Jump to content


Photo

Mastni lasje + pogosto umivanje


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#41 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 December 2006 - 12:20 PM

Če se lasje mastijo na 4,5 dni niso mastni, ampak normalni. Tudi če se začnejo mastiti 3 dan po mojem niso mastni. Lol se spomnem ko se je enkrat kolegica pritoževala da ima mastne lase, pa si jo potem vprašal kolkokrat na teden si jih umiva oz. na kolko dni se ji zmastijo, pa reče en teden. huh.gif

Jaz imam mastne lase, se mi začnejo mastit že 2. dan.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#42 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 04 December 2006 - 01:57 PM

QUOTE(Sarah @ 4. 12. 2006 - 12:20) View Post

Če se lasje mastijo na 4,5 dni niso mastni, ampak normalni. Tudi če se začnejo mastiti 3 dan po mojem niso mastni. Lol se spomnem ko se je enkrat kolegica pritoževala da ima mastne lase, pa si jo potem vprašal kolkokrat na teden si jih umiva oz. na kolko dni se ji zmastijo, pa reče en teden. huh.gif

Jaz imam mastne lase, se mi začnejo mastit že 2. dan.


Zame so to mastni in pika. Zmastijo se. Če si jih umivaš vsak 7 da in nimaš mastne, potem so to normalni. Če ti pa še vleče lasišče in ni vlažnosti, so pa suhi.

Bi bla prav vesela, če bi mi lasje vsaj 3-4 dni brez olja zdržali...pobožne želje


  • 0
IPB Image

#43 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 December 2006 - 04:48 PM

Ok jaz bi pa rada vidla kolkim ljudem po 7 dneh ne pridejo niti malo mastni biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 December 2006 - 04:49 PM

Anja, tvoja definicija za moje pojme malo čudna. Normalni lasje so po mojem mnenju lasje, ki se mastijo tko približno na ene 5 do 7 dni recimo ... ne pa da so po enem tednu popolnoma nemastni - namreč vsako lasišče izloča maščobo, tudi normalno. Jaz bi rekla, da so mastni lasje tisti, ki se mastijo že kakšne dva do tri dni po umivanju.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 04 December 2006 - 04:52 PM

QUOTE(Sarah @ 4. 12. 2006 - 16:48) View Post

Ok jaz bi pa rada vidla kolkim ljudem po 7 dneh ne pridejo niti malo mastni biggrin.gif


men se kdaj niti po sedmih dneh ne zmastijo, pa drugač nimam suhih las smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#46 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 December 2006 - 05:42 PM

Kodrolasci izvzeti; itak je nekje navadno, da se ljudem s kodri lasje ful počasi mastijo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#47 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 04 December 2006 - 07:22 PM

oh ja, prikrajšana sem zarad fedračev na glav evil.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#48 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 December 2006 - 07:41 PM

fedračev laugh.gif

Nič nisi prikrajšana, verjemi .. ni lepo ko se ti drugi dan po umivanju zmastijo down.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 December 2006 - 07:53 PM

Crna, jaz sem tista črna ovca. Imam kodraste lase, ampak hudo mastne. Perem jih na 2 dni in je komaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 04 December 2006 - 08:01 PM

QUOTE(Sarah @ 4. 12. 2006 - 16:48) View Post

Ok jaz bi pa rada vidla kolkim ljudem po 7 dneh ne pridejo niti malo mastni biggrin.gif


jst taka pomoje ne bi bla več za javnost laugh.gif si jih morm prat 2krat na tedn - tko na ene tri štiri dni, odvisn.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#51 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 December 2006 - 08:35 PM

Sonchika, sej vem, sem malo posploševala, ker ima večina naravnih kordolascev suhe lase (večina tudi po dolžini), so pa nekateri, ki imajo mastne. Meni se ne zdi nek problem lase prat na dva tri dni, je kar prijetno opravilo, včasih le časa ni...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#52 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 04 December 2006 - 09:59 PM

Jst si lase perem 2-3 x na teden, ful se mi hitr zmastijo, sam mene to niti ne moti tolk,edin poleti zna bit problem pr men , k švicam ful in mam pol res takoj drug dan po pranju mastne in si jih ponavad perem kr usak dan.
  • 0
Posted Image

#53 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 09 December 2006 - 05:18 PM

jz si moram tut obvezno na 2 dni prat.....ko sm bla še peroksidna blondinka,je bilo dovolj 1x na teden,kr so bili lasje bolj izsušeni.....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#54 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 03:55 PM

Punce, kater šampon pa priporočate za pogosto pranje mastnih las? Kšn k ni agresivn, pa nardi sijoče, mehke lase?...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#55 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 December 2006 - 04:45 PM

Teh je ogromno-loreal citrus fresh,veliko šamponov od šaume,guhl,ultimate za farbane,dove-zdej jih je sicer veliko na izbiro tako da najbolje da daš ocenit po sestavinah,gliss kur-se mi zdijo da nimajo nič olj noter...ampak so nežni,pa alverde za mastne lase,farbane...
lahko tudi kupiš baby šampon-ki fajn spucajo in so nežni,nimajo pa nobenih olj-izbiraj med babylove,babydream-oz zdej se nekak drugače imenuje...
Pa pol sem se še spomnila tigi-moisturizing šampon...
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2006 - 06:52 PM

Kateri balzam od Tigija je resnično učinkovit in dober in primeren za mastne lase?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 17 December 2006 - 07:04 PM

Sonchika jaz imam zdaj Self Absorbed balzam in je super. smile.gif Lasje niso nič obteženi in tudi laski so ob uporabi šampona sveži še drugi dan smile.gif
  • 0

#58 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 18 December 2006 - 01:48 PM

QUOTE(Hannah @ 17. 12. 2006 - 17:55) View Post

Punce, kater šampon pa priporočate za pogosto pranje mastnih las? Kšn k ni agresivn, pa nardi sijoče, mehke lase?...


Jst že nekaj časa uporabljam Šaumo, tistega zelenega, z zelišči, je bil že ocenjen med sestavinami. Mi je fajn, lasje so 'lahki'. Mastijo se pa glih tako na ene 3 dni, ne verjamem da bi samo šampon odpravil prekomerno maščenje. Ampak ker se mi zdi kar nežen šampon, mi ni panike prat lase na 3 dni.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#59 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 18 December 2006 - 08:47 PM

Jaz si moram prat vsak dan, enostavno nimam izbire, ker se mi tako hitro mastijo. Če si jih en dan ne, sploh nisem za v javnost, tok so grozni. Bljak, kot motorno olje. down.gif
Sm probala tud s taktiko "ne umivaj tako pogosto" - počutila sem se kot klošarka z mastno bučo, pa ni nič pomagalo. Klinc, ne. Sej kožo imam tud nenormalno mastno, noben vrag na tem svetu mi je ne izsuši. Pa lahko pol cm debelo plast differina gor namažem, pa še čutila ne bom. Večini ljudi bi se po treh dneh takega tretmaja olupil obraz. Pravi čudež, da niti nimam mozoljev, bolj ogrce, pa še teh ne dosti..
  • 0

#60 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 18 December 2006 - 09:31 PM

QUOTE(Darla @ 18. 12. 2006 - 20:47) View Post

Jaz si moram prat vsak dan, enostavno nimam izbire, ker se mi tako hitro mastijo. Če si jih en dan ne, sploh nisem za v javnost, tok so grozni...Sm probala tud s taktiko "ne umivaj tako pogosto"

Sej kožo imam tud nenormalno mastno, noben vrag na tem svetu mi je ne izsuši.


jst imam čisto enake probleme!!
kaj sva kej v sorodu hmm.gif ??

smile.gif

no u glavnem jaz si jih pa perem vsak drugi dan s kakšnim schauma šamponom, ponavadi dam enkrat na mesec še masko...

ne vem več kaj narest, da si tako pogosto ne perem las oz. da se mi tako pogosto ne mastijo verymad.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users