Jump to content


Photo

problem...


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 30 August 2005 - 07:49 PM

na lepa-si sem dobila novo zasebno sporočilo in mi ga noče odpret. a je to kej narobe s sporočilom al sm jz mal blesava al kaj oops.gif biggrin.gif ?
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2005 - 07:50 PM

QUOTE(amy)
na lepa-si sem dobila novo zasebno sporočilo in mi ga noče odpret. a je to kej narobe s sporočilom al sm jz mal blesava al kaj oops.gif biggrin.gif ?


Ne, sem ga tud jaz dobila, pa ne gre. Se je spet nekdo igral rolleyes.gif
  • 0

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 August 2005 - 07:58 PM

jz sm tud neki dobla,pa se sprva tud ni dalo,potem pa mi je ratalo,...skratka kr neko sporočilo oz. vabilo,da nej grem na spletno stran o neki zmenkih rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 30 August 2005 - 07:58 PM

ja sej se mi je zdel... joj eni majo pa tud mal preveč časa... rolleyes.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#5 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 30 August 2005 - 08:01 PM

QUOTE(rea)
. vabilo,da nej grem na spletno stran o neki zmenkih rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


jao kt da še kdo hod na te strani...haha rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2005 - 06:16 AM

Mimogrede - kje je Damjan?
Pri meni je pa nekoliko drugačen hec. Jaz sem sporočila od ene osebe enkrat že prebrala in ko ga hočem odpreti zdaj, ne gre. Čudno. Pa samo od ene osebe, vse drugo gre.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 September 2005 - 06:47 PM

Meni tudi enega zasebnega sporočila ni hotelo odpret....

Imam pa še eno težavico, namreč vsakokrat ko pošljem prispevek mi napiše tole: "Prosim, poskusi malce kasneje. Novega sporočila ne moreš objaviti tako hitro za prejšnjim." sporočilo pa je vseeno poslano. Saj ni nič kaj takega, ampak mi gre na jetra.
Kaj naj naredim, da mi ne bo več napisalo tega obvestila?
  • 0

#8 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 September 2005 - 06:47 PM

Meni tudi enega zasebnega sporočila ni hotelo odpret....

Imam pa še eno težavico, namreč vsakokrat ko pošljem prispevek mi napiše tole: "Prosim, poskusi malce kasneje. Novega sporočila ne moreš objaviti tako hitro za prejšnjim." sporočilo pa je vseeno poslano. Saj ni nič kaj takega, ampak mi gre na jetra.
Kaj naj naredim, da mi ne bo več napisalo tega obvestila?
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2005 - 06:54 PM

QUOTE(tinca)
Imam pa še eno težavico, namreč vsakokrat ko pošljem prispevek mi napiše tole: \"Prosim, poskusi malce kasneje. Novega sporočila ne moreš objaviti tako hitro za prejšnjim.\" sporočilo pa je vseeno poslano. Saj ni nič kaj takega, ampak mi gre na jetra.
Kaj naj naredim, da mi ne bo več napisalo tega obvestila?

To je flood control..... kao za preprečitev spemanja (mora pretečt npr. par sekund od objave sporočila, da lahko objaviš sledečega). Ziher na hitro na cajte (ampak si napisala, da se ti skos to dogaja - kar me čudi) klikneš 2x, pa ti prvič objavi, za drug klik pa ti napiše to.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 09 September 2005 - 06:58 PM

Stalno se mi to pojavlja, razen pri prvem sporočilu, takoj po prijavi
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2005 - 07:03 PM

Hm, to je pa čudno. Bo treba kar na Damjana (ali pa kakšnega drugega fanta tukaj, ki se bolj spozna na te reči) počakat IPB Image, ker potem pa ne vem, zakaj bi to blo..... da se ti kar ob vsakem postu to pojavi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 10 September 2005 - 10:24 AM

QUOTE(tinca)
Meni tudi enega zasebnega sporočila ni hotelo odpret....

Imam pa še eno težavico, namreč vsakokrat ko pošljem prispevek mi napiše tole: \"Prosim, poskusi malce kasneje. Novega sporočila ne moreš objaviti tako hitro za prejšnjim.\" sporočilo pa je vseeno poslano. Saj ni nič kaj takega, ampak mi gre na jetra.
Kaj naj naredim, da mi ne bo več napisalo tega obvestila?


Narediti nimaš kaj ker to sporočilo je v skripti zapisano in se izpiše ob napaki. To se ponavadi dogaja če je forum preobremenjen kar tale sigurno ni. Problem je v verziji foruma ker je stara in ima kar nekaj bugov v skriptah. Bo moral admin malo posodobiti oz naložiti zadnjo verzijo foruma da se bodo težavice odpravile.
  • 0

#13 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 01:30 PM

A tako.....no, hvala za obrazložitev.
  • 0

#14 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 27 September 2005 - 06:05 PM

jaz mam tud en problem. sem se registrilala na enmu drugmu forumu pa sem se hotla prijavt pa je napisal da se ne morem, ker sem narobe neki upisala. pa sem se probala pol še nevem kolkrat prijavt pa je blo vedno isto.

pa sem ratala jezna in prtisnla tist da sem pozabla geslo in naj mi druzga pošljejo pa je napisal da ne morjo, ker nimam še nič objav. evil.gif evil.gif evil.gif . čist sm bla besna :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4: :angry4:

kaj naj naredim zdej? tam se nč ne morem pritožit. sad.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#15 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 September 2005 - 12:14 AM

Mogoče je to (meni se včasih zgodi); ko si se registrirala in si imela izklopljen Caps Lock, moraš pri vsaki prijavi imet izklopjen Caps lock (oz. vklopljen, če si se registrirala z vklopljenim).
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 September 2005 - 06:35 AM

Hja, prijavi se še enkrat, z drugim email naslovom. Ni ti druge.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 29 September 2005 - 02:10 PM

hvala. so mi že tm na forumu porihtal tko da sem zdej happy :wav:
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 October 2005 - 04:17 PM

Ja spet imam 'problem'.

Ko pogledam prispevke pod neko temo, mi ne označi kot prebrano, moram prav kliknit na tisto 'označi vse teme kot prebrane', potem tudi na forumu ostane zastavca oranžna - kot da še nisem prebrala. Kako naj rešim, ker me dela kar živčno?... evil.gif
'Še vedno se ni rešilo prejšnjega: Prosim, poskusi malce kasneje. Novega sporočila ne moreš objaviti tako hitro za prejšnjim', me tudi dela živčno. evil.gif evil.gif
  • 0

#19 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 27 October 2005 - 07:55 PM

Koliko postov na minuto pa skušaš napisat? biggrin.gif
  • 0

#20 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 27 October 2005 - 08:09 PM

QUOTE(sajk)
Koliko postov na minuto pa skušaš napisat? biggrin.gif


.....hmmmm, naj pomislim......31?! evil.gif

ne me j**** biggrin.gif , rajši pomagaj mi...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users