Jump to content


Photo

Sanja Grohar se je slikala za Playboy


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#1 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 29 June 2006 - 05:15 PM

Slike gole Sanje Grohar, bivše mis Slovenije, burijo duhove
Odložila krono in odvrgla cunjice
V junijskem Playboyju - izšel naj bi jutri - se je med zajčice vpisala tudi še pred tednom dni uradna mis Slovenije 2005 Sanja Grohar - Odločitev, ki je zorela dve leti, je spodbudil višji honorar


œ"Prvo ponudbo o tem, da bi se slikala gola, sem dobila že pred dvema letoma," pravi zdaj že nekdanja mis Slovenije Sanja Grohar. "Ker pa sem si takrat želela nastopiti še na tekmovanju za mis Slovenije, sem ponudbo odklonila, s tem da sem že takrat rekla: nikoli ne reci nikoli. Ponudba Playboya se je spet pojavila in po temeljitem pogovoru z domačimi sem se odločila, da jo sprejmem, takoj ko preneham biti mis Slovenije. Tudi oče, ki je bil še pred letom zelo proti, je podobno kot mama dejal, da na to, da bom slikana gola v reviji, sicer ne bo preveč ponosen, a če si tega res želim in če verjamem, da mi bo to pri karieri v pomoč, mi bo stal ob strani; podobno kot mama, fant, sestra, skratka, vsa družina in prijatelji, torej vsi, ki me res poznajo in so moji prijatelji. Na druge pa se tako ne oziram.

Ker pa me kot mis Slovenije veže pogodba, ki mi prepoveduje slikanje oziroma objavljanje slik, na katerih bi bila gola, sem se slikala dan po tistem, ko je mis postala Iris Mulej. Zaradi ponedeljkovega slikanja - slike so nastala na Primorskem, točnega kraja ne bom povedala - sem se tudi takoj po zaključku tekmovanja za mis Slovenije odpeljala domov, tako da sem se lahko s celotno ekipo v ponedeljek vrnila na Primorsko, kjer so nastale te moje fotografije. Meni se zdijo estetske in so mi všeč."

Pa se nič ne boji posledic, da bi ji zaradi tega odvzeli naslov mis Slovenije ali avto, glavno nagrado? "Ne, ne bojim se, ker so fotografije nastale po tistem, ko nisem bila več mis Slovenije. Tisti, ki trdijo, da so bile posnete prej, ne govorijo resnice. Zato se posledic ne bojim. Poleg tega pa so se Playboyevi uredniki pogovarjali tudi s predstavniki Peugeota, kjer so mi podarili avto, in tam so dejali, da je vse v redu, da mi avta ne bi vzeli, tudi če bi se slikala prej. Pa se nisem. Vem pa, da v Sloveniji nekateri komaj čakajo na kakšen škandal in da bodo tako skušali prikazati tudi to moje slikanje," pravi bivša misica. Če se je to vedelo, zakaj pa potem vseeno niste počakali še kak mesec ali dva? "Ne vem, v čem bi bila sicer razlika, če bi se slikala čez nekaj mesecev, slikala bi se zagotovo. Ker pa je bil honorar zdaj višji, sem ponudbo sprejela," pravi Sanja.

In še dodaja, da namerava nadaljevati pevsko kariero. Fotografije ji po njenem mnenju ne morejo škoditi, četudi je med njenimi oboževalci veliko otrok. "Ne vem sicer natančno, prav gotovo pa bodo menja o tem precej različna. Otroci ne berejo Playboya, bi bil moj prvi odgovor. Res pa je, da ga berejo njihovi starši. Ker pa bodo slike estetske, mislim, da zaradi tega ne bom izgubila mladih poslušalcev," pravi Sanja Grohar, ki se jutri odpravlja za nekaj dni v Pariz, potem pa jo čaka sodelovanje na Melodijah morja in sonca v Portorožu.

Odgovorni urednik revije Playboy" Boštjan Jevšek œje včeraj za Večer potrdil pripoved Sanje Grohar: "Fotografije smo snemali ta ponedeljek."

In kaj pravi na Sanjino odločitev, da se fotografije, na katerih je gola, pojavijo v časopisu, lastnik licence za izbor mis Slovenije Zdravko Geržina? "Če se je Sanja slikala gola po tem, ko je že oddala krono mis Slovenije, je to povsem njena stvar. Če pa so slike nastale v času, ko je še imela ta naziv in če je to mogoče dokazati, se bom moral o tem, kaj narediti, posvetovati z" Julio Morley, œlastnico licence za izbor mis sveta. Ona je namreč tista, ki bo v skladu s pravili in pogodbo, ki jo je Sanja ob osvojitvi naslova podpisala z lastniki tekmovanja, ne pa z menoj, odločala o tem, kaj narediti. Tako kot je bila ona tista, ki je odločila, da letošnja zmagovalka tekmovanja za mis Slovenije Iris Mulej lahko sodeluje na tem tekmovanju, čeprav je v teh dneh že dopolnila 25 let," je še povedal Zdravko Geržina.

Vir: www.vecer.si


IPB Image
  • 0

#2 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:12 PM

ja in?
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 07:13 PM

Novica, pač ... sej se nahajamo v temi ''aktualno'' ane?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:27 PM

ne vem. pa že.
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 07:34 PM

Whateeeevah! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 June 2006 - 07:36 PM

pinqa a te mal pms daje a ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:38 PM

ne sm lih vn iz najhujšga biggrin.gif sam js si pod aktualno vse kej druzga predstavlam. ne štekam čist kaj je v tem aktualnga. pač njena osebna odločitev, k nimam pojma kako vpliva na kogarkol od nas in zakaj je to pomembn. but thats just me. kar nadaljujte
  • 0

#8 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 June 2006 - 07:39 PM

ahh ste hecne, če vam novica ne paše ni treba pisat postov podobnim (in?, ja in?) watevrrr.. drugič spreglejte post pa na ignor pa bomo vsi srečni tongue.gif smile.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#9 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 June 2006 - 07:40 PM

pinqa ja pol pa odpri eno temo, ki je zate aktualna wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#10 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2006 - 07:41 PM

QUOTE(Rianna)
ahh ste hecne, če vam novica ne paše ni treba pisat postov podobnim (in?, ja in?) watevrrr.. drugič spreglejte post pa na ignor pa bomo vsi srečni tongue.gif smile.gif


Se strinjam....
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 07:43 PM

Rianna ... imaš moj podpis. Ne vem, zakaj je treba vedno izražat negodovanje, sploh glede stvari, ki se folka ne tičejo neposredno. Tle gre pač za temo z aktualnimi novicami in tale o Sanji Grohar je ena izmed njih. Torej se napiše mnenje glede konkretne zadeve, ne pa negodovanje, da tema sploh obstaja in novica ni kao dovolj zanimiva al karkol že pač. Iz takega prispevka nihče nič pametnega ne potegne.

Kar se pa teme tiče ... glede na to, da je dala Osenarca joške na pladenj, je čist logično, da sledijo še Groharčine ... za poobedek. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:43 PM

ok zakaj pa tut js potemtakem ne bi smela izrazt mnenja? a kle se sam pozitivna mnenja izraža al kako? ja no ne vem, povejte.
  • 0

#13 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 29 June 2006 - 07:44 PM

jz se ne bi slekla za nobeno revijo, sploh pa ne za 500000. jz sm mislna da več dobijo za take podvige.alma iz bara j pa baje dobila nazaj sam potne stroške biggrin.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 07:45 PM

Pinga, nisi zastopla poante posta. Izražajo se mnenja, ki se nanašajo na VSEBINO teme in tle lahko popljuvaš ali hvališ ... men čist dol visi. Ni pa treba negodovat zato, ker tema obstaja in the first place, s tem itak nisi nič povedala o dejanski vsebini zadeve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:48 PM

evo grem iskat novico k je zame aktualna.
aja men se pa zdi da tko zelo lepo izrazm mnenje o vsebini novice. torej da je popolnoma nepomembna.
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2006 - 07:49 PM

Hehehe, Pinga ... danes si pa tako simpatično sarkastično/apatična ... se morm nasmehnit! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 07:56 PM

kva čš. tak dan je! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29026 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 June 2006 - 09:04 PM

men je toyota yaris všeč (sam ne glih rdeča)! (a sm dost aktualna? biggrin.gif)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2006 - 09:06 PM

jaaaaaaaaa tooooooo evooooo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29026 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 June 2006 - 09:11 PM

QUOTE(pinga)
jaaaaaaaaa tooooooo evooooo biggrin.gif biggrin.gif


očitno deliva počutja in občutja. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (se iskreno pardoniram za OT!)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users