Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#541 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 May 2019 - 12:49 PM

Tocno eno stran nazaj sem jo omenjala. Je zanesljiva :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#542 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 May 2019 - 01:38 PM

Nisem gledala nazaj, so mi pa javili, da je nimajo, je razprodana trenutno.


  • 0

#543 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2019 - 02:24 PM

Ja, na obeh slovenskih straneh, ki ju je omenjala Podgana, je trenutno razprodana. :/
Ima kdo izkušnjo, koliko časa potrebujejo za obnovo zalog?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#544 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2019 - 11:22 PM

Cosrx ima očitno tudi novo kremo z mineralnimi filtri. Naj ne bi puščala belega filma.

 

shop_green_sun_grande.jpg?v=1550923293

 

Water, Cyclomethicone, (CI 77947) Zinc Oxide (CI 77947), Butyloctyl Salicylate, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Isododecane, Titanium Dioxide (CI 77891), Butylene Glycol, Caprylyl Methicone, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Polymethylsilsesquioxane, 1,2-Hexanediol, Tribehenin, Disteardimonium Hectorite, Sorbitan Sesquioleate, Mica (CI 77019), Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Propylene Carbonate, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Trihydroxystearin, Disodium EDTA, Dipropylene Glycol, Maltodextrin, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Sodium Palmitoyl Proline, Snail Secretion Filtrate, Artemisia Capillaris Extract, Pentylene Glycol, Nymphaea Alba Flower Extract, Octanediol, Pinus Pinaster Bark Extract


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#545 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2019 - 09:26 PM

Jaz sem pa tole naročila od Australian Gold, me je mikala že od lani zaradi dobrih ocen, da jo sprobam. Bomo videli. 

 

L9917733.JPG


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#546 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2019 - 09:40 PM

Kje si pa naročila? Občutek imam, da masti kožo, ne vem zakaj, čeprav piše non-greasy :P


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#547 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2019 - 10:08 PM

Jaz sem si pa naročila Etude house Sunprise mild airy finish tokrat. Cosrx Aloe po več kot 2 mesecih nisem dobila in sem zahtevala vračilo denarja.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#548 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 June 2019 - 08:02 AM

Upam da ne, ceprav jaz imam itak suho kozo. Narocila sem pa na Amazonu (16€ in nic postnine).
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#549 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 05 June 2019 - 10:03 AM

Po prvem preizkusu lahko poročam, da naredi kožo čisto mat. Mi je všeč, da je malo obarvana, ker po nanosu deluje polt res zdrava.

Zdaj tudi berem v komentarjih, da lahko izsušuje kožo, se pravi je res primerna za tiste z mastno kožo. Bomo videli čez čas kako bo pri meni, ker imam že tako bolj suho kožo. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#550 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2019 - 10:34 AM

Mineralne so vse kar problematicne za suho. Meni vse drzijo mascobo cel dan. Pa nic ne pomaga, ce so notri olja in masla. Mogoce se najmanj Neostrata, ampak je cena kar visoka pa tudi maze se cudno.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#551 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 June 2019 - 12:12 PM

Je katera že imela kaj od Neutrogene? Ponekod sem videla, da je bila precej pohvaljena, trenutno pa mi je ta padla v oči.

6868790nocolor0.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#552 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2019 - 07:37 AM

A je kaka ok krema z mineralnimi filtri, ki se kupi pri nas oz. da pride v par dneh? Do 20€?
  • 0

#553 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14912 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 June 2019 - 09:21 AM

Jaz sem imela na morju lani eucerin sun fluid in letos bom isto
  • 0
 

#554 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2019 - 09:41 AM

Ima kemične filtre,ne?
  • 0

#555 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14912 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 June 2019 - 11:51 AM

A ves da ne vem. Zdaj bo to butasto vorasanje...sam ce pusca bel filter so mineralni, a niso?
  • 0
 

#556 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2019 - 11:55 AM

Če ne piše, da je mineralna, pol ziher ni. Kolk sem na hitro preletela izdelke, ima samo za otroke mineralne filtre.
  • 0

#557 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 16 June 2019 - 03:01 PM

A zase rabis? Tezka bo. Australian Gold obarvana, ampak je malo drazja (jo je pa veliko napram drugim). Paulas Choice mogoce.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#558 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2019 - 03:26 PM

Zase, ja. The ordinary je out of stock :(
  • 0

#559 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 June 2019 - 09:05 PM

Meni se pa zadnje dni Cosrx pa Misha rolata po nanosu. Pudra ne uporabljam, ne vem ali je lahko krema spodaj razlog, ampak imam isto kot lani pa ni bilo tezav. Alida je krema kao pokvarjena, se imam lansko zalogo v zadnjih izdihlajih.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#560 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2019 - 03:38 PM

Kaj uporabljate še kaj za obraz (da ne masti in ne maši)? Cosrx je pri nas razprodana, en mesec dobavnega roka mi je pa (pre)dolga.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users