Jump to content


Photo

Maskara - L'OREAL Double extension


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (povprečno) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

Vote Guests cannot vote

#1 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 03 October 2007 - 04:23 PM

To je definitivno ena izmed mojih najljubših maskar. Trepalnice mi čudovito loči, priviha, jih ne lepi in ne grudi. Ko se malo posuši mi je še boljša. Za opaznejši učinek je nanesem malo več, ampak je vredno. Sama imam to zlato različico, ki je na sliki in nimam nobene potrebe po drugi. Sicer ni vodoodprorna, vendar se dobro obnese tudi v baezu (že večkrat preverjeno). Nekaj časa sem uporabljaja samo črno stran (ker se mi ni dalo nananaš še bele oops.gif ) in sem čisto pozabila, kako super je, če nanesem obe. To prakticiram že kr nekaj časa (trenutno imam v uporabi 2 pakungo) in vedno dobivam same komplimente na račun trepalnic. Krtačka je meni super, ščetine ima posejane zelo na gosto. Sicer ni gumijasta, ampak me ne to ne moti preveč. Embalaža je krasna - zlato bele barve, taka elegantna & prefinjena. Cena je okoli 10eur. Maskara je nekaterim naredila ''sranje'' s trepalnicami, vendar na mojih dela skoraj čudeže.


Ocena: 5!

Attached Files


  • 0

#2 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2007 - 10:26 PM

Maskaro sem pred kratkim dobila v dar in sem izredno nezadovoljna down.gif Trepalnice mi zlepi, jih nikakor ne loči in ne priviha. Mogoče je samo moja taka blink.gif


1/5
  • 0

#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 November 2007 - 11:02 PM

Grozna, grozna maskara. Enkrat sem si jo pri sestrični namazala na eno oko (na drugem sem imela MF 2000 Calorie), pa je bil rezultat obupen. Najprej sem nanesla belo stran, takoj zatem še črno in mi je trepalnice nenormalno zlepilo.. Pravzaprav je vse skupaj zgledalo kot troje tarantelinih nogic. laugh.gif
Poleg tega je bilo na trepkah ogromno grudic. Kasneje sem jo preizkusila še enkrat, pa je bil rezultat popolnoma isti.

Edina pozitivna stvar te maskare je embalaža, ki je meni zelo lepa, taka prefinjena, dolga, vitka, elegantna.

2/5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2007 - 04:17 PM

Se strinjam s Coco*. Pa sploh nikoli nisem in ne maram teh maskar, ki imajo dvoje za namazat....v glavnem nič posebnega, preveč zlepi!

Ocena: 1/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#5 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 March 2008 - 12:57 PM

Ja,tudi jaz ne maram teh maskar ki imajo belo maskaro in črno ker so potem na trepalnicah grudice in trepalnice so zlepljene v tri čopke.Fuj.Meni sploh ni všeč.Je pa cena tudi previsoka za takšen grd učinek.

1/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users