Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#841 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 October 2019 - 02:37 PM

Jaz jo pa kr uporabljam za MU ocistit, potem pa nadaljujem z oljem in gelom.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#842 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 04:03 PM

Obraz torej cistis trojno? 🤔
Jaz si ocesni MU ponavadi ocistim z dvofaznim odstranjevalcem, ki ima olje, potem pa na navlazen obraz se cistilni gel pa je vec kot dovolj.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#843 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 October 2019 - 04:25 PM

Samo očesni MU z micelarno, drugega MU tako ponavadi nimam, pa tudi če ga imam ga oljem in gelom. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#844 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26260 posts

Posted 25 October 2019 - 05:51 PM

Sama ga uporabljam v sluzbi, ker nimam ne prostora ne casa za uporabo vec cistilcev.
  • 0

#845 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 08:22 PM

Brezveze je, jaz sem se enkrat nategnila pa imam flaško 400 ml že ene dve leti pa ne zgleda, da jo bom ponucala sploh. 


Enaka zgodba pri meni, sem jo pred kratkim zlila proč.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#846 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2019 - 09:51 PM

Meni tudi niso vsec. Make up odstranim s cistilnim oljem, potem pa uporabim se gel/peno za umivanje obraza.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#847 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 November 2019 - 11:50 AM

Kje nabavljate HL? Zdej me je black friday cisto premamil in me mika. Ne vem, to Baleino mi je ok, ampak nic revolucionarnega.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#848 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2019 - 12:00 PM

Na ebayu edino in dvomim, da je znizan. Ostale strani se ne splaca.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#849 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 January 2020 - 10:52 AM

UV poleti res uporabljam, pozimi pa pozabim :(

imam Aloe Soothing Sun Cream SPF50 PA+++ 50ml

 

Ok, jo bom res začela dnevno uporabljat. A to namažem čez navadno dnevno kremo ali jo uporabljam namesto dnevne kreme? 

 

 

A čim pa jo zvečer lahko odstranim?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#850 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2020 - 10:58 AM

To je odvisno od tvoje kože, če kaj rabi spodaj. Jaz imam mešano, pozimi se mi rada izsuši in spodaj dam serum, kaj vlažilnega/z vitaminom C, poleti bi pa uporabljala samostojno.

 

Hm, čistilna olja? To naj pa še katera druga pove, ker nimam izkušenj še zaenkrat. Zasedim, da je zelo popularno dvojno čiščenje: v 1. koraku čistilno olje, da odstrani vse ostanke maščobe, filtrov in MU, v 2. koraku pa navaden gel, ki ne sme izsuševat.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#851 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 11:16 AM

Recimo kombinacija Baleinega oljnega cistila in Baleinega MED gela. Z oljem zmasiras suh obras, speres z vodo in nato se z gelom. Pomojem je strosek pod 5€ za oboje. Zjutraj pa samo voda ali gel, ce imas potrebo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#852 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 January 2020 - 12:19 PM

Jaz tudi samo z gelom, je pa res, da ne uporabljam redno SPF-ja. Vedno bolj ugotavljam, da ne prenesem čiščenja z oljem oz. ga moje oči ne (nosim leče in se mi zapackajo, šele čez noč se očistijo v raztopini). Tako da zdaj iščem alternativo, ker spet večkrat uporabljam MU. Se priporočam za kakšen predlog, še najbolj me mikajo micelarne, trenutno testiram eno dvofazno Collistar.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#853 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 January 2020 - 12:48 PM

A imaš tako slabo dioptrijo, da nebi mogla dat leč ven pred čiščenjem?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#854 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 January 2020 - 03:08 PM

Brez sem napol slepa, ja, ampak se mi tudi ne bi dalo vsak dan ukvarjat s tem (in porabljat še dodatne tekočine za teh par minut shranjevanja leč). Pri dvofaznih odstranjevalcih očesnega MU nikoli nisem imela tega problema. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#855 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 06 January 2020 - 05:10 PM

Se priporočam za kakšen predlog, še najbolj me mikajo micelarne, trenutno testiram eno dvofazno Collistar.


Meni je do zdaj od vseh še najboljša od Garnier-ja, ravnokar imam afroditino micelarno pa mi ni ok, hvalijo tudi Biodermo samo se še nisem pripravila da bi dala malo več denarja
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#856 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2020 - 01:56 PM

Meni je do zdaj od vseh še najboljša od Garnier-ja, ravnokar imam afroditino micelarno pa mi ni ok, hvalijo tudi Biodermo samo se še nisem pripravila da bi dala malo več denarja

 

Katera Garnier pa? Meni Bioderma ni nič posebnega, ne odstrani mi dobro MU, ampak jaz micelarno uporabljam na začetku čiščenja kot odstranjevalec in potem vse skupaj umijem z gelom, tako mi najbolj odgovarja.

Trenutno imam to, manjšo verzijo, in mi je super, ampak full-size stane 24 €.

 

900x900-collistar-natura-acqua-micellare


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#857 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2020 - 01:58 PM

Biodermo ima mami doma in enako po mojih izkušnjah ne odstrani dobro očesni Mu. Micelarno je pa itak treba spirat.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#858 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 January 2020 - 04:19 PM

Jaz sem kupila dvofazni oljni odstranjevalec od Hoferja za ultra trmasto maskaro in je zaenkrat zelo ok, stane pa nekaj malega čez 2e. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#859 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 January 2020 - 02:14 PM

Mislim da je tale, jaz te nisem spirala mi je bilo čisto ok medtem ko afroditino ni šanse da bi pustila na obrazu

screenshot20200108-14121.png
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#860 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2020 - 04:19 PM

^^
Ta je bila včasih precej popularna, ja, sem imela tudi jaz eno (skoraj nič uporabljana, ker redko nosim MU).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users