Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#1 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 September 2004 - 02:47 PM

Hey!

Upam da ste ze slisal za kozmetiko Lush (v Ljubljani zraven magistrata). Imate kaksne izkusnje? Kaj menite?

Jst sm za rojstni dan dobila ene par stvari. in sicer: nekaksno kroglo za kopanje, ki se razstopi v banji, masko za obraz (morska sol), nekaksna mila ter osvezilni gel za tusiranje. Zaenkrat sem s temi proizvodi kar zadovoljna. Moram rect da usi zelo lepo dišjo:)
  • 0

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 27 September 2004 - 04:41 PM

Jst sem že dostkrat mela od Lusha razne žajfice pa naravne parfume in so mi bli vsi do zdej ful všeč. Men je predvsem to všeč, da so te zadevce vsaj kakor tok naravne pa ko žajfice nimajo tiste pravilne oblike...vse je bol tko country :colors:....aja pa tist vonj,ki ga prinese ven iz te trgovince-kdo se mu lohk sploh upre :drunken:
  • 0
user posted image

#3 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 28 September 2004 - 05:07 AM

Izdelki so super,jaz imam od njih kremico za zelo suho kozo pa milo... biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#4 slončica

slončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 28 September 2004 - 11:40 AM

Katero kremo za suho kožo pa imaš in kakšna je?
  • 0

#5 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 28 September 2004 - 11:51 AM

Simphaty for the skin za zeeelooo suho kozo,Dream Cream je tudi super pa odstranjelec licil....
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2004 - 04:46 PM

QUOTE(bejbika)
Simphaty for the skin za zeeelooo suho kozo,Dream Cream je tudi super pa odstranjelec licil....


Koliksna je pa priblizna vrednost vseh teh nastetih izdelkov skupaj. Al pa posamezno ce ves oops.gif
LP wink.gif
  • 0

#7 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 September 2004 - 04:58 PM

Oh, te kroglice za kopanje so bile nekaj časa moja naj ideja za darila- vse prijateljice so jih dobile. biggrin.gif

Moje izkušnje z Lushem so bile do zdaj pozitivne, moji dve cimri, ki pa ful kupujeta Lusheve izdelke, pa tako ali tako.
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#8 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 September 2004 - 08:39 PM

Kaj v Mb se tud dobijo Lush izdelki?
  • 0
LP,Sanja

#9 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 30 September 2004 - 01:56 AM

Uh, Lush.... to pa ni kar tako... ob nakupovanju blazno uzivam, kar pojedla bi kaksno stvar! doma pa potem vcasih ugotavljam, da nimam z njo kaj pametnega poceti... :jocolor:
Z eno besedo: v Lush PAZLJIVO!
  • 0

#10 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 September 2004 - 10:38 AM

Ne, v Mb ga ni. Vsaj ne, da bi jaz vedela (pa glede na to, da sem iz Mb, bi skoraj morala vedet;)).

Jaz vem edino za tistega v Lj pri magistratu.
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#11 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 01 October 2004 - 06:22 PM

Simphaty for the skin je okorg 2400,odstranjevalec licil je 1500
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2005 - 05:24 PM

Jaz imam zdaj enkrat namen it v to trgovino in že sumim, da bom čist podivjala notri. biggrin.gif:clown: Zato bi rada osvežila to temo. Vprašala, kateri izdelki so 'must have', kateri niso vredni svoje cene (ker vemo, da Lush ni ravno najbolj poceni), vaše izkušnje, itd.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 August 2005 - 06:20 PM

fine so baje masažne ploščice (nisem imela, redno jih kupuje moja tetka) in kopeli. js sm mela eno trdo kopel z vrtnicami, ki sem jo po potrebi nadrobila v vodo. omamen vonj, fajn pena.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2005 - 06:23 PM

Jaz bi bolj kakšno mleko za telo, pa masko za obraz. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 30 August 2005 - 06:24 PM

meni recimo tiste kroglice za kopeli niso lih vrene svojega denarja. 500-700sit za eno kopel in ni nič posebega.
drugače imam še kot eno piling milo za noge, ki dobesedno odteče,če ga zmočiš (in se razblini, če vidi toplo vodo). je vredu, vendar ni nič posebnega.
nisem pa probala kaj dosti drugih stvari, ker se po neizpolnjenem začetnem navdušenju pol nisem več vrnila, ker se mi je zdelo malo riskantno.
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2005 - 06:25 PM

Ja, pa baje so tamkajšnji prodajalci in prodajalke precej nadležni. ermm.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 30 August 2005 - 06:34 PM

ma ja, ta pretirana prijaznost me sili na blink.gif in cene se mi tudi niso lih dopadle preveč. hec je v tem da so se moji dvomi izkazali za upravičene in glede na to da nimam predsodkov pred industrijsko kozmetio in nisem neka newagerka, ostajam pri Vichy biggrin.gif
  • 0

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 August 2005 - 07:11 PM

zdaj imam neko milo za telo,ki diši po limonah in koriandru in ima izvleček gardenije
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2005 - 07:29 PM

Izdelke in cene vidite tukaj. Brez nadležnih prodajalcev:
www.lush.hr

Mimogrede - danes ne dela (včeraj je še delalo, tako da potrpljenje).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 August 2005 - 08:58 PM

malo sem pošnofala po spletni strani .... vse zgleda zelo mamljivo ... ampak me pri večini izdelkov motijo razne dišave na začetku seznama sestavin ....
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users