Jump to content


Photo

Poslovna večerja


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 21 April 2005 - 02:26 PM

Z možem sva povabljena v tujino na večerjo s poslovnimi partnerji. In že se pojavi problem, kaj obleči. V omari imam vse živo, od trenerk do kostimov (trenerke vem da ne bom oblekla), kostim... Ne vem, res ne vem! Za večerjo pri nas bi se že nekako znašla, a večerja s tujci... Pa bivanje v hotelu s petimi zvezdicami... Človek bi se veselil, pa ima take skrbi, kaj na rit dat!
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 05:57 PM

Ne obremenjuj se toliko...

Črna je vedno elegantna, ti svetujem kostim s kakšno zanimivo majčko ali topom. Elegantno malo torbico, malo nakita ( recimo uhani, bolj drzen prstan) in obvezno čevlje z visoko peto.

To je po navadi moja kombinacija smile.gif
  • 0

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 21 April 2005 - 06:40 PM

romy ti je Nadi ze vse lepo napisala. wink.gif Namesto topa lahko das tudi kaksen korzet.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 22 April 2005 - 08:01 AM

ali pa kakšno srajco, pri nas je nekako da s strankami imaš srajco pa ni važno ali kombiniraš s krilom ali hlačami, moški pa morajo obezno imet kravato. Vse pa je odvisno kam v tujino greš in njihovih navad.
  • 0

#5 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 22 April 2005 - 08:55 AM

Kaksen eleganten kostimcek umirjene barve(crna,bez,...) spodaj pa kako srajcko al pa mal bol resen topek. Obvezni so pa salonarji z visoko peto,majhna torbica in kaksni elegantni uhani,neupadljiv make up(da ni ravno zelena barva-naj se ujema s kostimom) in mislim,da ne mores zgresit.
Tako se ponavadi jaz uredim,ko ze pride kaj takega. Vendar najpomembneje mi pa je,da se v tem,kar oblecem ,pocutim udobno in da se ne sprasujem cel vecer ,ce je morda krilo prekratko,da mi ni previsoko zlezlo oops.gif
  • 0

#6 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 22 April 2005 - 09:36 AM

Super, punce. Lepa hvala za ideje. Bon našla nekaj v tem stilu. Srečanje bo v Budimpešti, povabljeni pa so partnerji iz Evrope in Amerike. Ja, s kostimom res nimaš dosti zgrešiti, čevljev imam pa itak cel kup.
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2005 - 05:39 PM

QUOTE(romy)
Super, punce. Lepa hvala za ideje. Bon našla nekaj v tem stilu. Srečanje bo v Budimpešti, povabljeni pa so partnerji iz Evrope in Amerike. Ja, s kostimom res nimaš dosti zgrešiti, čevljev imam pa itak cel kup.



Pa fajn se imej smile.gif

LP N
  • 0

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 24 April 2005 - 07:23 PM

QUOTE(romy)
Super, punce. Lepa hvala za ideje. Bon našla nekaj v tem stilu. Srečanje bo v Budimpešti, povabljeni pa so partnerji iz Evrope in Amerike. Ja, s kostimom res nimaš dosti zgrešiti, čevljev imam pa itak cel kup.


Opala, tole si pa v visokih krogih ti! Vse pohvale!
Jst tut mislm, da bi biu primeren kak črn kostim, pa spodi kaka elegantna bež majčka.. Ali pa preprosta črna obleka do tal tut ne bi bla napak.. Sam res, preprosta, ne neka posebno svečana..
Pa seveda obvezno nakit!

S čim se pa ukvarjaš, da maš tko pomembne sestanke? blink.gif
tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#9 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 25 April 2005 - 11:16 AM

No, ja. Ni kak jet-set. Ukvarjamo se z marketingom, uvažamo promocijski tekstil ipd. Da ne bo kot EPP zvenelo. Luštkan posel, dela pa ogromno, tako da od moje porodniške ni dosti (imam 3 mesece starega dojenčka). Pospešeno hujšam, sicer še tako lepa obleka ne bo kaj dosti izgledala na Bibendumu od Michelina, haha.
  • 0

#10 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 April 2005 - 11:21 AM

romy, cestitam za bebija!IPB Image Kaj pa imata fantka ali puncko? oops.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#11 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 25 April 2005 - 12:06 PM

Hvala! Imamo punčico Kajo, sicer pa tudi že dve leti in pol starega lumpka Kristijana. Ta vikend pa sta oba staknila trebušno gripo, tako da imam kar pestro.
  • 0

#12 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 April 2005 - 12:12 PM

Ojoj revcka,upam,da se cimprej pozdravita!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#13 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 25 April 2005 - 01:37 PM

Ja, jaz tudi. Ravno sedajle sem ju morala malce zrihtati, zdaj pa počivala. Toliko smo imeli načrtov za prihajajoče praznike, pa se bojim, da bomo kar bolj okoli doma. Adijo Bled, pa Portorož... Takole je, če imaš bolne fracke doma.
  • 0

#14 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 April 2005 - 05:02 PM

romy, ob tebi se spomnim moje mami in kako je blo k sva bla midva z bratom pamža .... vse pohvale!!!!!!!!! smile.gif bom pozdravla bled namesto tebe, brez skrbi. laugh.gif
  • 0

#15 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 26 April 2005 - 07:16 AM

romy čestitam in svaka ti čast za oba otroka (eden za drugim), pa še posel ti laufa.
Jaz mam tamalo staro 3 leta, pa se z možem komaj usklajujeva glede službenih potovanj, ker oba kr dosti potujeva (1 teden na mesec smo skupaj - upam). Tako da verjetno ne bomo imeli več otrok.

Želim ti uspešno poslovno večerjo pa ne sekiraj se kaj boš oblekla, itak boš najlepša ker malde mamice izžarevajo neko posebno lepoto in energijo.
  • 0

#16 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 26 April 2005 - 09:42 AM

Najlepša vam hvala za vzpodbudne besede. Danes je že tako, da na žalost posel prednjači pred vsem. Če ne boš ti, bo kdo drug, je pogosta parola. TUdi jaz sem že po sinku rekla da bo to edini otrok, ker sem imela hudega moralnega mačka, ko sem po 6 tednih po porodu že veselo delala cel dan, pa me je kljub temu doletela sreča še s hčerkico. Počasi pa se poskušamo organizirati tako, da smo vsaj ob koncu tedna skupaj. V družinski firmi, kjer sva oba z možem,je to običajno kar težko, a kot sem rekla, poskušamo vse storiti za to, da smo čimveč skupaj. Tole je seaj nastala že nova tema, a vseeno, fino je če posel laufa, kot si rekla, Ela, saj si tako lahko malce več privoščiš, familija je pa samo ena. Hvala vam, za večerjo bomo pa že nekaj navlekli nase. Zdaj se že ubadam z moževo garderobo. Kravat ne mara...
  • 0

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 27 April 2005 - 12:35 PM

Se pridružujem mnenju ele! Vso srečo na poslovni večerji! Pa tut doma z družino..
tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 28 April 2005 - 11:21 AM

Še nekaj me zanima. Po poslovnem bontonu naj bi nosile nogavice tudi poleti, vsaj 10-denske, torej čisto tanke. Zame je to sicer smrt, saj komaj čakam, da jih "skinem". Kako pa je s sandali? Ali morda o pomeni, da moraš imeti tudi na sandale nogavice (ful grdo), ali pa se je treba sandalom v poslovnem smislu odpovedati? :crybaby:
  • 0

#19 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 28 April 2005 - 12:55 PM

jz mislim da se ti ni treba odpovedati sandalom,k le nohtke na nogah moraš imeti urejene za dol past. pa ne met nogavič oz žabic na sandale, ker zgleda grozno kmečko. moje sošolke so to prakticirale na maturancu, pa je ful grozn zgledal. tko da, ne tega met. najbolj boš pa zadela s kakimi lušnimi salonarji (lahko balerinke z malce višjo peto), zgleda zelo elegantno, lušno in še udobni so. dobiš jih pa v milijon različnih oblikah in barvah.
  • 0

#20 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 02:50 PM

Romy, kaj pa če bi poskusila s kakimi mrežastimi nogavicami? Ne bi ti bilo vroče v njih, bi pa malce povdarile tvoje noge.. ermm.gif:
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users