Jump to content


Photo

Kozmetičarke - vaše izkušnje


  • Please log in to reply
155 replies to this topic

#41 Obupana

Obupana

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 07 March 2006 - 07:42 PM

mi lahko še poveš kje si to kupila?
  • 0

#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 March 2006 - 07:45 PM

V Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 March 2006 - 07:57 PM

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#44 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 07 March 2006 - 08:22 PM

jst sm bla pri kozmetičarki samo 1x, in sicer zarad mojih nohtov, k sm si jih grizla in so bli grozni... občasno še gdaj kkšnga pogrizem ampak se full bl merkam.

da si boste loh predstaulale kok grozn je blo (no sj to je blo pred leti), sm mela nohte sam do polovice, ven mi je kri tekla, rasl sploh nčveč niso, k so blo tko poglodani smile.gif in je mami rekla da me ma dost pa sva šle h kozmetičark... in prvo k sm pukazala je nrdila blink.gif (kljub temu da je vsega navajena)

ampak zj mam pa zlo lepe nohtke, čeprou kokr sm rekla me še gdaj zamika da kkšnga pogrizem ponavat mezinčka oops.gif
aja dala sm pa tm ukol 15.000sit za kreme pa razne pripomočke :!:
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#45 Tinatana

Tinatana

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 20 March 2006 - 11:28 AM

Kozmetičarka definitivno je potrebna, če tvoja koža ni brezhibna. Močno dvomim, da kdo takšno kožo sploh ima. ermm.gif Jaz sem zelo, zelo, zelo zadovoljna s kozmetičnim salonom DERMA na Vrhniki. Kozmetičarka Mateja je najboljša! tongue.gif
  • 0

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2006 - 11:34 AM

Tinatana, sama nimam ravno zelo lepe kože, ampak si jo negujem sama in je vse v redu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2006 - 12:28 PM

Če maš lih kak ogrc tu pa tam, al pa kak mozolj občasno ti še ni treba hodit h kozmetičarki non stop, pomoje. Pa tudi nimajo vsi denarja za si to prvoščit. Meni se je polepšala koža, odkar sem začela uporabljat izdelke, priporočene tu na tralalalalala3 biggrin.gif Trenutno si pa šparam denar, kovance in drobiž zbiram v šparovcu, da bo za kozmetičarko ob priliki smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 12:33 PM

QUOTE(Tinatana)
Kozmetičarka definitivno je potrebna, če tvoja koža ni brezhibna. Močno dvomim, da kdo takšno kožo sploh ima. ermm.gif Jaz sem zelo, zelo, zelo zadovoljna s kozmetičnim salonom DERMA na Vrhniki. Kozmetičarka Mateja je najboljša! tongue.gif


Jaz mislim, da nihče nima popolnoma brezhibne kože, ampak to še ne pomeni, da moramo vsi obiskovat kozmetičarko. So stvari, ki se jih lahko ureja tudi doma, kozmetičarka pa naj opravlja razne posebne postopke, ki se jih doma ne da narest ... in ker moja koža ne potrebuje nobenih posebnih treatmentov pač ne vidim razloga, da bi hodila h kozmetičarki.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 October 2006 - 10:58 PM

Jah, jaz sem se odločila odpravit h kozmetičarki. Ne na sadistično stiskanje mozoljev, ampak na pregled kože, ker se mi je tip čisto spremenil, se ne znajdem čisto najbolje, oz. se mi zdi, da bi z reševanjem težav na lastno pest zasejala kar nekaj dnarja... Upam, da bo znala dobro svetovat, bi bila pa vesela priporočitve kakega salona v LJ.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#50 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2006 - 10:51 PM

QUOTE(Blondi @ 4. 3. 2006 - 16:23) View Post

biggrin.gif
8k pa pol za celotno nego obraza, ki traja 2 uri.



Kam to hodiš?
  • 0
Viens, reste ici!

#51 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 November 2006 - 05:33 PM

Anaa men je v bla zlo všeč Iva. Ženska je zlo prijazna, ptiporoči ti tudi izdelke za nego kože. Pa take ko so nekih normalnih cen, nekatere pa ti priporočijo kako kremo ki pride 5k al pa še več ermm.gif Jaz sn dala za obisk 5k. Pa ti nardi masko, pa stisne ogrce in mozole pa vse to.
Kozmetični salon Iva, Gosposka 32.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2006 - 06:37 PM



Hvala smile.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#53 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 26 November 2006 - 07:27 PM

QUOTE(tašika @ 26. 11. 2006 - 17:33) View Post

Kozmetični salon Iva, Gosposka 32.

to MB ne? sad.gif

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2006 - 09:12 PM



JA tongue.gif tongue.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#55 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 26 November 2006 - 09:40 PM

god damn it mad.gif biggrin.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#56 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 27 December 2006 - 09:24 PM

jaz sem našla na eni spletni strani tole:
IPB Image
to moraš potem večkrat plačat oz. moraš večkrat jit na poseg, če hočeš fajni učinek? al je enkrat dovolj? če bi blo enkrat dovolj, je kr mau prepoceni hmm.gif ermm.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#57 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2006 - 11:42 AM

QUOTE(Anaa @ 7. 3. 2006 - 19:57) View Post

IPB Image


Sonchika, a imaš še to zanko? Kje vse jo prodajajo, koliko stane in kako učinkuje?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#58 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2006 - 12:44 PM

Ja, je učinkovita. Jo uporabljam, ko se mi pojavijo kakšni ogrci. Tistih trdovratnih sicer ne iztiskam, ker preveč boli in ker me je strah, da bom naredila masaker na koži, uporabljam jo za tiste ogrce, ki gredo hitro ven.
Stane okoli 1500 SIT v Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#59 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 16 September 2007 - 06:27 PM

Mogoče katera ve kje točno v Mullerju se dobi tole zanko? Da nebom iskala spet ko zmešana biggrin.gif
Pa kako se jo uporablja.. Pritisneš in pol gre ogrc ven al kaj? tongue.gif oops.gif
  • 0

#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 September 2007 - 06:33 PM

Dobi se jo na oddelku za nego obraza. Tam nekje zraven obližev, pilinc in podobne drobne šare. Je pa kovinska. Potem pa z njo pritisneš na kožo in gre ogrc ven. Če imaš pa zelo globoke, kot jaz, bo pa vseeno malo problemov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users