Jump to content


Photo

Lahka Nega Za Normalne Lase


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#41 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 10:31 AM

bom poročala, bom takoj ocenila smile.gif malo me edino skrbi, da mi ne bi še več prhljaja naredil...no pa če je tako nežen,sigurno da ne. Ga bom mogoče že danes uporabila smile.gif
  • 0

#42 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 07:36 PM

evo sem dala oceno thumbup.gif
  • 0

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 September 2007 - 08:51 PM

Super, sem ful vesela, da ti je všeč! Jaz ga bom tudi naslednjič vzela, komaj čakam. tongue.gif Do zdej sem imela že 3 druge Lavera šampone (mandljevo mleko, mleko vrtnic in plavica) pa so mi vsi enkratni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 September 2007 - 08:25 PM



Jaz pa sem torej mela namen kupiti mangov šampon, pa me je potem bolj premamil pomarančni za volumen - taaak lepo diši, še skoraj bolj, kot mangov. Efekt pa je takorekoč identičen, kot pri vrtičnem šamponu... no ja, tole je taka površinska ocena še zdaj, ker sem ga zgolj enkrat uporabila.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2007 - 09:01 PM

Nisem zihr, kje naj uprašam ... Čist ste me navdušle za tist Lavera šampon ohmy.gif oops.gif , me zanima kje se ga da kupit? Müller mogoče?
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#46 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 29 September 2007 - 09:04 PM

Sanolabor. smile.gif Pa mislim, da tudi preko neta.
  • 0

#47 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 29 September 2007 - 09:09 PM

Ja, tudi preko neta se da:

Lavera

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#48 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2007 - 09:12 PM

Hvala, grem prec naslednji teden iskat!! laugh.gif w00t2.gif





  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 September 2007 - 09:15 PM




Pa v Kalčku v Lj (vsaj v onem v BTCju)!
In City Centru, v trgovini Biotopic v Celju.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#50 majap

majap

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 30 September 2007 - 12:19 PM

Punce po novem lahko lavera izdelke kupite tudi v prenovljenem mercator centru v šiški. Imajo zdej po novem nek kotiček z naravno kozmetiko in majo ful veliko izbiro tako lavere kot tudi welede in ostalih firm.
  • 0

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 September 2007 - 12:40 PM

V Sanolaborju v CP mi je zatrdila, da (zaenkrat) ne držijo Lavere.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 September 2007 - 01:38 PM


QUOTE(majap @ 30. 9. 2007 - 13:19) View Post
Punce po novem lahko lavera izdelke kupite tudi v prenovljenem mercator centru v šiški. Imajo zdej po novem nek kotiček z naravno kozmetiko in majo ful veliko izbiro tako lavere kot tudi welede in ostalih firm.



Hudo, pol mam pa čist blizu. cool.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 September 2007 - 01:39 PM



Ja, tam ne držijo Lavere. Zato skos pri odgovarjanju poudarjam, da zgolj v nekaterih Sanolaborjih.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users