Jump to content


Photo

Zobna pasta - SENSODYNE MultiCare


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:02 PM




IPB Image

INCI: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, cocamidopropyl betaine, potassium chloride, cellulose gum, zinc
citrate, silica, aroma, sodium saccharin, sodium fluoride, trisodium phosphate, limonene, CI 77891.


To je trenutno moja nova najljubša zobna pasta! Prej sem nekaj časa uporabljala eno drugo iste firme, zadnjič
pa sem si zaželela malo spremembe. Pri tej pasti mi je predvsem všeč okus, jaz namreč zaznam nekoliko cimeta!
Je ravno prav mentolasta, ne preveč. Všeč mi je tudi, da se ne peni grozovito, to mi namreč gre pri kakšnih
drugih pastah noro na živce, ta pasta pa ustvari tako fino, kremno peno, ki pa ni izdatna (zato domnevam, da
večini ta pasta ni všeč, ker ima večina raje fajn penaste in mentolaste paste, vsaj po mojih izkušnjah). Poraba
je majhna. Embalaža mi je všeč, sploh širši pokrov na navoj, da pasto lahko postavim tudi na glavo (sovražim
tiste majhne). Cena ni ravno nizka, malo pod 5€, ampak zaradi vseh dobrih lastnosti mi ni škoda denarja.

5/5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users