Jump to content


Photo

maturantska pričeska


  • Please log in to reply
250 replies to this topic

#1 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 08:49 PM

uuu!

zdej sm se spomnila! Kakšna frizura pa bi bila primerna za to "svečano" priložnost? Imate kakšen predlog?

speti lasje, ravni, skodrani...




lp


ananas
  • 0

#2 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 27 December 2005 - 08:56 PM

Jst sm mela gor spete lase. Drugač so imele pa vse živo: skodrane, ravne, gor spete...
  • 0
IPB Image

#3 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 08:56 PM

To je pa po mojem čisto odvisno od posameznika in od tega, kaj mu bolj pristoji. Jaz osebno nisem za spete pričeske, sploh ne kakšne staromodne variante, npr. figa sredi glave in na vsaki strani obraza en skravžlan pramenček. ermm.gif

Meni je kul kaj tak mladostnega, mogoče malo odštekanega in predvsem SEKSI! wink.gif
  • 0

#4 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 27 December 2005 - 09:03 PM

men so kodrčki še zmer tanajbl cute za take stvari rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 December 2005 - 09:24 PM

QUOTE(_Mayckica_)
men so kodrčki še zmer tanajbl cute za take stvari rolleyes.gif


Ej meni tudi ! Vse spete frizure itd mi je too much !
  • 0
Viens, reste ici!

#6 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 27 December 2005 - 09:25 PM

js sem mela take svaljke narjene in spete... takrat sem mela lase še do sredine hrbta!! Sem se pa hotla za maturanca postiršt na kratko in pobarvat na oranžno, ampak je rekla frizerka, da bi bil prevelk šok zame in, da bi bil problem, če mi ne bi blo všče! sem pa to naredla teden po maturancu..
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#7 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2005 - 09:44 PM

Spete frizure so mi grde! Absolutno dolgi lasje, ravni ali skodrani pa odvisno od obraza biggrin.gif Pa lepo skodrani, ne na tist "cheap" način biggrin.gif blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#8 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 27 December 2005 - 09:55 PM

QUOTE(Michelle)
To je pa po mojem čisto odvisno od posameznika in od tega, kaj mu bolj pristoji. Jaz osebno nisem za spete pričeske, sploh ne kakšne staromodne variante, npr. figa sredi glave in na vsaki strani obraza en skravžlan pramenček. ermm.gif




To je kot da bi zdaj gledala neko birmo al pa obhajilo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 09:57 PM

joj mene je en tak zadet model frizeru...zihr sm mela zlo čudno frizuro kr ene bunke pa neki čudnga k sm bla kao bl orientlasko pa je blo tko smešn na konc,no pa sj mi je blo kul biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 December 2005 - 10:06 PM

IPB Image

Tak TASH ne?
  • 0
Viens, reste ici!

#11 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 27 December 2005 - 10:10 PM

Kaj je ta ženska kdaj imela razbir nos?! Al od kod te lise..od očal?!
  • 0

#12 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2005 - 11:00 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(_Mayckica_)
men so kodrčki še zmer tanajbl cute za take stvari rolleyes.gif


Ej meni tudi ! Vse spete frizure itd mi je too much !


ja, men tud. kodrčki rulzzz wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2005 - 11:04 PM

.
Odvisno od obleke in oblike glave. Zelo lepo je npr. videt gola ramena in hrbet. Pa tudi lepe spuščene lase. Bejbe so itak že vse iste - skos neka pramena, pa fige in kodre. Jaz bi imela ali enostaven čopek (če bi imela obleko, kjer bi bil gol hrbet) ali pa lepo spuščene, ravne lase.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 December 2005 - 11:16 PM

KO sem imela valeto in maturo jih je 70%imelo fige oz. spete lase in joj..ne imet to saj smo mlade!Ko bomo zgubane,stare in ne fajn za pogledat bomo fige imele al pa se na kratko postrigle ..al pa copek tako kot je Jenna povedala.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#15 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 11:20 PM

Kaj pa takšnale? biggrin.gif (sam hecam se)

IPB Image

Meni so všeč:

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0

#16 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 December 2005 - 11:25 PM

Heheh biggrin.gif tista prva (oz. druga(rjavolaska)) je meni najlepsa sliko oz. frizura.Zgleda kot da si je lase NEKAKO spela in se ji je ful posreclo - elegantno vendar sexy.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2005 - 11:28 PM

.
Tista ta druga je dobra, samo je vprašanje, kako bi to dolgo tako stalo. Se mi zdi precej hm, občutljivo. Da parkrat z glavo zamahneš, pa razpade.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 27 December 2005 - 11:30 PM

Ja, takšno si je sestra izbrala za letošnjega maturanca. Sprobano pa še ni, bomo vidli.
  • 0

#19 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2005 - 01:11 AM

Men je pa tisti Jennin čopek super ideja. Taki ful polizan, pa ful ravni lasje, pa da se vse skupaj malo sveti. Meni je to noro dobro.
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 December 2005 - 03:38 AM

QUOTE(Michelle)
Men je pa tisti Jennin čopek super ideja. Taki ful polizan, pa ful ravni lasje, pa da se vse skupaj malo sveti. Meni je to noro dobro.

Ja.
Pa gola ramena in hrbet in absolutno brez nakita ali bleščic, obleka pa čimbolj enostavna - črna. Zadetek v polno. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users