Jump to content


Photo

Hartmann - Menalind Derm olje za prhanje


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2008 - 12:25 PM

IPB Image

Specialno dermatološko čiščenje za razdraženo in zelo suho kožo. Z visokim deležem naravnih olj (soja, avokado, ognjič). Menalind Derm olje za prhanje kožo čisti nežno in temeljito.
Brez vonja, barvilnih in konzervirnih sredstev. Brez mineralnih olj. Brez živalskih delcev.

MIPA-LAURETH SULFATE, LAURETH-4, GLYCINE SOJA OIL, COCAMIDE DEA, PERSEA GRATISSIMA OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, BISABOLOL, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE.

Tega sem zadnjič kupila skupaj z Eucerin oljem za prhanje. Sem imela do zdej samo L'Occirane in SebaMed, pa sm hotela še kakšnega drugega sprobat. Eucerinov mi brutalno smrdi, tale pa ima zelo nevtralen vonj, skoraj nezaznaven, a nekako oljnato/milnat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 october.rain

october.rain

    sramežljivec

  • Banned
  • 14 posts

Posted 16 June 2008 - 01:17 PM

A si že sprobala od Cadeavere olje za prhanje?

Kolker se spomnem sestavin mislim da so boljše od tega, pa še zadeva je 2x cenejša.
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2008 - 01:33 PM

Nisem še nikdar imela nič od CadeaVere, ker nimamo v Celju nikjer Mullerja, ta firme pa ni za dobit v DM, drogeriji Tuš in drugih. Se ne bi branila probat (sem že slišala pohvale) ampak kot že rečeno, ne pridem do njega. Stane pa baje okoli 2€, kar je res smešno poceni. Aja, če koga zanima - tole Menalind olje stane 7,74€ za 200ml. Meni se cena ne zdi tako pretirana, v kolikor se bo seveda izkazal ob uporabi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 June 2008 - 04:52 PM

Deluje mi nežno, hranilno (naravna olja), z vitamini. Kvalitetno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users