Jump to content


Photo

Akamuti


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#41 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2008 - 05:08 PM

Tyasa, glino zmešam s kamilicami. Sicer pa jo lahko mešaš tud z destilirano vodo. Ampak morš dat minimalno vode, ker drugače pride preredka in je ne morš normalno nanest na obraz.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#42 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 February 2008 - 05:24 PM

Aha, hvala ti wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#43 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 February 2008 - 05:37 PM

Bikini, zdej je pa še men zamikala ta kozmetka, pa sem se poskušala tej temi lepo izognit... smile.gif Zgleda, da se ne bom. biggrin.gif
Naslednji teden grem v Lj, mogoče bom šla kaj pogledat, če najdem trgovino in če bo fant pri volji.

Koliko je ta balzam za ustnice? Sej si bom tud spletno stran pogledala, sam zdele se mi ne da. oops.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#44 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2008 - 05:37 PM

Ni za kej smile.gif Če jo boš sprobala, poročaj, kako se pri tebi obnese?


eve, ja super, boš še ti kej sprobala pa povedala biggrin.gif vazelin pride 7,4€ s tem, da je vsebine 15ml.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#45 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 February 2008 - 05:54 PM

Hja, Bikini, super ja. biggrin.gif No, sej pol pa ni tok drago, glede na to, da je 15ml (sem kupila nedolgo nazaj L'occitanov balzam in je bla ista cena za 5ml. huh.gif )
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#46 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3436 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2008 - 01:16 PM

Kakšne so pa kaj razlike v ceni med spletno trgovino in tole navadno pri tržnici? Če sploh so smile.gif
  • 0

#47 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2008 - 02:49 PM

JIh ni, samo pač poštnine ni, logično smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#48 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3436 posts
  • Gender:Male

Posted 08 February 2008 - 03:08 PM

Včasih so cene dražje v trgovinah, zarad večjih stroškov poslovanja, zato sem vprašala wink.gif Če ni razlik potem se res splača it enkrat pogledat in izdelke tudi v živo prej sprobat.

Hvala za info.
  • 0

#49 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2008 - 03:35 PM

Punce, s sabo navlečte kake prazne kremce za testerje, pa kako palčko za ušesa da boste zbezale zadeve notri.
Od Aubreya imajo pa itak testerje.

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#50 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 08 February 2008 - 03:41 PM

Super ja, da ni nč dražje. Moram nujno it pogledat. smile.gif

Ej tole Afriško tekoče milo. Frčica, a si ti rekla, da te je mal peklo, če ti pride v oči? Pol vrjetn ne bi blo preveč primerno glede na to, da nosim leče?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 February 2008 - 03:43 PM

QUOTE(Frčica @ 8. 2. 2008 - 15:35) View Post

Punce, s sabo navlečte kake prazne kremce za testerje, pa kako palčko za ušesa da boste zbezale zadeve notri.

hvala za namig - grem jutri mal pogledat, omislila si bom pa maslo za ustnice mandelj in citrusi, ker mi ravno zmanjkuje Lushevega Happy Talk-a. a dajo tester ne glede na znesek nakupa? oops.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2008 - 05:31 PM

Eve, verjetno res ne bi bilo za leče ja. Ampak če si make up ne odtranjuješ z njim ni panike.

Špela, ne vem če majo tole zadevo za tester, nimajo vsega.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 February 2008 - 05:49 PM

QUOTE(Frčica @ 8. 2. 2008 - 17:31) View Post

Špela, ne vem če majo tole zadevo za tester, nimajo vsega.

saj tole maslo za ustnice si bom kar kupila, nafehtat pa bom probala kremo za telo z lubenico.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2008 - 05:50 PM

Mislim da je nimajo med testerji hmm.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#55 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28971 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 February 2008 - 05:51 PM

QUOTE(Frčica @ 8. 2. 2008 - 17:50) View Post

Mislim da je nimajo med testerji hmm.gif

mah, sej je vseeno. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#56 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 February 2008 - 05:51 PM

Joj mene tudi tale lubenica grozno mika. Ampak prek neta na slepo je ne bi kupila. Tako da Špela, vsaj o vonju poročaj! biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#57 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 08 February 2008 - 07:41 PM

Frčica, hvala. smile.gif Bom pobrskala, če majo še kakšnega drugega. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#58 ZIN

ZIN

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 10 February 2008 - 07:06 PM

QUOTE(eve @ 8. 2. 2008 - 19:41) View Post

Frčica, hvala. smile.gif Bom pobrskala, če majo še kakšnega drugega. wink.gif



Bo kmalu več testerjev za Akamuti. Sem se pozanimala biggrin.gif

Jaz uporabljam od Akamutija maslo za nohte in obnohtno kožico in mi je ful všeč, lepo se vmasira in vpije, porabiš minimalno količino, s prstom se samo dotakneš vsebine in imaš dovolj za nohte obeh rok.
Imam še kokosovo olje, ki je na toplem skoraj tekoče, na hladnem pa se čisto strdi. Super za suho kožo rok, tudi nog (in podplatov) in sploh za celo telo. Kot masko za lase sem jo sprobala včeraj in mi je ful pasala. Drugače pa ni za moj obraz, ker imam mešano mastno kožo. Namažem pa se po tuširanju na še precej vlažno kožo in pol cela dišim po kokosu, njami biggrin.gif
  • 0
Zakaj uporabljati umetno, če pa je naravno toliko boljše?

#59 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 February 2008 - 06:37 PM

Frčica, daj malo opiši afriško črno milo prosim. oops.gif Me fejst mika, danes ga bom naročila hehe. Pa zeleno glino še bom vzela. Upam, da bo kaj pomagalo proti ogrcem, ker jih je waaay preveč.
  • 0

#60 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 February 2008 - 06:30 PM

Sem danes naročila & že komaj čakam, da pride. biggrin.gif Bom poročala kak se obnese.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users