Jump to content


Photo

Ležišče


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#41 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2020 - 09:03 PM

Jaz imam tudi žepkasto vzmeten jogi (mislim, da srednje trd; sem vzela takšnega, ki ga je priporočil prodajalec) že deset let. Proizvajalec Hespo (Hrvaška), kupljen v Lesnini, zelo zadovoljna, mislim, da še lep čas ne bo potrebe po menjavi.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#42 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 May 2020 - 07:53 AM

Jaz sem na ideo.si pravkar naročila Hitex z žepkastim vzmetenjem, po precej ugodni ceni (akcija), tako da upam, da bova zadovoljna: https://www.ideo.si/...2_160x200_HITEX


  • 0

#43 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 09 May 2020 - 08:01 AM

Mislim, da so vedno v akciji. Tudi na njihovi strani ni nikoli nic po polni ceni. Midva z enim njihovim nisva cisto nic zadovoljna. Poskrbita, da ga obracata redno, ker se bosta drugace na eni strani pogreznila na Kitajsko (saj je v navodilih, ampak jih midva najbrz nisva prebrala, tako da se ne moreva glih zalit zdaj)! :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 May 2020 - 10:38 AM

Tukaj je dve leti garancije, verjetno lahko v primeru, da se pogreza, reklamiraš? Pri Dormeu niso nikol kompliciral... Piše pa, da naj bi bilo primerno za uporabo pri dveh osebah.
  • 0

#45 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 May 2020 - 12:21 PM

Midva sva z njihovimi vzglavniki ful zadovoljna. Imava tukaj in pri mojih doma iste, drugam ga pa vedno sabo vzamem, če le lahko.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#46 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 09 May 2020 - 03:37 PM

Anouk, katere točno pa imata? Jaz sem v nakupu nizjega vzglavnika. Sicer nisem zahtevna uporabnica, večinoma spim na trebuhu, zato ga velikokrat porinem stran.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#47 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 May 2020 - 04:58 PM

Uh, him poskusila poiskat model kasneje na računalniku, je že nekaj let od nakupa. V Petrolu so jih imeli v neki akciji tudi takrat.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#48 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2020 - 07:03 PM

Jaz imam tega. Punci imata otroško verzijo. Še vedno imajo akcijo - 50%
https://www.vitapur....eam-37x55x12-cm
  • 0

#49 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 May 2020 - 10:08 PM

Ta je tudi mojemu zelo podoben :) Bo najbrz kar pravi. 

 

AP, od kod imas pa prevleke za ta vzglavnik? Jaz imam samo dve od hitexa, vec jih takrat nikjer ni bilo za dobit, pa kasneje sem se se dvakrat spravila jih iskat po internetu in nekako ni obrodilo sadov. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#50 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 07:05 AM

Prevleke imam čisto X... Pač od kompleta posteljnine. Sicer ni prave velikosti, ampak me ne moti. Če bi me, bi pa šivalni stroj vklopila...
  • 0

#51 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 May 2020 - 08:41 AM

Aja eh, sivat se pa res ne bom sla ucit zaradi tega :D Tudi jaz zdaj uporabljam prevleke od setov posteljnine, ponavadi je ravno prava dimenzija, da se sirina poravna, dolzino pa potem nazaj zapognem (ce se mi da, jo zatlacim spodaj not, da se lepo oprime blazine). Ampak vseeno iscem kaksno bolj elegantno resitev, ker prevleke za blazine bolj pogosto menjam od ostalega in potem ni ravno matchy-matchy ;)


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#52 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 10 May 2020 - 11:42 AM

Ali pa kako sivilijo najdes, da prilagodi. To je lih ene par eur stroska ;)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#53 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 01:37 PM

Kakšne dimenzije ležišč pa uporabljate, tisti ki spite v 2? Imate en ogromen jogi ali 2 ločena v posteljnem okviru?

Midva ugotavljava, da se v francoski, dimenzije 140x200 ne naspiva, je premalo placa, medtem ko je v 180x200 pa vsak s svojim jogijem super.

Me zanima, koliko se pozna vmesna dimenzija, npr. 160x200.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#54 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 May 2020 - 02:16 PM

Midva sva na 160x200 čist kul. Ne verjamem, da bi se mi 20 cm več za oba skupaj kaj poznalo pri kvaliteti spanja.
  • 0

#55 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 10 May 2020 - 02:20 PM

Ma pri nas momentalno 200x200ne bi bilo b prevec,ko sva bila sama pa mi je bilo 160 cist fino.
  • 0

#56 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 02:33 PM

Midva sva na 140...če sva sama, je ok. Takoj ko pride ena od punc, je gužva... Kaj šele če prideta obe...
  • 0

#57 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2020 - 02:34 PM

Se pozna 20 cm. Midva sva imela v stanovanju 200x200 ločena jogija, zdaj imava enojnega 180x200. Oba rabiva veliko prostora pa jaz imam še povštr velik 60x80, tako da si ne predstavljam, da bi spala na manjšem. Vsi trije skupaj nismo pa nikoli spali.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#58 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 02:42 PM

Jaz sem sicer opazila, da je res ful odvisno od navajenosti. Ko sva v študentskih časih včasih skupaj prespala na jogiju 80x200, potem

pa pri njemu doma na 140x200, se nama je zdel luksuz. Zdaj, ko imava obadva ful prostora v LJ, se pri njemu več ne naspim, se gužvava.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#59 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 May 2020 - 07:10 PM

V najstniskih letih spanca ne rabis, ali se pa potem kak drug dan naspis na zalogo :D Midva sva tudi s takratnim fantom takrat komot prespala na 90x200 brez problema. Nasploh sem z leti cedalje bolj komot in manj fleksibilna (ala kraljicna na zrnu graha, zato tudi nosim sabo povster, pa se vzmetnico bi, ce bi jo lahko spakirala v mini paket). 

 

Zdaj imava pa s partnerjem doma 2x90 (v sobi za goste je trenutno 180x200, ampak sva zdaj narocila nove tudi 2x90 - je malenkost bolj prakticno, ker lahko potem jogije kombiniras po zelji med sobami/posteljami, ampak to je pac specificno najini situaciji, drugace bi vzela enega velikega). Manj kot 180 ne bi vzela za vsak dan, leto na leto, ce je le prostor. Stisnes se se vedno lahko, ko ti pase, ampak vcasih ti pa tudi pase imet mir in prostor, da se razkomotis. Zdaj pa itak vsi trije skupaj spimo v postelji in pride vsak cm prav ;) 

 

Pri nasih doma imam pa zdaj 2x80 (torej 160), za naju je dovolj (sploh, ker imamo tudi klimo tam, da se lahko tudi poleti stisnes ;)), kako nam bo slo v troje pa ne vem. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#60 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 09:17 PM

medtem ko je v 180x200 pa vsak s svojim jogijem super.


Enako. Tudi, ko je otrok kdaj prespal vmes, je bilo še vedno udobno. Jaz se zbudim čisto polomljena, če se ne morem v spanju prosto obračati, iztegniti ipd..
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users