Jump to content


Photo

Nivea - Nove Kolekcije Za Nego Las


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#41 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 17 October 2006 - 05:50 PM


Tako je, pinga mas prav! Sem eno nulo premal natipkala.


QUOTE(pinga @ 17. 10. 2006 - 18:06) View Post

3000 srečnežev! biggrin.gif


  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 October 2006 - 06:03 PM

.. napaka
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 October 2006 - 06:12 PM

v cosmopolitanu je tudi testerček če kera kupuje. Meni je čist beden šampon.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#44 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 17 October 2006 - 08:48 PM

Jst sm tut dons dobila njihov šamponček biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 October 2006 - 08:50 PM

Sem glih v oni temi o negi las prebrala, da si ga danes preizkusila. Dej prosim lepo napiši oceno, če utegneš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2006 - 09:37 PM

Jaz sem tudi danes dobila. Pa še zadnjič enako pakungo v S. Oliverju. thumbup.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 09:42 PM


Kako dolgo je pa trajalo, da so poslali?


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 18 October 2006 - 09:55 AM

10-14 dni nekje.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#49 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 18 October 2006 - 05:26 PM

Jaz sem tud to dobila, pa me je res šokiral, ker res nisem pričakovala. Ubistvu sem jaz prebrala, da prejmejo samo prvih 30 srečnic biggrin.gif Tako, da sploh ne vem, zakaj sem poslala, ker valda, da je 30 takoj mimo. dobro, da sem le narobe prebrala biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#50 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2006 - 06:04 PM

Kateri balzam je boljši: Protein Repair (oranžen) ali Beauty Care (roza)?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 October 2006 - 08:41 PM

meni so tudi poslali mini pakungco ta rozastega nivea šampona, s katerim sem si včeraj umila lase ... nič posebnega se mi ne zdi, lasje pa so mogoče res za odtenek bolj šajnasti kot navadno. kljub neuporabi balzama so laski mehki, z razčesavanjem pa je blo nekaj problemov. če foter v bodoče ne pljune za oljčnega l'occitane, verjetno kupim tega ali protein repair.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 09:04 PM

QUOTE(black_sweety @ 18. 10. 2006 - 10:55) View Post
10-14 dni nekje.

Hvala za odg.! smile.gif

MateYa,
meni sta oba dobra, sestavinsko oba po kvaliteti v istem rangu. Rožnati bi naj imel boljši vonj, najbrž za večino res, čeprav meni nima kaj posebej boljšega od PR.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 October 2006 - 05:36 PM

Grem sprobat tega rozastega .. poročam čez pol ure laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#54 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 October 2006 - 08:56 PM

Poročilo: Ful, ampak res FUL se speni blink.gif
Drugače pa se mi ne zdi nič posebnega, povprečno .. Pa lase sem si malenkost težje razčesala.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#55 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 08:33 AM

QUOTE(*sarca* @ 7. 9. 2006 - 16:29) View Post

IPB Image
evo to je ta...Nivea Hair care pure balance-šampon proti maščenju las z izvlečki limonske trave in hamamelisa.barva je taka bol rumena...


Emmm...a so ble kje sestavine ocenjene (ne najdem, mogoče je še prezgodaj biggrin.gif )?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#56 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 27 October 2006 - 02:04 PM

http://www2.lepa-si....h...12&hl=nivea

wink.gif
  • 0

#57 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 02:10 PM

*petrca*
klanjam se worship.gif vaši dobroti wink.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#58 smiley

smiley

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 25 November 2006 - 12:22 PM

jst mam balzam roze kolekcije in je kr vredu smile.gif lasje so res mal bol svetleči...
  • 0

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 March 2007 - 09:04 PM

Zdej je nova kolekcija za rjave lase Brilliant Brown, sestavine so zelo zgledne in predlagam, da jo interesentke vsaj povonjate, ker izredno lepo diši. Vsebuje pa ekstrakte kakava in kostanja, tudi vonj gre v tej smeri.

IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 March 2007 - 09:24 PM



Ja, sem to malo prej vidla v reklami. Mene niti malo ne gane.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users