Jump to content


Photo

Prodam: French Connection dolg črn plašč


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 14 February 2014 - 06:26 PM

Prodam dolg črn plašč, številka UK 8. Kupila sem ga prejšnjo sezono, nosila sem ga mogoče 5x. Je zelo topel. Če je katera zainteresirana, lahko natančno zmerim in se slikam v njem. Meni je rahlo prevelik, bi ga mogoče celo dala popraviti, ampak sem malo premajhna in se ne počutim dobro v tako dolgem plašču. Cena: 60€

 

Sestava: 70% virgin wool, 20% polyamide/nylon, 10% cashmere

Podloga: 100% acetate

 

french-connection-camel-all-hours-long-c

 

french-connection-camel-all-hours-long-c

 

french-connection-camel-all-hours-long-c

 

french-connection-black-all-hours-long-c


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2015 - 05:15 PM

40€ -_-


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13736 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2015 - 06:18 AM

Podgana, kaj pa če bi ga skrajšala?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 03 August 2015 - 06:22 PM

Mi ni samo predolg, ampak tudi malo preširok v ramenih  :down:


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#5 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13736 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2015 - 06:37 PM

ah, škoda


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users