Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#821 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 September 2019 - 08:09 AM

Jaz imam trenutno peno od Balee, pa micelarno vodico.
  • 0

#822 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2019 - 08:20 AM

Jaz ličila najprej s 100% mandljevim oljem raztopim potem pa umijem obraz s CeraVe Foaming čistilcem. Sem nekako prišla do zaključka, da mi je tako boljše kot vsa že pripravljena čistilna olja, ki se penijo, ki sem jih uporabljala pred tem in me je po enih vse peklo okrog oči. Po mandljevem pa imam res lepo kožo pa še dobi se ga za 2 ali 3€. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#823 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 September 2019 - 08:23 AM

Meni so bila vsa cistilna olja do zdaj super, to Baleino pa katastrofa. Ni mi jasno, zakaj ga tako hvalijo vse.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#824 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 22 September 2019 - 08:29 AM

Baleino je katastrofa. Sem ga pred kratkim kupila, ker mi je zmanjkalo HL.
Meni se nobeno cistilno ne peni, hm. Z vodo mogoce, ampak itak ga das na suh obraz.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#825 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 September 2019 - 08:39 AM

Meni je bilo Baleino olje cist OK, zakaj pa vam ni bilo?
  • 0

#826 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2019 - 08:59 AM

Meni se nobeno cistilno ne peni, hm. Z vodo mogoce, ampak itak ga das na suh obraz.

 

Jaz sem ponavadi kasneje še malo z vodo zmešala ja. Pa na splošno, ko sem spirala so se penila potem vmes.

 

Nazadnje sem imela od Nuxe čistilno olje Vrtnica z micerali in mi je bilo porazno, umeten vonj, res neprimerno za področje okrog oči, naj bi bil sicer za občutljivo kožo, ampak res ne priporočam, cena pa 17€ za 150 ml. 

Sem jih kar veliko poskusila pa ne vem, če mi je kakšen res vreden cene (na splošno sicer ne znam šparat pri obrazni negi  :ph34r: ). Najboljša sta mi sicer bila Kose Softymo rumeni in pa Muji. Ni sicer slab tudi od Caudalie, ampak potem spet ko pogledaš sestavine ima večina sončnično olje in razne brezvezne dodatke. Tako, da sem enkrat iz dolgčasa poskusila čisto navadno mandljevo in potem se mi res ni več zdelo vredno, da bi kupovala dražja čistilna olja s še drugimi primešanimi dodatki. Sploh pa, ker je res učinkovito, vse stopi in koža je res lepa po njem. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#827 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2019 - 11:14 AM

Jaz sem že leta zadovoljna z Alverde kremo za umivanje z naravno prstjo in zelenim čajem. Ustreza moji mešani koži. Ne odstranjujem pa s tem make-upa (se zelo redko naličim), tako da ne vem, kako se obnese na tem področju.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#828 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 September 2019 - 01:34 PM

Men je tudi ok Baleino, ampak vedno dvojno čistim, samo z oljem mi ne gre vse dol. Ne morem pa primerjati z nobenim, ker prej nisem uporabljala olja za čiščenje.
  • 0

#829 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 September 2019 - 02:05 PM

To itak, dvojno čiščenje, drugače ostane vsa maščoba in ostanki ličil na koži. Ampak Baleino sploh ni primerljivo z ostalimi, ne raztopi MU, ampak ga samo malo razmaže. Meni gre še samo z Baleinim gelom veliko boljše dol.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#830 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2019 - 05:22 PM

Emily, imaš prav. Efekt na koncu najbrž res ni nič drugačen, kot če uporabljaš eno navadno olje. Mandljevo olje pa lahko hkrati recimo še za mazanje po telesu uporabljaš. Moram probat, ga še imam doma.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#831 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2019 - 05:55 PM

Jaz imam tudi dobre izkušnje s Jessa intimnim milom, katerega je pred časom priporočala ADP. Baleinega pa še nisem imela, bom poskusila, ko porabim zaloge.

 

Čistilnih olj pa tudi ne uporabljam, ker imam zelo lahek MU, mi gre z gelom bolj ali manj vse dol. Ima katera izkušnje z Biobazinim?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#832 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2019 - 06:41 AM

Zdaj imam Balein Med gel pa mi ni. Se ne more primerjati s Hada Labo peno. Se mi ne zdi, da imam cisto kozo. V bistvu samo gel razmazujem po obrazu, ker se ne speni nic skoraj. Pa bolj izsusuje. Tudi cenovno ne vidim razlike, ker imam peno za ene 4 mesece, ker je tako bogata.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#833 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2019 - 05:03 PM

Te pene se res malo porabi, ja. Jaz sploh ne rabim do konca stisnit pumpice, samo malo in je dovolj za cel obraz.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#834 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 October 2019 - 07:12 AM

Jaz sem čisto za luno: kaj za boga je micelarna voda, ko jo že vsi tako propagirajo? A je res kaj boljša od gelov in ostalih čistil?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#835 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2019 - 07:25 AM

Ne. Pac voda z miceli, ki nase vezejo umazanijo in mascobo. Cistilni tonik bi lahko rekli? Velik problem je lahko, ce se je ne spira in na vecini pise, da je ni potrebno. Kar pomeni, da ti miceli dokler so aktivni, zrejo tvojo mascobo. Posledicno imas suho in obcutljivo kozo. Ne vem, ce kaj zamujas :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#836 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 October 2019 - 07:57 AM

hvala! Na vsakem koraku berem reklame ali mi jo ponujajo na blagajnah. Sem  mislila da sem res kaj življensko pomomebnega zamudila :P


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#837 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 10:10 AM

A so jo tudi tebi včeraj v DM? : ))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#838 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 October 2019 - 10:30 AM

jp


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#839 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2019 - 12:15 PM

Brezveze je, jaz sem se enkrat nategnila pa imam flaško 400 ml že ene dve leti pa ne zgleda, da jo bom ponucala sploh. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#840 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2019 - 12:19 PM

Potem je verjetno že itak pretečena, ponavadi je rok 1 leto od odprtja. Meni so tudi brezvezne.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users