Jump to content


Photo

IŠČEM


  • Please log in to reply
1135 replies to this topic

#1 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 12:22 PM

no tkole, ta tema je namenjena vsem, ki iscejo kak dolocen odtenek licila, pa ga ne najdejo. biggrin.gif

js iscem zeleno sencko, tako kot jo ima scarlet v justionvem spotu what goes around. evo slikce [attachmentid=1752] se bolj slabo vidi, je pa temno zelena, shimmrasta. sencka more bit navadna, v "kamnu", pa ne prevec draga, lahko je tut dvojcek. ce kera pozna tako sencko nej se javi biggrin.gif

Attached Files

  • Attached File  sj.JPG   4.54KB   282 downloads

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#2 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 12:27 PM

hmm..takole na pamet bi rekla Artdeco..si tam že kaj pogledala?
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:34 PM


Ohja, takšno senčko tudi jaz iščem že celo večnost, a je nikjer ne najdem. ArtDeco nima.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 12:36 PM

sm sla zdele gledat, te 2 sta se kr lustne sam nevem kaksni sta u resnic [attachmentid=1753]
Jenna, a ti si jih uzivo iskala? sm gledala pr manhattnu pa mi ni bla nobena kej prevec usec hmm.gif

Attached Files

  • Attached File  ad.JPG   2.66KB   132 downloads

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:41 PM


Ja, v živo sem iskala.
Meni ti dve nista všeč (leva je itak neka zdrizasta), pa še prideta ziher precej svetlejši, kot izgledata (jaz sem sicer v real vidla zgolj eno zeleno od ArtDeco (sumim, da desno), ta temno, zelo obetavno, pa sem jo sprobala na roki in pride ful svetlejša).
Do zdaj se je še najbolj približala moji iskajoči senčki Holy od TM.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 12:43 PM

a res, fak, sm razimslala, muf bi tut znou met kej a al pa gosh, joj kaj sm zdej najdla, sam nevem firme IPB Image popolna je ohmy.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:47 PM



Ja, čudovita je. Mislim, točno vem, kakšno misliš. :-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 12:54 PM

ful je dobra res, sm zdele gledala te taylormade, pa mi je v oko padla envy [attachmentid=1754] kle na roki zgleda fenomenalno, ampak sm sla gledat se une nase slike, pa mi na nihridi ni usec, cist drugac pride kokr je prikazana na tej sliki k sm jo gor prlepla cry.gif

sm najdla se eno - Mac Humid
[attachmentid=1755]

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 May 2007 - 12:54 PM


Kaj pa ta moja Holy?
V real je bolj zelena, kot na sliki sicer... ampak je dober približek realnosti...

IPB Image

IPB Image

IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 01 May 2007 - 01:02 PM

QUOTE(piko*biko @ 1. 5. 2007 - 13:43) View Post

a res, fak, sm razimslala, muf bi tut znou met kej a al pa gosh, joj kaj sm zdej najdla, sam nevem firme IPB Image popolna je ohmy.gif


Tako podobno zeleno imam jaz doma, je pa od Pupe, kupila pa že 2,3 leta nazaj
  • 0

#11 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 01:07 PM

ma ni slaba ves, a mas mokr al suh nanos? mogoc mi je mal pretemna no, se še nism odlocla

tita, prodej biggrin.gif

o se EL za zraven sm nasla IPB Image
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#12 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 01:14 PM

EL ma taki isti Essence.

Piko*biko kaj pa taka ? (Tista desna)
IPB Image

Sicer je dvojček. Od Bourjois-a
  • 0

#13 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 01:16 PM

ja sam essencov mi je premal pigmentiran ermm.gif
joj ves, iz tele slike je ful tezko razbrat, kaksna je sencka, zgleda ok, ampak nevem kako je s shimmrom, pigmentiranostjo itd... a ves ti????
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#14 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 01:29 PM

Nimam pojma ker sem jo na netu našla biggrin.gif . Lahko pa ti dam link, če ti bo kaj pomagalo. smile.gif

Pol je še ta od Oriflame, samo sumim, da ti bo premalo močna.
IPB Image

Ali pa kaj takega od Lancome:
IPB Image

Pa še ena od Lancome:
IPB Image




  • 0

#15 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 01:31 PM

ma kasn lancome biggrin.gif mal bom sla se v milerja pogledat, ce pa tm ne bo nc, pa lahko sam upam da bo v italiji kej pametnga in ugodnega biggrin.gif

hvala za pomoc babe
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#16 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 01:36 PM

Nisem jaz tak gledla na znamke, bolj na barve oops.gif biggrin.gif . Vso srečo wink.gif . Upam, da najdeš smile.gif
  • 0

#17 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82161 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 May 2007 - 01:38 PM

IPB Image
Tole sem vidla, ful je lepa. V taki kartonasti embalaži sta dve, 10€ približno.
Ima pa Gosh tak EL, vodoodporen, meni je noro lep. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#18 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 May 2007 - 06:02 PM

Ok ..jaz tudi nekaj iščem. In sicer, belo shimmrasto senčko. Ampak more bit res ful ful shimmrasta. Našla sem eno od Artdeco, št 10 - IPB Image

in mi je kar uredu, ampak bi rada pogledala še kakšno drugo alternativo, mejbi še bolj shimmrasto od te.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2007 - 06:13 PM

Essence, če se ne motim, ali pa mineralne. Pa kake dražje firme imajo stoposto.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 May 2007 - 06:13 PM

men je super enojcek od essence, bela z velik shimmra thumbup.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users