora? Ona rabi nekaj, kar ji bo držalo na spodjni veki. So se ji nekaj začele oči solzit.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#263 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2007 - 07:32 PM

Jaz že celo večnost uporabljam EL od S-He in ne mislim menjat!
Sem že kupila veliko bolj drage, pa mi noben ni bil tako dober kot ravno ta od S-He.

Se da zelo precizno črto naredit. Pa ne paca se. Obstojen je pa ful! Jaz imam MU super tudi po celem dnevu.
Uporabljam ga za zgornjo in spodnjo črto, pa me še nikoli niso oči pekle (čeprav imam dokaj občutljive).

Ga toplo priporočam! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#264 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2007 - 07:37 PM

Meni je tudi S-he kar uredu, no. Ampak ga nikoli ne uporabljam na spodnji veki, tako da ti ne bi znala pomagat glede tega. Se pa vseeno ne da ga primerjat s Collistar, meni je slednji pač boljši, tudi glede obstojnosti.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#265 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 08 November 2007 - 07:37 PM

Strašno ste prijazne, da ste me tak zasule s podatki! Ga grem jutri kupit. Če ne bo v rjavi barvi. bom pogledala še Isadoro in Collistar.

Črnega S-he bom vzela zase. smile.gif

Hvala še enkrat vsem!

Edit: Če bojo imeli rjavega, a mami ne bo usterzal, ga vzamem pa zase. ni neki blazni dnar, da se bo zdaj po tleh metala, če ne bo ok.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#266 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 November 2007 - 07:41 PM

Aja rjavega iščeš. Moj S-he je rjav. Mogoče bo mami presvetel, ker ni nevem kako temen. Je bolj tak rjav pa z zlatim shimmrom meni zgleda, ne vem biggrin.gif Moj Collistar je sicer črn, ampak sem imela tudi že rjavega in je res lepa temna globoka kavna rjava. smile.gif No povej jutri kateri te je bolj premamil! ;)
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#267 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2007 - 03:20 PM

http://www2.lepa-si....=...st&p=365982

http://www2.lepa-si....=...st&p=419093

Evropska in USA verzija iste maskare?? hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#268 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2007 - 03:35 PM

Ja, mislim da res.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#269 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 December 2007 - 04:12 PM

Jaz sem si pred časom kupila Artdeco base za MU, ampak sem pozabila koliko časa nazaj.
Ali mogoče kdo ve koliko časa naj bi se zadeva po odprtju uporabljala, saj se je meni vse skupaj zelo strdilo in je nemogoče lepo namazat (tudi ko dam gor in so z razmazovanjem skoraj uč staknem, je še vedno grdo lisasto - kot bi bilo luskasto).
Se to še komu dogaja?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#270 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 December 2007 - 04:15 PM

kami, probi odstranit to zgornjo posuseno plast, edin ce se ti ni cel posusil cry.gif drugac pa mors pazit da po vsaki uporabi tesno privijes pokrovcek nazaj, tko bi mogu base kr dolg zdrzat
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#271 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 11 December 2007 - 04:24 PM

Kami, na mojem piše da je dober še 2 leti po odprtju, če ti kaj pomaga.

Mam tudi jaz 1 problem. Odločam se za nakup čopičev za nanašanje senčila. Če bi bila katera tako prijazna, pa bi mi napisala za kaj se sploh kateri čopič uporablja. Predvsem ma zanima kako izgleda čopič za delat tisto črto na pregibu veke in čopič za samo podlago.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#272 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2007 - 05:02 PM

Evo, to pa mene tudi zanima. Želela bi imet kvaliteten čopič za nanašanje senčila na veke. Ker ne nameravam kupovat celega seta, bi imela samo enega, ki bi bil nekje 'srednje' velikosti, kar pomeni, da ne sme bit preveč bikovski, ker je nanos s prevelikim čopičem šlampast, po drugi stran pa niti nočem da je totalno mini, zato da ne bom rabla pol ure, da senčilo nanesem po celi veki.

Rada bi nekaj kvalitetnega, ampak spet ne božjastno dragega. Pa rada bi, da je dosegljiv pri nas, zato razni MAC in TBS čopiči avtomatsko odpadejo. Bi pa dala zanj nekje do 15€, več ne. Se mi zdi, da so Clinique čopiči znani kot dost kvalitetni, ampak me zanima cena in dejanske izkušnje ter vaša priporočila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#273 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2007 - 05:13 PM

Kami, meni se je tudi posušil. Samo jaz ga precej časa nisem uporabljala. Pa sem ga vrgla stran.
Dilema, priporočam ti MAC ali pa TBS. smile.gif ni boljših čopičev.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#274 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2007 - 05:14 PM

Tudi pri nas se dobi za malo denarja kar dobre čopiče.

Tole slikco mojih čopičev sem že enkrat nalimala:

IPB Image

Od leve proti desni -->

- čopič za puder v prahu (no name, Muller) - kar dober glede na ceno
- čopič za blush, Clinique (iz Amerike)
- še en čopič za blush (no name, DM) - ga ne uporabljam več
- profesionalni čopič za podlago, P&K (iz Amerike)
- profesionalni čopič za korektor, P&K (iz Amerike)
- 2x čopič za senčko (no name, Muller) - poceni in dober, priporočam za nanos osnovne senčke, pa tudi za blendanje
- manjši čopič za senčko (Ms. Makeup uz Amerike)
- manjši čopič za senčko (Alicia da Silva, Muller) - dobra kvaliteta, za natančnejši nanos senčk

Vmes sem si še nabavila nekaj drugih čopičev - iz Douglasa. Cene niso ne vem kako ugodne, a se da dobit pod €6 tudi kakšnega.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#275 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2007 - 05:18 PM

Jaz sem čisto izgubljena. Verjetno bom šla v Limoni ali pa Beautique in enostavno rekla, da želim en kvaliteten, univerzalen čopič za nanašanje senčk, za nekje okoli 15€. Pa bomo videli kaj bodo svetovali ...

Zanima me še, kako se uporablja foundation brush. A je uporaben tudi pri tekočih pudrih in pri penastih pudrih (recimo Maybelline Dream Matte Mousse), ali je samo za kompaktne pudre in pudre v prahu?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#276 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2007 - 05:23 PM



Jaz mam pa ful tak nek čuden filing, da bi senčko s čopičem nanašala. Mam filing, kot da je ne bi res trdno nanesla na veko, če veste, kaj mislim. Sem si pa zadnjič kupla gobico na dolgem štilu in je super.
DiLeMa, ko bom šla v Graz (kdove sicer, kdaj bo to), ti lahko prinesem kak res kvaliteten čopič od MACa. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#277 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2007 - 05:24 PM

QUOTE(Jenna @ 11. 12. 2007 - 17:23) View Post

DiLeMa, ko bom šla v Graz (kdove sicer, kdaj bo to), ti lahko prinesem kak res kvaliteten čopič od MACa. twisted.gif


Moram priznat, da se nikakor ne bi branla. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#278 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2007 - 05:26 PM

QUOTE(Immortelle @ 11. 12. 2007 - 17:14) View Post
Alicia da Silva, Muller) - dobra kvaliteta, za natančnejši nanos senčk

Ta firma se mi zdi precej kvalitetna, mam od nje en mini čopič (takisto za natančen nanos senčke - pod očmi), pa gobice (za veko).



QUOTE(DiLeMa @ 11. 12. 2007 - 17:24) View Post
Moram priznat, da se nikakor ne bi branla. oops.gif

Jaz te samo nekaj dražim, pa najbrž še kakšno leto naum nikam šla. laugh.gif No, kakorkoli že, tlko da veš, da te mam na brigi, ko bom šla. ;p

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#279 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 December 2007 - 06:03 PM

QUOTE(DiLeMa @ 11. 12. 2007 - 17:18) View Post

Zanima me še, kako se uporablja foundation brush. A je uporaben tudi pri tekočih pudrih in pri penastih pudrih (recimo Maybelline Dream Matte Mousse), ali je samo za kompaktne pudre in pudre v prahu?


Tak, ki ga imam jaz (ploščat), je za tekoče in penaste pudre.

Za tiste v prahu in kamnu, izgledajo pa tako kot za blush, ampak malo bolj kompaktni.
Zdaj so popularni tudi KaBuki-ji, ki izgledajo takole in se rabijo predvsem za mineralni puder v prahu:

IPB Image

Pri Essence ga imajo za okrog €2. Je zelo dober, meni naredi res lepo polt, uporabljam ga pa tudi za navadne pudre v prahu.





QUOTE(Jenna @ 11. 12. 2007 - 17:23) View Post

Jaz mam pa ful tak nek čuden filing, da bi senčko s čopičem nanašala. Mam filing, kot da je ne bi res trdno nanesla na veko, če veste, kaj mislim.


Jaz sem se tudi dolgo čopičev branila, ampak sem potem, ko sem se jih navadila, videla, da je razlika ogromna.
Senčke ravno tako ostanejo na veki, še posebej z EB.

Razlika med čopičem in gobico je najbolj v tem, da s čopičem lahko delaš take fine prelive barv in dobro blendaš, pa bolj natančno se (za moje pojme) da nanesti senčke.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#280

  • Guests

Posted 11 December 2007 - 06:26 PM

Se strinjam z Immortelle. Pa to, kar je Jenna rekla za Alicia de Silva čopič, absolutno drži. Jaz imam istega (za črto delat) in se super obnese.
Dilema, drugače je meni zelo všeč čopič od Mullerja za veke (na sliki sta dva...tretji in četrti iz leve). Pa zelo poceni je...mislim, da pod 5 evrov pride (ne bom pa trdila, ker sem jih več kupovala takrat, pa se točno ne spomnem). Priporočam. Jaz bom sigurno še ene dva vzela naslednjič, ko grem v Mullerja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users