Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#21 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 May 2004 - 06:23 PM

Kaj pa ko se useknes? twisted.gif
  • 0

#22 jessie

jessie

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 04 May 2004 - 09:57 AM

Ne bom nč komentirala glede piercinga, samo dve moji izkušnji ti bom povedala:

1.) Jst sm mela 2 sošolki, k sta si dali narediti piercing na jeziku (OK, vem da ga hočeš ti dat nekam drugam, ampak sam za moralno zgodbo) in to obe pri istem človeku in eni je blo super, brez zapletov....drugi pa se je začelo okrog luknje gnojiti, težko je govorila,...kupila si je vodo za izpiranje ust, jedla je samo čokolino in pasirano hrano, pa po 14 dneh je dobila vročino in potem je šla k zdravniku in nato v bolnico, kjer so ji piercing dali vn in sedaj je lahko brez njega s tem da je zagonila denar v brezveze...
Včasih telo sprejme piercing, včasih pa ga tretira kot tujk in lahko pride do zapletov...

2.) V nedeljo sem bila na urgenci in prišla je ena punca, ki je imela uhan v obrveh, v nosu in po dva, tri v vsakem ušesu...že zgledala je grdo...in potem je sla na slikanje pljuč in ko naj bi prišla slika z rentgena se ni nič videlo...zato je morala še enkrat na rentgen brez vse krame na obrazu...zdej pa si predstavljajte!
  • 0

#23 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 May 2004 - 11:13 AM

Za jezik si luknjat moras biti po mojem mnenju ze resno orenk cez les, ker to kar klice po komplikacijah ... ermm.gif
  • 0

#24 sivi

sivi

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 04 May 2004 - 11:44 AM

Ja jaz si pa vedno želim dodatnega trenja twisted.gif včasih je jezik premalo wink.gif Punce, navalite na bunkice!
  • 0

#25 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 04 May 2004 - 12:05 PM

Bunkice in uhancke si dolocene dame v dolocenih poljudnoznanstvenih oddajah montirajo se marsikje drugje blink.gif

Ampak ...

Je treba to z nekaj pameti smile.gif Popek je kul & sexy, nos stvar in obrvi je ze "stvar okusa" ce se tako izrazim. Vsekakor je pa tega hitro prevec.
  • 0

#26 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 04 May 2004 - 03:41 PM

QUOTE(jessie)
Ne bom nč komentirala glede piercinga, samo dve moji izkušnji ti bom povedala:

1.) Jst sm mela 2 sošolki, k sta si dali narediti piercing na jeziku (OK, vem da ga hočeš ti dat nekam drugam, ampak sam za moralno zgodbo) in to obe pri istem človeku in eni je blo super, brez zapletov....drugi pa se je začelo okrog luknje gnojiti, težko je govorila,...kupila si je vodo za izpiranje ust, jedla je samo čokolino in pasirano hrano, pa po 14 dneh je dobila vročino in potem je šla k zdravniku in nato v bolnico, kjer so ji piercing dali vn in sedaj je lahko brez njega s tem da je zagonila denar v brezveze...
Včasih telo sprejme piercing, včasih pa ga tretira kot tujk in lahko pride do zapletov...

2.) V nedeljo sem bila na urgenci in prišla je ena punca, ki je imela uhan v obrveh, v nosu in po dva, tri v vsakem ušesu...že zgledala je grdo...in potem je sla na slikanje pljuč in ko naj bi prišla slika z rentgena se ni nič videlo...zato je morala še enkrat na rentgen brez vse krame na obrazu...zdej pa si predstavljajte!




em....sorry ampak tist k je delu na rendgenu pojma nima!!!
Ker te more itak opozorit k se greš slikat, da daš vse dol...če tega na urgenci nedelajo...njihova krivda....ne od punce k je bla vsa v pirsingih..
jst bom rekla tko...stvar okusa!
Če ji tko paše nej ma.....nevem zakaj jo je treba obsojat...

no....
lp, kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#27 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 04 May 2004 - 05:56 PM

Ja mene ni nč bolel,sam res čist nč 8) ...glede usekvanja pa tko,jst praktično nism nikol prehlajena..tko d ne bom mela teh frk laugh.gif..hehe. To valda vrjamem d si lohk nakopleš ful problemov s tem d si preluknaš jezik-tam je največ bakterij pa tega..aja zdej sm dala tist nagravžn medicinski uhan ven pa mam tak ful lep briljantek biggrin.gif mejte se in lp
  • 0

#28 Renatka

Renatka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 23 May 2004 - 09:43 AM

biggrin.gif Pozdravljena!Če res hočeš met v redu narejeno luknjico ti priporočam studio Exit na križišču Trubarjeve!Jaz sem si ga pred kratkim dala v popek in mi je naredil full dobr!Ranica se mi sploh ne gnoji, medtem ko se mi prvič je-naredila pa sem jo pri kozmetičarki pri avtobusni!!!tko da res tud kolegica si je tam prebodla nos in jezik in ti povem lahko da je fulllll zadovoljna!Tko da če se res odločaš za piercing izberi kvaliteten studio!!lep pozdrav
  • 0

#29 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 May 2004 - 12:54 PM

[quote="Kim"]
[color=blue]em....sorry ampak tist k je delu na rendgenu pojma nima!!!
Ker te more itak opozorit k se greš slikat, da daš vse dol...če tega na urgenci nedelajo...njihova krivda....ne od punce k je bla vsa v pirsingih..


Se popolnoma strinjam. Ko greš na rtg, te vedno opozorijo, da moraš odstranit ves nakit, sploh pa vse piercinge. In to je čisto njihova dolžnost, torej tudi njihova krivda.

Drugače imam sama piercing v jeziku, sploh nimam nobenih problemov z njim, imam ga več kot leto, pa je vedno bilo vse ok. Seveda si ga redno čistim.

Drugače pa normalno, da lahko telo zavrne piercing, vendarle je to tujek v telesu in včasih ga pač zavrne. Včasih ga zavrne tudi šele po določenem času in ne takoj.

Vsekakor pa zagovarjam to, da je treba it k strokovnjaku za to, torej tja, kjer se strokovno ukvarjajo s piercingi, tako kot je treba si it delat tattoo tja, kjer tetovirajo. Vsaj jaz ne bi šla kar k nekomu si po tattoo ali piercing, vse sem si dala delat k tistim, ki preverjeno obvladajo. smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#30 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 May 2004 - 01:06 PM

Hej Ajša,

kje pa si si ga dala dalat? Težko najdeš res dober, preverjen studio.

Lp N
  • 0

#31 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 May 2004 - 03:06 PM

Nadi, delat sem si ga dala v Mb, ker sem iz Mb. Kot sem ugotovila, ste ve bolj o Lj govorile.
Če pa koga zanima, kje v Mb sem si dala delat, pa naj kar vpraša, bom razložila. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#32 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 May 2004 - 03:10 PM

Ajša,

ti kar napiši kje si si ga dala delat. Verjetno je kar nekaj bralk, ki bi jih zanimalo.

Lp N
  • 0

#33 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 May 2004 - 03:31 PM

smile.gif Evo, tukaj je naslov:

Leja Rader, Pregljeva 13, Maribor
Upam, da ni nič narobe, da posredujem te podatke na internetu, ampak menda ne. Sicer sem pa to prepisala iz njene vizitke, ki jo še kar nosim s seboj in ji delam reklamo. wink.gif

Leja je ful prijazna in nežna wink.gif dela pa v očetovi ordinaciji, on je pa zobozdravnik, tako da že, ko stopiš not, vidiš, da je vse sterilno in tako kot je treba.
Sama sem v zdravstveni stroki, tako da dam na te stvari zelo veliko in Lejo res priporočam. Pa tudi poznam kar nekaj ljudi, ki so si dali piercinge pri njej delat, pa še nisem slišala, da bi bilo kaj narobe.


Sem pa slišala, da se je (oz. naj bi se) v centru mesta, na Glavnem trgu tam nekje med Wit Boyem in Lačnim nojem odprl nov salon, kjer delajo piercinge in tattooje. Bo treba preverit. smile.gif

Lepo nedeljo še naprej!
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#34 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 24 May 2004 - 08:33 PM

Res, tudi moji kolegici je v Mariboru naredila delfinčka neka Lejla. Je ful lepo in ni imela nobenih komplikacij. smile.gif

LP
  • 0

#35 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 May 2004 - 08:26 AM

Jadranka, ta, ki je meni delala piercing, je Leja, ne Lejla. smile.gif
Ti pa verjetno z delfinčkom misliš tattoo, a ne? No, Leja ne tetovira (vsaj takrat še ni, ko sem si jaz dala piercing, to je več kot leto nazaj). smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#36 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 25 May 2004 - 06:19 PM

Prav imaš, res ne gre za isto osebo. Sem povprašala frendico in ta Lejla dela samo tatooje. Sorry! oops.gif oops.gif lp
  • 0

#37 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 26 May 2004 - 06:58 AM

Pozdravljene!

Sama sem sicer nova na tem forumu, pa prvič ko sem pogledala, sem našla to kar iščem. Piercing! V bistvu me zanima, ali katera v MB pozna Jolando, ker njo tudi zelo priporočajo.
  • 0

#38 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 11:11 AM

Jadranka, a slučajno veš, kje dela ta Lejla? Jaz si namreč nameravam dat delat nov tattoo in se še nisem odločila, kje bi si dala. Tako ali tako nameravam it preverit to novo zadevo v mestu, ki sem jo že nekje zgoraj omenila, ampak kljub temu zbiram informacije. wink.gif


Za Jolando pa še žal sploh nisem slišala. ermm.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#39 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 May 2004 - 11:15 AM

Joj, Sončica, zdaj se mi je nekje zadaj v možganih zasvetilo, da bi lahko bila Jolanda tista v Pekarni? A je prava?
Nisem prepričana glede imena, ampak sem slišala pohvale za tisto, ki dela v Pekarni. Jaz pač hudo prisegam na sterilnost in se mora vse svetit, da pustim, da gre kdo s kakšni iglo skozi mene, ko pa že slišim za Pekarno, izgubim občutek čistoče in tako pač tja nisem nikoli hotela. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#40 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 26 May 2004 - 11:51 AM

Ja je tista, ampak ima sedaj studio na pobrežju, tam ko je fitnes v prvem nadstropju.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users