Jump to content


Photo

kkšn parfum


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 November 2004 - 04:27 PM

no zdle bo zima in bi rada kkšn tak zlo sladk parfum :drunken: pa da nebi bla ful nabita cena. a ve kkšna za tak parfum?
  • 0

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 28 November 2004 - 10:30 AM

Take bolj nenabite cene ma Cuba...zihr poznaš biggrin.gif Majo pa se mi zdi ene 5 vonjev rolleyes.gif hmmm...se ne spomnim glih oops.gif Drugače pa mam jst en vzorček ful dobrega parfuma za pozimi VERY VALENTINO-Kešarel (te firme nikol ne znam napisat originalno oops.gif ) wink.gif Meni je ta zadnji preveč pocukran biggrin.gif

pozdravcky :colors:
  • 0
user posted image

#3 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 28 November 2004 - 02:13 PM

[quote=_srchika_]Take bolj nenabite cene ma Cuba...zihr poznaš biggrin.gif Majo pa se mi zdi ene 5 vonjev rolleyes.gif hmmm...se ne spomnim glih oops.gif Drugače pa mam jst en vzorček ful dobrega parfuma za pozimi VERY VALENTINO-Kešarel (te firme nikol ne znam napisat originalno oops.gif ) wink.gif Meni je ta zadnji preveč pocukran biggrin.gif

pozdravcky

bom šla mal prubavat pa hvala za tele informacije wink.gif
  • 0

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 November 2004 - 02:18 PM

Pojdi v trgovino pa povej svoje želje, po moje ti bodo znali svetovati...
Pa veliko sreče!
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 November 2004 - 07:36 PM

Sladek?

Poskusi Gabrielo Sabatini Devotion, Naomi Sunset, Mexx Waterlove, glej rdeče stekleničke in temne...ti bo lažje pri izboru. Večina sladkih dišav je v temnih stekleničkah, rdečih smile.gif

lp N
  • 0

#6 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 November 2004 - 09:59 AM

Joj, preveč sladkih pa jaz ne maram... mogoce Mexx Deversity? Ima tak mal po vaniliji vonj...
  • 0

#7 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 29 November 2004 - 07:39 PM

QUOTE(mishka)
Pojdi v trgovino pa povej svoje želje, po moje ti bodo znali svetovati...
Pa veliko sreče!


ah rajš tlele uprašam k so profesjonalke in so kakšn parfum že sprobale kukr pa prudajalke k bi najraš use prudale-pa brez zamere(prudajalke) wink.gif
  • 0

#8 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 01 December 2004 - 09:24 AM

Še enega sem se spomnla...Casmir od Choparda,sam jih je več vrst in vsi so zlo sladki wink.gif
  • 0
user posted image

#9 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 December 2004 - 02:24 PM

Chopard - Wish
  • 0

#10 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 05 December 2004 - 10:21 PM

Probaj nov HB BOSS Shimmer edition, mega zadeva, pa še bleščice ima. Primerno za ecember!

LP J
  • 0

#11 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 06 December 2004 - 02:54 PM

QUOTE(Jadranka)
Probaj  nov  HB  BOSS  Shimmer  edition,  mega zadeva,  pa  še  bleščice  ima.  Primerno  za  ecember!

LP  J

kok je pa kej cena?
  • 0

#12 nejkok

nejkok

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 08 January 2005 - 12:30 PM

Samo moj predlog sicer ženski sladkih parfumckov ne poznam samo odsvetuje mexx-a sem mel sicer moškega ampak je enako kot bi denar zažgal ni učinka še predno prideš v družbo ne diši več oz. malo svetujem ti da kupiš malo drazji parfum če pa res nočeš zapravit nevem koliko na parfumu pa kupi mleko za telo po tuširanju red line od bettine bartty ful časa diši men lepo diši je pa 500ml rdeča emabalaža z sivim pokrovčkom bettina ima fulll tek vonjev losjonov in izbri pravega najbolje da ga mal daš že v prodajalni na kozi tko na skrivaj da te prodajalka ne vidi (lohka kej reče tako kot je meni) pa boš vidla kako ti je vsec na tvoji kozi...
  • 0

#13 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2005 - 08:24 PM

Losjone, mleko in parfume se lahko probava samo iz testerjev. Če imate namen "na skrivaj" preizkušati losjon, si predstavljajte kako bi se počutili, če bi si kupili losjon za 5.000 sit, doma pa ugotovili da je napol prazen, ker je prej truma nevzgojencev izdelek morala poizkusit na koži...
  • 0

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2005 - 08:07 AM

Hej Nejkok

dobrodošel na forumu. Če si si izbral Mexx Waterlove, ki je svež vonj, se je verjetno hitreje razdišal, saj se sveže dišave hitreje razdišijo. Ne vem če bi lahko rekla, da je cena ključni dejavnik obstojnosti dišave, prej koncentracija čistih esenc v parfumu, pogosto tudi ph kože.

LP Nadi
  • 0

#15 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 09 January 2005 - 09:01 AM

Meni pa Amor Amor tooollllkkkk lepo disi laugh.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#16 nejkok

nejkok

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 09 January 2005 - 04:47 PM

Am ja glede losjona...seveda ga ne stisneš pol litra...ampak čist samo malo pikico le tolk da vidiš kako diši na tvoji koži..glede mexx-a pa imam dost podobnih prfumov in priblizno vidim da se mexx najhitreje razdiši npr. gabriela sabatini - devotion je priblizno enako stal pa se ne razdiši tako hitro..
  • 0

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2005 - 04:52 PM

Nejkok

ja, se stinjam, ampak Devotion je cvetlični vonj, nekoliko močnejši in je zato tudi obstojnejši. Izbirati parfuma je kar komplicirana zadeva. Po navadi izbiram parfum dolgo časa. Predvsem zaradi obstojnosti dišave. Nekatere dišave se na moji koži zelo spremenijo po nekaj urnem nanosu ali pa se na koži čisto izgubijo. Še najbolje se obnesejo parfumske vode in čisti parfumi.

LP N
  • 0

#18 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 January 2005 - 06:01 PM

Strinjam se z Nadi, Devotion se z Waterlove ne da primerjati zaradi različnih spodnjih not, ki parfumu določajo obstojnost. Zato pa so poletni vonji lažji in manj sladki in bolj sveži...

Kar se tiče pa preizkušanja izdelkov za prodajo pa po svoji vesti, jaz sem samo hotela razložiti zakaj te je prodajalka nadrla.
  • 0

#19 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 09 January 2005 - 06:29 PM

Trenutno mi je res ful dober parfum je Cavalli - just her na tej strani:
http://www.parfumeri...ska_parfumerija
  • 0
LP, Finatina

#20 MiniMiska

MiniMiska

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 10 January 2005 - 02:49 PM

Jst sm za Amor amor pa Wish - Chopard (tega mam pa je ful dober in ful lepo disi)mmmm... wink.gif smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users