Jump to content


Photo

Mp3


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 01 October 2004 - 03:10 PM

mam novi prenosni računalnik hp compaq nx 9005,pa je baje za pečt cd notri,pa me zanima če se kdo na rač.spozna kak sploh lahko glasbo dol iz neta potegneš ali rabiš mogoče kaki program.Če mi lahko kdo to pove? rolleyes.gif
  • 0
LP,Sanja

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 01 October 2004 - 04:30 PM

Sanja, ne vem če si nova na forumu, vsakem primeru dobrodošla. Sicer se ne ukvarjam s mp3-ji in nalaganjem njih iz interneta, vem le da sta Kazza in včasih je bil Nepster. Jaz če kej iščem grem kar pod Media Player ali Real Player in pod iskanje in mi najde zadetke. Kaj več ti bodo svetovali tisti ki se bolj ukvarjajo s tem.
A še predno začneš karkoli vlečt muziko ali filme dol, ti svetujem da neglede ali imaš klicno linijo (dial connection) ali adsl, si priskrbi da si na računalniku narediš nov uporabniški račun - kot gost, in le preko tega gosta (guest) vlečeš dol muziko, ker ti lahko naštudirajo heckerji ali tvojo številko iz katere kličeš (dial up connection) in ti jo preusmerijo na kodo 5 - in dobiš precejšen račun za plačat, ali pa recimo če imaš adsl, da ti ne ugotovijo IP adresse.
Pa še to glede uporabniškega računa:
Torej, to je uporabniški račun na računalniku in če imaš xp, greš pod Nadzorno ploščo (Desktop panel) in Uporabniški računi in potem tam ustvariš nov uporabniški račun in preko njega dostopaš in vlečeš dol mp3.
Nej ti to en zrihta k točno ve, jaz sicer vem kako, samo to je meni ful težko opisat, ker ne nimam pedagoškega načina razlage.
  • 0
LP, Finatina

#3 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 01 October 2004 - 04:39 PM

Kazza je zame najboljsa! biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#4 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 01 October 2004 - 08:52 PM

samo kazzo moreš plačat pa mi mama noče dat št. kartice,pozna kdo kaj brezplačnega?
  • 0
LP,Sanja

#5 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 01 October 2004 - 10:15 PM

Pozdravljena!

Najprej le pozdrav:) Torej malo berem tukaj odgovorepa sem se odločila da ti sama kaj več napišem o tem. Kazza je sicer precej star program in na njem ne najdeš kaj dost uporabne kvalitetne robe. Pa še nevarna je za viruse. Svetujem ti uporabo E-donkey..greš v www.google.com vpišeš e-donkey pa si najdeš povezavo. al pa čaki..sem kar jaz poiskala..pojdi na to stran:
http://www.download....4-10311701.html

zeleni gumbek stisni in ti ga inštalira...pol pa je z programčkom enostavno delat..lahko pa kaj vprašaš če te zanima:)
Ker še je kar nekaj stvari ki ti bodo koristile če ti jih povem a o tem kasneje najprej si ga zrihtaj:)če kaj ne veš lahko vprašašsmile.gif

Ena od možnosti je tud Irc a je bolj zakopliciran postopek:)

Če boš pa hotla kdaj filme dol vlačit pa ti tud tisti postopek lahko napišem:)

tak da upam da si razumela glede e-donkeya..pa tud ostale če bi rade kak nasvet glede tega lahko vprašate:)
  • 0

#6 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 02 October 2004 - 01:15 PM

Kazza placat prvic slisim rolleyes.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#7 sunshine

sunshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 02 October 2004 - 04:05 PM

Kazo placat? Tudi prvic slisim smile.gif Menda je treba Napster placat, Kazaa je zaenkrat se zastonj.
  • 0

#8 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 02 October 2004 - 11:11 PM

hja...sej....koker lohka verusov prek nje dobiš...ni čudn de je zastonj IPB Image
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#9 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 02 October 2004 - 11:19 PM

Kazza je za en drek..probajte z e donkeyom...rula pa itak toreent..sam je malo bolj komplicirano:)
  • 0

#10 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 October 2004 - 09:07 AM

kazaa sucks.

http://dcplusplus.sourceforge.net
  • 0

#11 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 03 October 2004 - 09:26 AM

Sanja pa kje si?? a si zafrkavala al kaj??jaz se trduim ti pa nic..

ja dcc ++ je fajn sam je prevec zakompliciran tak za nekoga ki to dela prvic!pa celi disk mors ponudit sirnemu svetu!


kazza pa res suks!
  • 0

#12 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 October 2004 - 12:49 PM

Hvala da se trudiš samo jaz se na mp3 ne spoznam bom rekla komu ki se spozna naj mi pride domov nastavit ,ker tako je težko to vse skupaj razložit,vseeno hvala smile.gif
  • 0
LP,Sanja

#13 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 04 October 2004 - 11:41 PM

kje si doma v mb:)? morda pa lahko kr jaz pridem:)
  • 0

#14 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 05 October 2004 - 07:41 PM

Jasno, da morate kazaa placati... Kje pa ste ze kdaj kaj dobili zastonj? blink.gif Kazaa lite je kao zastonj verzija, zato pa v paketu dobis Ad-aware, ki pocne prav zanimive stvari; npr. 'belezi', kaj vas zanima, potem pa vas zasipa z oglasi, ki bi vas utegnili zanimati (pa vas ne, seveda), poskrbi pa tudi za kaksno presenecenje, tako da na netu ni nikoli vec dolgcas laugh.gif
Moje skromno mnenje: kazaa je neuporaben...kar boste iskali, tega ne boste nasli!
  • 0

#15 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 October 2004 - 08:25 PM

Lumidee doma sem iz Razvanja,mogoče bi mi pa res lahko prišla domov pokazat kak to deluje,iz kje si pa ti? smile.gif
  • 0
LP,Sanja

#16 buddha

buddha

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Interests:Breakdance in košarka

Posted 02 March 2005 - 07:43 PM

Jst pa osebno predlagam:
www.shareaza.com
www.limewire.com
Probite,jst uporablam limewire in shareazo.
Deluje ful hitr vam povem.Vleče tudi do 1 MB/s.
Lahko se zgodi da tudi kaj več samo ne verjamem meni je samo nekajkrat downloadalo iz interneta po 1 mb.Ampak to se zgodi samo takrat ko začnes s prenosom in traja samo eno sekundo.Če imaš srečo tudi več časa.
Upam,da sem bil vsaj v neko pomoč.Glede kazze;ful virusov in še nekaj kazza ni bila nikoli za plačat vam povem(če imaš ADSL).
LP 8)
  • 0
KoCkA jE pAdLa.PrIšEl,ViDeL,zMaGaL!
http://www.elefuns.com/file.php?f=4444&t=1

#17 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 March 2005 - 01:50 PM

Jest sm pa včash mela e-mule pa morm rečt da mi je bla kr v redu, zdj mam pa strong DC++, k mi je pa sploh kul biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#18 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 05:25 PM

Kaj je že to DC++

P.S.: Pa če gdo ve kako lahko na Emule povečam hitrost prenosa bi to loh napisu
  • 0

#19 Ines

Ines

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 10 June 2005 - 04:00 PM

Hej!!!!

Jaz sem si eDonkey dol potegnila pa mi ne gre muzike vlečt dol.Najde jo dol potegne pa ne.

Kaj naj nardim?Kaj je narobe?
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 June 2005 - 05:58 PM

Kak je ne vleče? A si dvakrat kliknila na zadevo, ki jo želiš prenesti? Potem ko to storiš pa poglej pod Transfers in tam se mora pojaviti tista zadeva, ki si jo dvokliknila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users