Jump to content


Photo

Avon - Arabian Glow Bronzing Pearls


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (1 member(s) have cast votes)

  1. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 04:42 PM

.
Moj prvi in edini bronzer, jaz sem z njim zadovoljna. Je v zelo lepih barvah, ni shimmra. Omogočajo privlačno zagorelost. Ravno s pravo mero se barva oprime čopiča, kar omogoča prefinjeno nanašanje - da ni kaj kmalu preveč barve na ličkah. Edino pograjala bi embalažo, ki bi lahko bila malo večja - saj ob že majhni neprevidnosti lahko kuglice letijo vsepovsod naokrog. Sicer pa je poraba minimalna, sumim, da ga prav nikoli ne bo konec. :=) Cena je okoli 2k.


IPB Image


Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi rahlo štoraste in premajhne embalaže)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 31 August 2006 - 07:15 AM

Tud jst mam tele kuglice, meni so super, ampak jst mam zgleda še njihovo staro embalažo, ker je moja kar enkrat če ne celo dvakrat večja in mi je zelo praktična, ker sem gobico k je bla notr razrezala na pol in pod prvo gobico dala temnejše kuglice (za poletje), na vrhu pa imam svetlejše katere uporabljam v hladnejših mesecih. Obstajajo tele arabian take rjavkaste in tiste roza. Od Avona imam te arabian zlatkaste.

Ocena 5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users