Jump to content


Photo

Kako priti nazaj na blont lase


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 Odstekana

Odstekana

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Velenje
  • Interests:Kako odstraniti črne pramene

Posted 25 March 2006 - 08:13 AM

Lep pozdrav wink.gif ...včeraj sem si kupila črno za lase, da bi pobarvala sestriča. Nekaj barve je ostalo in odločila sem se, da si naredim pramene..sam je kar dobro izpadlo..ampak mi ni všeč sad.gif ...ta črna barva...in mene zanima, če ima kdo odgovor, kako priti nazaj na blont barvo...las si nebi rada uničila in bi rada imela še vedno svilnate in sijoče...in še eno vprašanje...nekateri frizerski salonu prodajajo kapsule za hitrejšo rast las...in jaz si nebi rada kupila kapsul, če ne pomagajo...zato, če kdo ve kaj o tem, če pomagajo ali ne...nj mi prosim napiše. ermm.gif:

Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore biggrin.gif

Odstekana
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2006 - 08:35 AM

Odsvetujem ti beljenje črnih las. Ker bodo ratali oranžni ali pa še kakšne hujše barve. Zdaj je kar je in počakaj, da lasje zrastejo ven.
Ali pa če greš h kakemu dobremu frizerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 12:10 PM

Ena kolegica že pol leta vztraja in hodi k frizerju. Prej je bila črna, potem so ji pa vsak mesec barvali, tako, da sedaj je končno blond.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#4 Odstekana

Odstekana

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Velenje
  • Interests:Kako odstraniti črne pramene

Posted 25 March 2006 - 07:21 PM

No hvala lepa obema za odgovore...sj vrjetno bom šla h frizerju, da mi, da gor klimacon(preparat za uničenje umetnega pigmenta), ki pa las ne poškuduje...no nekaj mi pa nista odgovorili in bi prosila, če bi mi lahko...am...obstajajo neke kapsule za hitrejšo rast las...in kaj mislita ali to deluje ali ne...ker jaz sem pred pol leta imela lase do sredine hrbta, potem pa sem šla h kolegici in me je postrigla na kratko...zdaj imam lase do ramen...tako, da si želim svoje dolge lase čimprej nazaj... cry.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2006 - 07:52 PM

Lasje rastejo kot rastejo. Mislim, da ni preparata, ki bi pohitril rast.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 07:54 PM

QUOTE(sonchika)
Lasje rastejo kot rastejo. Mislim, da ni preparata, ki bi pohitril rast.


Mogoče Fitoval kapsule malo pripomorejo k hitrosti las, vendar ne ne vem kako.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#7 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 April 2006 - 12:20 PM

Jaz sem jedla fitoval kapsule, kes sem imela ZELO uničene lase pa mislim da so mi minimalno pomagale ampak razlika je bila zelo mala.

Fitoval kapsule bolj pomagajo za trše in nelomljive nohte.
  • 0

#8

  • Guests

Posted 12 April 2006 - 09:37 PM

Js sm bla pobarvana par let na rdeco, nazadnje res temno rdeco, je zgledla ze kot crna. Prit nazaj na blont? Problem! biggrin.gif Js nism hodla k frizerju, ampak sm se vsak mesec sama doma barvala, ker mi je pac grdo zgledlo da bi pustla blont narastek na temno rdeco, in sm si vsakic dala gor barvo za kak odtene svetlejso. Recimo na temno rdeco mal manj rdeco, potem se svetlejso in tako do oranzne, pol pa zmerom bolj oranzkasto blont do zlato blont...zdaj pa mam nekako spet svoje, edino konice so se vedno mal oranzne. Trajalo je pa kako leto vse skup alpa se vec..zamuden postopek, ampak mi ni zal, ker mi je s tem svetlenjem nastajal ful dober koktejl barv na glavi in so me vsi sprasevali h keremu frizerju hodim da me tk pobarva smile.gif
  • 0

#9 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 15 April 2006 - 10:28 AM

Em...meni je frizerka preveč postrigla lase. In mi to gre zeloooo na živce. Prijateljica mi je povedala, da se dobijo neke kapljice za lase in jaz pač grem to vprašat v trgovino z kozmetiko. In se dobijo neke kapljice, s katerimi se masirajo lasni mešički, pač kaneš na lasišče in masiraš s prsti. Baje da pomaga, pa še naravno je, tako da bom jaz zdaj to probala. A ma katera že izkušnje s tem?
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2006 - 10:44 AM

QUOTE(cedevita)
Em...meni je frizerka preveč postrigla lase. In mi to gre zeloooo na živce. Prijateljica mi je povedala, da se dobijo neke kapljice za lase in jaz pač grem to vprašat v trgovino z kozmetiko. In se dobijo neke kapljice, s katerimi se masirajo lasni mešički, pač kaneš na lasišče in masiraš s prsti. Baje da pomaga, pa še naravno je, tako da bom jaz zdaj to probala. A ma katera že izkušnje s tem?


A ti bi rada pospešila rast, če prav razumem?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#11 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 15 April 2006 - 10:57 AM

Jap
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 April 2006 - 11:00 AM

Tole sem iz nekje prepicala:
vsak večer si namoči v treh žličkah mlačne vode, eno žličko belega prosa. Pusti, da stoji čez noč, enkrat naslednji dan to pojej. Odlji vodo, ki še ostane v sklečki in prosu dodaj žlico medu. Nato pojej! To delaj vsaj tri mesece, da ugotoviš, če je to - to.

Ne vem pa, če to res pomaga.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#13 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 15 April 2006 - 11:24 AM

Hvala, Verja!
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 12:59 PM

QUOTE(Verja)
Tole sem iz nekje prepicala:
vsak večer si namoči v treh žličkah mlačne vode, eno žličko belega prosa. Pusti, da stoji čez noč, enkrat naslednji dan to pojej. Odlji vodo, ki še ostane v sklečki in prosu dodaj žlico medu. Nato pojej! To delaj vsaj tri mesece, da ugotoviš, če je to - to.

Ne vem pa, če to res pomaga.


cedevita, jaz bom začela to prakticirat, bomo vidl kaj bo. Lahko je baje tudi prosena kaša namesto prosa. A mogoče katera ve, kje se kupi belo proso ermm.gif:
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#15 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 April 2006 - 07:37 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Verja)
Tole sem iz nekje prepicala:
vsak večer si namoči v treh žličkah mlačne vode, eno žličko belega prosa. Pusti, da stoji čez noč, enkrat naslednji dan to pojej. Odlji vodo, ki še ostane v sklečki in prosu dodaj žlico medu. Nato pojej! To delaj vsaj tri mesece, da ugotoviš, če je to - to.

Ne vem pa, če to res pomaga.


cedevita, jaz bom začela to prakticirat, bomo vidl kaj bo. Lahko je baje tudi prosena kaša namesto prosa. A mogoče katera ve, kje se kupi belo proso ermm.gif:

Na tržnici.
  • 0

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 07:38 PM

Hvala. Sem našla v omari tudi proseno kašo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#17 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 19 April 2006 - 12:26 PM

Ok, potem mi sporoči če bo vredu. Jaz bom zdaj naprej probala te kapljice. Včeraj sem si jih kupila, imenujejo pa se NaturActive Fiale Rinforzanti, če katero slučajno zanima. Bomo videli, če pomagajo.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 April 2006 - 12:48 PM

Cena? To si kupila v lekarni?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#19 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 19 April 2006 - 01:15 PM

A-a. Kupila sem tukaj v drogeriji, ni ravno založena, ker pač nismo MB biggrin.gif ampak vseeno. Stvar je pa v majhnih stekleničah, kot za eterično olje, lahko se kupi posamezno, ena stane 500...lahko pa se jih kupi 10 skupaj. Prodajalka pa je rekla, da moram porabiti vsaj 3, 4, če hočem, da pomaga.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 April 2006 - 01:18 PM

Kje v Lj. bi jaz to našla? A mi lahko prepišeš kaj vsebujejo- prosim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users