Jump to content


Photo

Nivea - Nove Kolekcije Za Nego Las


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 02:58 PM

Torej, Nivea ima štiri nove kolekcije za nego las, mislim da so za poškodovane, barvane, normalne in skodrane lase. Pakunge so meni totalno všeč, res mi izgledajo ful lepe, skoraj preveč za Niveo. biggrin.gif Zaenkrat imam samo balzam iz oranžne linije za poškodovane, suhe in krhke lase, nameravam pa v kratkem nabavit še masko in mogoče tudi šampon (še nisem čekirala sestavin). Z balzamom sem super zadovoljna, je itak ocenjen v ustrezni temi. Mislim, da vsako od linij sestavljajo šampon, balzam in maska, kolikor sem videla. Cene so zmerne, šampon in balzam sta okoli 600, maska menda nekaj čez tisočaka.

Ste že sprobale?

IPB ImageIPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2006 - 03:03 PM

.
Jaz bom sprobala zagotovo čez vikend. Jutri že letim po tale balzam, ki ga imaš tudi sama. :=)
V DMU si kupila, ne? Si morda preverjala balzam in masko iz te linije (poškodovani, suhi)? So kakšne omembe vredne razlike po sestavinah ali je samo razlika v ceni?
S šamponi si pa sploh ne upam več eksperimentirati. Mi tale oreh & breskev totalno ustreza.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 03:08 PM

Kupila sem v Tuševi drogeriji, v DM imajo tudi. Sem zadnjič malo primerjala sestavine maske in balzama, pa če verjameš ali ne - sploh se nikakor ne spomnim, kakšne so bile ugotovitve. biggrin.gif Mislim pa, da ni neke posebne razlike, itak skoraj pri nobeni liniji ni ključnih razlik med masko in balzamom ... maske so po navadi le po konsistenci nekoliko bolj goste in maslene. Jaz zadnje čase skoraj še samo balzame kupujem, ker mi bolj pašejo ... so bolj lahki in mi dejansko naredijo lepše lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2006 - 03:11 PM

.
Aha. Bom jaz tudi bolj zdaj balzame kupovala. Maske pa samo še ono Total Repair, pa še kako zares kvalitetno.
A imaš tudi balzame po pol ure gor? Jaz ja. :=)




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 03:15 PM

Ja, ona Total Repair je zakon. Drugače sem pa zdej skos pri uporabi Nutri Gloss balzama in zdej ta Nivea ... mi nardita take fenomenalne lase. Pa ko sem bolj pri denarju vzamem Reconstructor, za redno uporabo mi je predrag.

Pustim tudi jaz vedno pol ure gor, včasih tudi do eno uro ... če se mi ne da sprat. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2006 - 03:17 PM

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 03:20 PM

No problem. biggrin.gif biggrin.gif

Matr, kok so tele slikice posrečene, vedn me zvije od smeha. =))
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 07 September 2006 - 03:21 PM

jaz mam pa nkaj takega proti maščenju las in lahko rečem da mi je super.se mi lasje ne zamastijo še skoraj 4 dni ne k so se mi prej k ga nisem mela že skor po 2-3 dneh biggrin.gif
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 03:23 PM

Kaj točno pa maš? Si lahko malo bolj natančna? A iz nove Niveine kolekcije je? Kako izgleda, točen naziv, ktera barva kolekcije je?? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 07 September 2006 - 03:29 PM

IPB Image
evo to je ta...Nivea Hair care pure balance-šampon proti maščenju las z izvlečki limonske trave in hamamelisa.barva je taka bol rumena...
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 03:30 PM

Aha, torej je kolekcija za mastne lase rumena ... sexy. biggrin.gif In tale šampon torej dejansko pomaga?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 07 September 2006 - 03:31 PM

ja meni ja...kr pr matki je pa useen...al tega al pa kerga druzga,na vsak drug do tretji dan se more še zmer umivat
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#13 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 September 2006 - 03:35 PM

Zakaj ne prodajajo testerjev šamponov? Pobožne želje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#14 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 07 September 2006 - 03:38 PM

QUOTE(*sarca*)
IPB Image
evo to je ta...Nivea Hair care pure balance-šampon proti maščenju las z izvlečki limonske trave in hamamelisa.barva je taka bol rumena...



Napises sestavine?plis plis plis plis?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 September 2006 - 03:58 PM

QUOTE(crna)
Zakaj ne prodajajo testerjev šamponov? Pobožne želje.

Če jim pišeš, ti bodo ziher kakega posalali (Beiersdorf, Letališka 32, Ljubljana).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 07 September 2006 - 06:08 PM

jz sm to dala u sestavine ocent, iz te kolekcije šampon pa balzam za skodrane lase, pa je sonchika napisala, da je za skodrane lase premal hraniln itd. ...mam pa še celi pakungi, tko da bom useen porabla ermm.gif
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 06:17 PM

A maš prav iz te nove kolekcije, te nove pakunge pa vse? Al maš one stare ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 07 September 2006 - 06:17 PM

prov te wink.gif
  • 0

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2006 - 06:26 PM

Očitno niso vse kolekcije isto kvalitetne. Sva pa z miss*sixty ugotovili, da imata balzam iz oranžne kolekcije in intenzivna kura v tubi iz oranžne kolekcije takorekoč identične sestavine ... samo da je to drugi znatno dražje. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 andrea

andrea

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 09 September 2006 - 03:42 PM

Jaz mam tisto roza pakungo. Moram priznati, da imam že po dveh pranjih dosti bolj mehke in lepše lase. Imela sem ful izsušene, ker sem pred kratkim šla iz rdeče barve na blond, pa še morje in sonce. Mi je ta šampon in balzam lepo popravil lase, pa še diši mi dobro.
  • 0
Carpe diem!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users