Jump to content


Photo

Depilatorji


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 09:32 PM

Že ene pol leta si kupujem depilator, pa še zdej ne vem kterga. Ker te zadeve res niso najbolj poceni, me zanima, kterga mi priporočate. Gre za neko trajno zadevo, ki jo hočem imet za dolgo časa, tako da mi je res pomembno, da je kvalitetno.

Rada bi, da mi predlagate izdelke kakšnih znanih znamk kot je recimo Braun ali pa Philips, ne pa neke leve. biggrin.gif

Pa še eno vprašanje se mi poraja ... koliko dejansko zmanjšajo bolečino ti razni nastavki za hlajenje in tisti depilatorji, ki nudijo masažo? Ker opažam, da so taki, ki imajo te extra zadeve precej dražji in me zanima, če se splača. Sprašujem zato, ker sem že na nekaj forumih prebrala, da nekatere te nastavke za hlajenje dajo dol ali pa jih celo prodajajo.

Torej, s predlogi na dan! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 09:42 PM

no takole:
jaz sem ful zajc kar se bolecine tice, poleg tega imam zelo obcutljivo kozo in nizek prag bolecine, moje dlacice so dokaj tanke in mehke (naravna blondinka) in sem se res ful dolgo odlocala kateri depilator kupit. na koncu sem se odlocila za braunovega silk-epil in sicer tegale:

IPB Image

in sme izredno zadovoljna! boli me skoraj ne (na zacetku par minutk je tak obcutek kot bi me nekdo rahlo scipau, potem pa mi postane prav ok in me niti malo ne boli-mi prav pase), gladke noge imam skoraj 4 tedne (kar mi je super), me moti edino to da morajo biti dlacice dokaj dolge preden si jih lahko depiliras (v navodilih pise 0.5mm) ampak jaz si jih vedno ze prej in mi lepo zdepilira. Vrascenih dalkic se nikoli nisem imela (si pa itak enkrat na teden naredim piling celega telesa, mogoce tudi zarad tega ni vrascanja). zraven sem dobila se nastavek za britje in nastavek za neko masazo vendar ga ne uporabljam in mi je zau da sm sploh to kupila zraven(oz. da nism zbrala kaksnega bolj osnovnega modela in cenejsega-v osnovi so vsi enaki, razlikujejo se samo glede barve in dodatkov), prav tako se mi zdi da velik bols zdepilira z navadnim nastavkom ker pride blizje dlacicam. Dala sem 15.000 (znizan iz 20) in mi ni zal, imam ga ze nekje pol leta in ga res ne bi vec menjala. se mi pa zdi da se da dobit tud malo cenejsega pa se vedno enako kvalitetnega, sam men je biu ta res vsec (svetlo modra res lepa barva). Moti me edino zvok ob depiliranju (pac brni) ampak to brnijo vsi.
sem pa probala tudi tistega satin ice ali kaj je (pri prijateljici, tisti ki ima nastavek ki hladi) in mi ni bil niti priblizno tok dober.
evo moje izcrpno porocilo, upam da bo kaj pomagalo;)
  • 0

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 09:46 PM

Hvala, Rožica! Jaz se tudi nekak nagibam k Braunovemu, ampak bi vzela tistega brez teh nastavkov, ker jih pomoje ne bom potrebovala. Pa še ceneje bom skozi prišla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 09:49 PM

ja jaz bi tudi tako naredila ce bi zdaj kupovala
  • 0

#5

  • Guests

Posted 04 February 2006 - 09:56 PM

kk pa se obnese britje z depilatorjem na intimnih predelih?? namrec, enkrat sm probala britje z depilatorjem, sicer ze dolgo nazaj, ko najbrz se niso bli tk kvalitetni kot zdaj, in sm mela 2 tedna cist rdece pikaste noga, koza ultra razdrazena, da o kozi pod pazduho ne govorim, ko mi je je skor postrgalo dol, pa bolelo je prav svinsko!!! tk da naceloma sm pristas britvice, sam tam spodaj se mi pa nekak ne da najbolj brit, ker hitro rastejo dlake in pol srbi, pa me je skoz strah, da se ne bom mogla cohat tk ko se dedi skos po jajcih smile.gif
torej..tam dol priporocljivo z depilatorjem al ne? ce traja 4 tedne da zrastejo nove je najbrz kr fajn.. ??
  • 0

#6 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 10:09 PM

js se spodi se nism probala z depilatorjem, ne vem, me je kr prevec strah ampak se bom prej al slej spravla probat. tud pod pazduho si rajsi kr pobrijem sprot pod tusem;)
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2006 - 10:45 PM

IPB Image
Jaz sem si pred cca. 3 leti kupla od Philipsa - Satin Ice Optima, takrat je stal 20k. Ima nastavek za hlajenje (to je nastavek s tekočino, ki ga hranimo skos v zmrzovalniku in pol ga pred depilacijo nataknemo na depilator..... potem se tekočina topi, hladi pa kao železna ploščica - ne omili bolečin kajpak popolnoma nič, samo še bolj je vse neprijetno, ker je seveda mrzlo, ko prasica - jaz ga ne uporabljam več..... zgolj ene 5x sem ga v prvih soočanjih z depilatorjem), depilacijo, britje, piling.
Jaz sem z nakupom izredno zadovoljna in ga pridno redno uporabljam. Zdaj nisem pričakovala čudežev, kot so npr. da mi bo z enim potegom populil vse dlake..... pa da bom v momentu, ko ga zagrabim v roke, za tisti cajt zgubla detektor za bolečino, ipd. nonsense. Jaz ga uporabljam torej za noge, pod pazduho in spodaj (za čisto med nogami še nisem zbrala poguma, hehe).
Ne zamenjam ga za nobeno britvico ali voskanje. Je najbolj eleganten način, kako se temeljito rešit dlakovja. Dejstvo je, da se dlake izredno zredčijo - torej jih ponovno zraste takorekoč pol manj, pa še bolj mehke so..... z rednim depiliranjem se seveda še skos bolj redčijo. Sploh pod pazduho so se mi občutno zredčile in mi jih zraste samo še ene par.
Kakšnih ekstra nastavkov se ti definitivno ne splača kupovat, sploh, če je zaradi tega cena ful višja, ker ne pomagajo - sploh v smislu blaženja bolečin. Dlake puliš..... dejstvo je, da te bo prvič bolelo za umret. Ampak samo prvič. Kasneje bo že boljše - že zaradi tega, ker bo manj dlak. Meni je najbolj kriza bla pod pazduho prvič. Sem kar depilirala s 5-minutnimi odmori, da sem malo prišla k sebi, sem bla v prednezavestnem stanju. biggrin.gif Oni nastavek za piling kože je fajn, ker ti jo res fino spilingira, pa prepreči, da se ti bi dlake ful vraščale - no, to kar pričakuj, da se ti bodo. Meni se najbolj na nogah - ampak to je bolj ali manj normalno in pač tu ne moreš nič. Lahko zadevo omiliš s pilingi, čisto preprečiš pa ne. Jaz si jih pol krvoločno brskam s pinceto ven. biggrin.gif
Koža je po depilaciji rdeča, boleča in pikčasta, ampak čez noč to izgine. Morda so še malo drugi dan sledi. Jaz si po depilaciji namažem noge z Bepanthenom, pod pazduho pa z bejbi pudrom - ker je tam drgnjenje in pol, če je vse mastno, še bolj srbi in draži.
V glavnem, vsekakor aparatura za gladko kožo..... razlika je res neverjetna - res gladka koža (ne pa kot pri britju, ko maš pikice in naslednji dan že vse zunaj in pol še takoj pobrit ne moreš, ker si vse razmesariš) za dlje časa in več kot pol dlak nikoli več na spregled. Ampak moraš pa biti malo mazohista, to je pa res. biggrin.gif

Mater, zaj pa sem popametovala. biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 10:52 PM

ej sam mene pa tud prvic ni bolelo, res ne, pa me drugace vse boli (clo ko mi kri jemljejo, al pa ce me kdo uscipne al pa karkoli) niti rdece koze nisem mela nikoli (prvic sem imela samo par svetlih pikic, nic drugega) in mi po parih minutkah res zacne prav pasat, tko kt da bi me kdo zgeckau po nogah oops.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2006 - 10:55 PM

.
Ojej, pa ti si fenomen! biggrin.gif:D


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 10:58 PM

Hvala za tale izčrpna poročila, ste mi res pomagale. Verjetno bom vzela Braunov model brez dodatne navlake, imam pa to srečo, da imam dokaj visok prag bolečine in pomoje ne bo taka groza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 11:00 PM

Sam tk težk je skeširat tistih 15 čukov ali več, če ne veš, al ti bo sploh ok....jst si tut to kupujem že ene 2 leti, pa se še zdaj afnam z voskom, ki me sicer ne boli, je pa pacast in vsega skup preračunano tudi drag (sam da se keša zabim sproti, pa ne gre tk naenkrat stran). Hm ermm.gif Daleč je še do mojga roj. dneva ermm.gif
  • 0

#12 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 11:06 PM

zakaj pa ne probas pri kaksni kolegici? ce si iz lj ti ga jaz brez problema posodim ce zelis
  • 0

#13 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 04 February 2006 - 11:08 PM

Na žalost nimam nobene kolegice mazohistke wink.gif Al so pa same srečnice, ki dlak že naravno skor ne poznajo. Al pa jim je to tk osebna stvar, da tega ne bi posojale okol.
  • 0

#14 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 February 2006 - 11:08 PM

Jst mam istiga kot Jenna in sem tud zelo zadovoljna. biggrin.gif biggrin.gif

Dilema, če si pametna, vzem tega. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 11:15 PM

miss*sixty ne bom vzela tega ... ker ne bom uporabljala nastavka in mi je čist brezveze. Bom vzela enga Braunovega, isto pipajo dlačice do 0,5 mm pa so zihr tudi ful kvalitetni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 February 2006 - 11:33 PM

jenna!!
kako ti uporabljaš ta piling nastavk?a pred al po depiliranjem?Kok dni pred/po?
pa zakaj tist hladilni gel ne pomaga oz zakaj je neprijetno-a ni fajn,ko mal hladi? biggrin.gif
aja-zdaj stae 25kosov,pred 2 al 3 leti al kok časa nazaj si rekla,d asi ga kupla,pa je stal 20kosov,jebem*** biggrin.gif
(jenna-zs- smile.gif )
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 February 2006 - 11:50 PM

.
Ja, res je stal okroglih 20k. biggrin.gif
Tisti nastavek jaz uporabljam po depiliranju..... tako drugi dan po. Prej je koža preveč razdražena.
Ja tisto hlajenje meni nič pomaga. Zgolj trzam od mraza. biggrin.gif:D


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 07 February 2006 - 10:05 AM

Pozor pozor!

Jutri popoldne si kupim depilator Philips Silk in whateva..isti kot Jennin ki je v akciji 20k v mercatorju(razprodaja) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Hvala ker ste me prebrali.Lep dan naprej laugh.gif lalalalalala spaaaaammmm
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#19 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 09 February 2006 - 09:37 PM

Ok zdaj pa tak..sem kupila depilator in seveda sprobala.Z nogami ne bo velik problem,sem prezivela.Za prvic je bolelo ampak bo boljse.Za podpazduh sem uporabljala se tisto ledeno rec in je bolecino res olajsalo..zdaj me se pece ampak upam da bo vredu.Glede spodnjega dela pa..hm bikini predel se gre (malo je kri tekla) ampak dalje nikakor ne.Bom brila ali pa hodila na brazilsko ker je RESNICNO nebolece (ce primerjam z depijem).
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#20 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 04 May 2006 - 05:35 PM

A teh Braunovih Silk epilov je več vrst al kako?

Do pred kratkim nisem niti pomislila, da bi se depilirala, se samo brijem. No zdej pa ko prebiram forume, me pa ful mika, da bi, glede na to, da maš pol za dlje časa mir, še posebej pa to, da se dlake redčijo in tanjšajo.

Sam še prišparat bom mogla teh 15 tisočakov al kolikor že je. Za probat, kolk bo bolelo, pa bom najprej pri fantu probala strojček od njegove mame.

A se dlake poleg tega, da se redčijo in tanjšajo tudi SVETLIJO??

Pa še to: a se ga lahko uporablja tudi na obrazu? Imam nekaj dlakc nad ustnico in me mika, da bi si odstranla, pa ne vem, al je depilator za to primeren, al je tam bolje uporabljat trakce z voskom?

Hvala!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users