Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 November 2005 - 12:32 PM

Dvomim, da se koža navadi na antioksidante. Enako je npr. s C vitaminom. Telo se ga ne navadi in pri prehladu pomaga tako pri malih otrocih kot pri starčkih. Torej dvomim, da bi bila kakšna bojazen na mestu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 01:43 PM

Pred časom sm pisala, da sem imela grozno srbečico okoli oči. No, to je zdaj minilo, sumim, da je bil kriv odstranjevalec ličil. Zdaj se mi je pa pod spodnjimi trepalnicami na levem učku naredila trda koža, pojma nimam zakaj. Pa včasih, ko se zjutraj zbudim, imam levi učke kot zabuhel (tko kot naslednji dan po jokanju) in mi je full čudn. A mogoče veste zakaj je tko pa s čim bi se dalo popravt. Hvala za pomoč vsem! wink.gif
  • 0

#43 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 November 2005 - 01:48 PM

Mishka ves kwa mene zanima...oz to vse sprasujem...
kako tisto zabuhlost nad veko umirit oz odstrant biggrin.gif k men se tut to nardi ce kdaj jokcam sad.gif pol sm pa zabuhla v faco se ceu nasledn dan in vsi vejo sad.gif
BAJE pomaga krompir sam men do zdej se nc drasticno ni pomagu biggrin.gif
  • 0

#44 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 01:50 PM

A veš, da nism še ničesar probala, sam počakala en dan biggrin.gif
Je pa res, da je smotan, ker dejansko vsi opazijo. Čeprav 1x sm mela naslednji dan full zabuhle oči pa je folk sam mislu, da sm mal zmatrana al neki podobnega.
  • 0

#45 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 02:06 PM

čak...a vama se pozna še 1 dan po tistem dnevu k se jokate???? laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#46 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 08:37 PM

Men se kake 3 ure po tem ko sem vstala ponavadi pomiri smile.gif
  • 0

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 November 2005 - 01:49 AM

.

Jaz imam tester od Clinique - All About Eyes in se občasno malo poafnam z njo pred spanjem. Sicer pa prav za oči namenjeno kremo ne uporabljam.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2005 - 02:52 PM

[quote=Jenna].

Jaz imam tester od Clinique - All About Eyes in se občasno malo poafnam z njo pred spanjem. Sicer pa prav za oči namenjeno kremo ne uporabljam.


.


js, jst mam tud tester od barbare bort za oči in se velikrat poafnam... vendar ni nic posebnega. kot tudi ostale njihove kreme.
  • 0

#49 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 December 2005 - 11:34 PM

Lepo, lepo, lepo vas prosim za pomoč...
O temu sem že govorila na prejšnji strani, vendar se stvar se poslabšuje. Na enem očesu pod spodnjimi trepalnicami, se mi koža "odebelila" (spodni predel na enem očesu je večji kot na drugem), luska se mi, peče me, sploh če dam kakšno kremo gor in sedaj se mi je celo začela kot ena tekočina izloča, ki se lahko strdi (sej ne vem točno kako naj opišem, ampak tega je čist mal). Poskusla sem s kamilico, da mi kao umiri kožo, sam ne pomaga. A ima kdo kakršnkoli nasvet?
Najlepša hvala!
  • 0

#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 December 2005 - 11:46 PM

Glede na to, da je zadeva očitno vedno slabša, ti toplo priporočam obisk pri dermatologu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 December 2005 - 02:38 AM

QUOTE(mishka)
Lepo, lepo, lepo vas prosim za pomoč...
O temu sem že govorila na prejšnji strani, vendar se stvar se poslabšuje. Na enem očesu pod spodnjimi trepalnicami, se mi koža \"odebelila\" (spodni predel na enem očesu je večji kot na drugem), luska se mi, peče me, sploh če dam kakšno kremo gor in sedaj se mi je celo začela kot ena tekočina izloča, ki se lahko strdi (sej ne vem točno kako naj opišem, ampak tega je čist mal). Poskusla sem s kamilico, da mi kao umiri kožo, sam ne pomaga. A ima kdo kakršnkoli nasvet?
Najlepša hvala!

ujej!!!jz mam tud to!!! že kakih 10 dni!!!!!!!full se mi lupi,peče me,solzi se mi oko,špika me kar malo,ker me full srbi si ga mencam in potem si še bolj razolim in pol me še oko zarad tega špika.Kaj bi to blo?Jz sm misnla,da je alergija na mačke ker jih mami vleče skoz v stanvanje,sam zdj k smo jo oddal sm misnla,da bo bolšpa še ni

u keri temi pa si že pisala o tem?
a se teb tud koža tko posuši pa je kr luskasta mal pol pa spet jovo na nov srbi pa sde spet posuši?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 December 2005 - 11:24 AM

QUOTE(rea)
ujej!!!jz mam tud to!!! že kakih 10 dni!!!!!!!full se mi lupi,peče me,solzi se mi oko,špika me kar malo,ker me full srbi si ga mencam in potem si še bolj razolim in pol me še oko zarad tega špika.Kaj bi to blo?Jz sm misnla,da je alergija na mačke ker jih mami vleče skoz v stanvanje,sam zdj k smo jo oddal sm misnla,da bo bolšpa še ni

u keri temi pa si že pisala o tem?
a se teb tud koža tko posuši pa je kr luskasta mal pol pa spet jovo na nov srbi pa sde spet posuši?


Pisala sem men se zdi, da v isti temi, samo da eno stran nazaj.
Drugačae pa tako kot si ti rekla. Na računalniku sploh ne morem bit, me full pečejo oči pa tud drugače. Se mi pa luska pod spodnjimi trepalnicami pa včasih me pečejo. Pol si pa kdaj postrgam dol, sam semi pol ponovo naredi. Pa se mi vleče že kakše 2/3 tedne, tako da bom jutri šla k zdravniku. Sem kar že predolgo odlašala, sam sem mislila, da se mi bo popravilo.
Tko da rea, ne bi bilo slabo tudi zate, da obiščeš zdravnika, dermatologa, eno strokovno pomoč.
veliko sreče wink.gif
  • 0

#53 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 December 2005 - 05:48 PM

ma ne vem,ne bi komplicirala,pa za vsako prasko šla k zdravniku,čeprou sj vem,da se gre za moje zdravje sam se mi zdi,da mam pač sam mal bolj občutljivo kožo,sicr pa bom šla,če res nau bolš
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 December 2005 - 08:20 PM

QUOTE(mishka)
Lepo, lepo, lepo vas prosim za pomoč...
O temu sem že govorila na prejšnji strani, vendar se stvar se poslabšuje. Na enem očesu pod spodnjimi trepalnicami, se mi koža \"odebelila\" (spodni predel na enem očesu je večji kot na drugem), luska se mi, peče me, sploh če dam kakšno kremo gor in sedaj se mi je celo začela kot ena tekočina izloča, ki se lahko strdi (sej ne vem točno kako naj opišem, ampak tega je čist mal). Poskusla sem s kamilico, da mi kao umiri kožo, sam ne pomaga. A ima kdo kakršnkoli nasvet?
Najlepša hvala!


k zdravniku pejdi. mogoče se ti dela ječmen al maš pa povečano žlezo al neki tazga. podobno je mel bivši fant poleti pa si je šel ven zrezat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 12 December 2005 - 08:54 PM

Jojobina od alverde je dobra, nekaterim celo "polika" prve gubice pod očmi. Uporabljam jo občasno zvečer, ker je fajn mastna. Če pa se zjutra zbudim zabuhla, pa mi paše seeing is believing od oriflame. Zabuhlost kar mine.
Probala se tudi od avona Bio..., pa mi ni bila nekak in sem jo dala sestrični, ki pa ji ful odgovarja.
  • 0
Življenje je lepo.

#56 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2005 - 09:04 PM

Ne vem kaj naj naredim? Ali se še kateri dogaja, da si zvečer nanese kremo za okrog oči, zjutraj pa se zbudi vsa zabuhla. To se meni dogaja kar naprej. Najprej sem mislila, da mi krema ne odgovarja, sem jo zamenjala, pa je spet enako... Ima še katera podobne težave? blink.gif
  • 0

#57 kalicka

kalicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 12 December 2005 - 10:13 PM

Prej sem se zmotla. Od alverde za pod očmi Augentrost ti baje polika gubice, jojobino, ki pa je za cel obraz pa uporabljajo tiste z občutljivo suho kožo.
Nadi katero kremo uporabljaš?
Sprobaj eno ali od avona(cenejša) ali pa od oriflame
  • 0
Življenje je lepo.

#58 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2005 - 07:39 AM

Nadi, ja, to se dogaja. Ponavadi če je krema premastna. Probaj jo še enkrat zamenjat. Kaj bolj pametnega ti pa ne vem povedati.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#59 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2005 - 08:25 PM

Kaj pa če je od tega, ker je vlažilna! A mi lahko kakšno svetuješ?
  • 0

#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 December 2005 - 08:36 AM

Hm... težko, da bi se to dogajalo od preveč vlažilne kreme. Morda si na kaj alergična? Pametnega odgovora na to pa res nimam.
Jaz trenutno uporabljam Scheller beli čaj in ginseng kremo. Ni pa slaba tudi Avon Bio6. To so vse kreme, ki so nekje srednjega ranga, tistih dražjih pa žal ne poznam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users