Jump to content


Photo

Downloadanje filmov


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 04 September 2005 - 03:24 PM

Mene zanima, če pozna kdo kakšno dobro stran s filmi, da jih je mogoče tud downloadat? Sej sm probala že z Mulo, pa mi ni nič pametnega ven vrglo. oops.gif
  • 0
IPB Image

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 September 2005 - 04:28 PM

Kako ti ni nič pametnega ven vrglo?! Če pa kakšna stvar takorekoč VSE najde, pa je to eMule.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 04:34 PM

QUOTE(Jenna)
Kako ti ni nič pametnega ven vrglo?!Če pa kakšna stvar takorekoč VSE najde, pa je to eMule.


Sam to pa definitivno drži :thumright:
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2005 - 04:36 PM

Meni ni ratalo prenesti še nobenega filma (če izvzamem nekatere druge reči). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 04:38 PM

QUOTE(sonchika)
Meni ni ratalo prenesti še nobenega filma (če izvzamem nekatere druge reči). smile.gif


Kako pa to? Kaj nisi imela dovolj userjev al kako?
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2005 - 04:40 PM

Mah, ne vem. Večino sploh niso delali, ko sem jih dobila dol.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 04:42 PM

Res je da kakšni ne delajo pa dobro je tudi, če ko downloadaš pogledaš ime datoteke, ker je dostikrat čist kakšno drugo ime kot pa si želiš. Pri meni se vseeno na koncu največkrat dobro izide pa jaz mislim, da če boš karkoli rabila boš na muli našla.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2005 - 04:43 PM

Ne smem tako hitro obupati. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 September 2005 - 04:43 PM

eMule in DC++ sta taki stvari, da je skoraj nujno stalno prižgan računalnik. Druga možnost so torrenti, recimo ABC torrent client in greš na http://torrentspy.com/ po torrent datoteke, v njih je zapisano, kje so gostitleji od katerih določene reči potem downloadaš ...

Snel že na stotine reči, tako z DC++ kot s torrent clientom.
  • 0

#10 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 04 September 2005 - 05:18 PM

QUOTE(Jenna)
Kako ti ni nič pametnega ven vrglo?! Če pa kakšna stvar takorekoč VSE najde, pa je to eMule.


Ja sej kar se glasbe tiče, res vrže vse ven. Ampak ko sm zdownloadala dva filma, je bli en kr neki tretjega, tadrug pa je bil sinhroniziran v nemščini. Upam da bo ta, k ga zdej downloadam, pravi.
  • 0
IPB Image

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 September 2005 - 05:30 PM

QUOTE(callista)
QUOTE(Jenna)
Kako ti ni nič pametnega ven vrglo?! Če pa kakšna stvar takorekoč VSE najde, pa je to eMule.

Ja sej kar se glasbe tiče, res vrže vse ven. Ampak ko sm zdownloadala dva filma, je bli en kr neki tretjega, tadrug pa je bil sinhroniziran v nemščini. Upam da bo ta, k ga zdej downloadam, pravi.

Saj imaš pri večini filmov komentarje in tam pogledaš - tam so dostikrat opozorila, če je film neveljaven, če je kaj drugega ali če je sinhroniziran. Tu pač skos malo tvegaš - meni tudi občasno potegne kaj sinhroniziranega. Potegni si najnovejšo Mulo, pa bodi pozorna na imena filmov (že v imenu dostikrat piše, kako je s stvarjo - predvsem sinhronizacija). Če ti pa dosti filmov noče kasneje vrtet, pa je morda čas za posodobitev kodekov. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 04 September 2005 - 06:18 PM

QUOTE(Jenna)

Saj imaš pri večini filmov komentarje in tam pogledaš - tam so dostikrat opozorila, če je film neveljaven, če je kaj drugega ali če je sinhroniziran. Tu pač skos malo tvegaš - meni tudi občasno potegne kaj sinhroniziranega. Potegni si najnovejšo Mulo, pa bodi pozorna na imena filmov (že v imenu dostikrat piše, kako je s stvarjo - predvsem sinhronizacija). Če ti pa dosti filmov noče kasneje vrtet, pa je morda čas za posodobitev kodekov. wink.gif


OK, se bom držala teh napotkov. Najlepša hvala! wink.gif
  • 0
IPB Image

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 September 2005 - 06:23 PM

Filmi morejo met končnico .mpg ali .avi biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#14 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 04 September 2005 - 07:06 PM

js dostkrat uporabm tud limewire...mislim, da mi s tem gre najhitreje smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#15 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 September 2005 - 07:07 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Filmi morejo met končnico .mpg ali .avi biggrin.gif .

.mpg?? Bog ne daj! .avi, definitivno, in če v imenu eksplicitno ne piše DVDrip, se sploh ne dotikam.
Če ni DVDrip, me ne zanima ... to je v divx/xvid presnet DVD, kvaliteta je pa najboljša možna - takoj za DVDjem. V .mpg so samo kaka snemanja s kamero iz kina in podobna jajca biggrin.gif
  • 0

#16 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 September 2005 - 09:26 PM

jaz pa lovdam iz aresa se kr najde filmov gor.. drugač pa itak dvd rip wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#17 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 05:41 PM

QUOTE(sajk)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Filmi morejo met končnico .mpg ali .avi biggrin.gif .

.mpg?? Bog ne daj! .avi, definitivno, in če v imenu eksplicitno ne piše DVDrip, se sploh ne dotikam.
Če ni DVDrip, me ne zanima ... to je v divx/xvid presnet DVD, kvaliteta je pa najboljša možna - takoj za DVDjem. V .mpg so samo kaka snemanja s kamero iz kina in podobna jajca biggrin.gif


Mhm... U got that right :thumright:
  • 0

#18 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 September 2005 - 05:43 PM

QUOTE(Jenna)
Če ti pa dosti filmov noče kasneje vrtet, pa je morda čas za posodobitev kodekov. wink.gif


Jenna kere kodeke imaš ti?
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2005 - 06:43 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(Jenna)
Če ti pa dosti filmov noče kasneje vrtet, pa je morda čas za posodobitev kodekov. wink.gif

Jenna kere kodeke imaš ti?

Codec Pack - AllInOne
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 September 2005 - 06:47 PM

jaz mam tudi to.
sam se mi zadnje čase dogaja, ko potegnem z mule, da mi pri nekaterih filmih,kar player zmrzne, ko hočem pogledat. se še kou to dogaja?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users