Jump to content


Photo

Izumi za reševanje majhnih prostorov


  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 July 2010 - 01:02 PM

http://www.wimp.com/spacesaving/

(jaz sem imela ves čas posnetka usta odprta - tako enostavna zadeva, pa prihrani toliko prostora. Za ceno pa raje ne bi vprašala!)
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 July 2010 - 01:10 PM

Hudoooo!!! ohmy.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 July 2010 - 01:11 PM

Meni pa ful ni všeč !
  • 0
Viens, reste ici!

#4 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 19 July 2010 - 01:13 PM

Zakaj ne? laugh.gif

Drugače sem pa isto, kot je na 6.00 že videla, smo bili v enem apartmaju v Portorožu oz. v garsonjeri, pa je tko narejena postelja. Ful dobro, ker je čez dan pač velik odprt prostor in ne zaseda postelje ves čas večine prostora.
  • 0

After all this time?

Always.


#5

  • Guests

Posted 19 July 2010 - 01:18 PM

Sem že nekaj časa nazaj videla ta video, pa mi je res impresivno. Mislim... seveda, če imaš prostora na pretek, je bolje imeti vsako stvar posebej... ampak kadar gre pa na tesno pa tole res izgleda super. Edino pomislek imam, kako hitro se recimo kakšni ti spoji pojebejo, če to dnevno sestavljaš in razstavljaš. Ful so mi hude tiste rešitve, ko ti niti mize ni treba pospravit, da posteljo narediš iz nje smile.gif
  • 0

#6 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 19 July 2010 - 01:21 PM

Zakon thumbup.gif
Js drgač mam tako pojstlo ka se jo dvigne pa zapre in se čez dan pozna, ker je soba pač mejhna pa še delim si jo. Pa zdržijo tut dolg. Jo mam že več kot 15 let, sam jogi smo umes menal.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#7 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 July 2010 - 01:23 PM

zakon, kake ideje! ohmy.gif če bi bla u dizajnu, bi se ziher v kaj takega spustila, ker mi je fenomenalno tole. simpl, ampak ful domiselno, sploh pa funkcionalno!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2010 - 01:36 PM

OMG, I want!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2010 - 01:51 PM

Sem ze videla to ja, skoda, da ni poleg postelj/miz se vec drugih idej - tista stalaza na zacetku, ki se razstavi v stole je simpaticna. Sicer so mi postelje, ki se potegnejo od nekod, ze od nekdaj ceske, ne vem zakaj. : )
Me pa zanima, komu je to pohistvo prazaprav namenjeno, ker verjetno ni ravno poceni in ponavadi, dokler zivimo na tesnem, smo tudi na tesnem z denarjem. OK, lahko je navdih za naredi si sam. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#10 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 July 2010 - 01:56 PM

ja sam verjetno je vseen cenejša opcija zložljivo pohištvo kot pa ne vem, dodatnih 30 kvadratov stanovanja nekje v centru Lj al pa kaj biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#11 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 19 July 2010 - 02:23 PM

nič mi ni všeč
  • 0

#12 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2010 - 02:25 PM

Nika, ne bi dala roke v ogenj. Pomoje je to pohistvo nesramno drago. :|
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#13 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2010 - 03:06 PM

Postelja tam okoli ene minute stane približno 4k€, tam tam. So imeli na sejmu na gospodarcu...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#14 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 July 2010 - 03:11 PM

ouch. blink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2010 - 03:12 PM

Ja, prišparaš na placu, ne pa v denarnici :/
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 19 July 2010 - 03:51 PM

Manj kot kvadrat v NY. tongue.gif
  • 0

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 July 2010 - 04:43 PM




Meni tudi ni všeč. Deluje mi tak ... hm, brez duše, brez stila. XD
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 July 2010 - 06:30 PM


Ja tak kot je FTSE rekla. Zato tut meni ni všeč.
Ok, da sem nekje, v nekem apartmaju in si pač posteljo ven potegnem, pa tisti teden tak preživim. Super. Ampak da pa bi mela to doma pa no way. Da bi mogla vsak dan posteljo ven vlečt iz mize. Haha tongue.gif . Jaz se tut popoldne rada poknem na posteljo brez, da bi jo vlekla iz nevem kod.
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 19 July 2010 - 07:00 PM

Tole je narejeno predvsem za stanovanja s 30. kvadratnimi metri. Tam nisi preveč zbirčen, razen če rad spiš na tleh.
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 July 2010 - 07:06 PM



Kdor si lahko privošči zgolj tako malo stanovanje, dvomim, da si lahko privošči tako pregrešno drago
pohištvo. Ali pač? Ne vem no.
Rajši si dam jogi na tla, pa denar porabim (namesto za mizo, posteljo in skret v enem) za kaj pametnejšega - potovanje.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users