Jump to content


Photo

Akamuti


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#21 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 24 January 2008 - 12:17 PM

hvala ti patty smile.gif
  • 0

#22 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2008 - 12:21 PM

Da diši kot L'occitane niti nisem pričakovala. Tam je itak en kup parfuma notr.

Vseeno pa raje vidim, da nima vonja, kot pa da smrdi. Bom kmal vidla pa poročam. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 January 2008 - 02:45 PM

Za tiste, ki vas mika glina. V raznih "bio trgovinah" so dobi glina (kakšna je, siva, rjava, zelena, bela, ne vem) in bo verjetno cenejša. Je za preverit.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16905 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2008 - 07:56 PM



Zanimajo me praški, pa glina.
Kreme za obraz pa niti ne... mi ni nič kaj všeč, da je treba stvari redčit s tonikom in ne vem kaj... ker pol si "prisiljen" še tonik imet, da bo krema "taprava".
Pa dragi so.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#25 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 01 February 2008 - 06:55 PM

Je že katera od vas preizkusila tonik z nepozebnikom?
  • 0

#26 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2008 - 11:07 PM

Na pokriti tržnici v Ljubljani se je odprla trgovina z Akamuti in Aubrey organics izdelki, odprta je med tednom in v soboto do dveh.
Bogi moj bančni račun cry.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#27 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 February 2008 - 11:09 PM

ohmy.gif Daj ne mrdaj! Ravno v ponedeljek pričakujem paket, kjer me bojo na pošti obrali za 3€ poštnine wallbash.gif

No, vem vsaj za naprej...
Pokrita tržnica - kje je to? Šiška?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#28 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 February 2008 - 11:14 PM

Adriane, pa ne dvigni pošiljke, bojo pač po nekaj dneh poslali nazaj, pa greš lahko šopat po tržnici. Malce nevljudno sicer...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#29 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 February 2008 - 11:29 PM

Že plačala preko KLIK-a. Kje je tržnica?
Mah, bom vedla za drugič. Nekako sumim Jennin nakup vazelina za ustnice, ki ga ni mogla nardit, ker sem že odposlala naročilnico laugh.gif Ah...

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#30 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2008 - 12:02 AM

Tržnica v centru.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#31 Schneeta

Schneeta

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Location:LJ
  • Interests:http://www2.lepa-si.com/tabla/index.php?act=UserCP&amp;CODE=24<br />Uredi nastavitve avatarja

Posted 03 February 2008 - 10:08 AM

Trgovina je v pokritem delu Ljubljanske tržnice (vhod z Vodnikovega trga, prva trgovina na desni strani).
  • 0

#32 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 February 2008 - 10:17 AM

Hvala obema. Bomo kdaj šli v napad. IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 February 2008 - 12:17 PM

Škoda, da nisem vedela. V petek sem bila tam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2008 - 02:26 PM

Sonchi, se je šele v soboto odprla wink.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 February 2008 - 03:38 PM

A, pol pa ni krize. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 February 2008 - 02:13 PM

Bikini kako so kej izdelki? biggrin.gif Si preizkusila?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 February 2008 - 03:07 PM



Mene je že razdražila z enimi stvarmi. cry1.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2008 - 02:24 PM

No zdej sem si pa le vzela čas, da pokomentiram! teehee.gif

Z izdelki sem full zadovoljna. Lip Butter Ruby Fruits oz. maslo za ustnice Citrus & Mandelj je fenomenalna zadeva. Full lepo diši po sladkih pomarančah (rahlo asociira na vonj L'occitanovega pomarančnega lip glosa), ampak meni v bistvu diši še lepše! Je take mehko putrčkaste sestave, pakiran v steklenem lončku za navojem. Totalno nahrani izsušene in popokane ustnice, full navlaži in pusti še dalj časa tak fin vlažilen občutek na ustnicah, naredi full lep šajn in se čisto nič ne paca. Meni ustnice kar spegla, ker so potem res čist mehke in gladke. Skratka odlična zadeva!

Zelena glina tudi dela čudeže. Meni je potegnila full ogrcev ven, ne sicer še čisto vseh, ker jih mam kr dost oops.gif , ampak napredek je viden. Pa full zglanca kožo, pride full gladka. Ni mi pretirano izsušila ampak malo pa, ampak itak potem čez naneseš vlažilce, tko da ni panike. Kar je važno, da opravlja svojo nalogo.

Mandljevo maslo je tudi pakiran v lončku (120ml) in trde je strukture, vendar se v stiku s kožo takoj začne topit. Vonja nima, oz. je res minimalen, v glavnem smrdi ne. tongue.gif Za zlo izsušeno kožo idealen.

Ahaa na to sem pa skoraj pozabila... Rescue Cream oz mazilo Čajevec & Sivka. Full goste in mastne konsistence, ne priporočam po celi faci, ker je res full mastno. Ampak za določen mozolj pa je idealno. Meni je že po enem dnevu uporabe - včeraj sem si namazala 2x in danes 1x, skoraj popolna izginil stisnjen mozolj, kar ponavad pri meni traja celo večnost, da mi zgine tista lisa.

Poleg tega sem zraven dobila še kup testerjev, ki pa jih še nisem sprobala, razen tiste, ki jih že poznam. smile.gif

Bom še kej sprobala, mi je všeč kozmetika! cool.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#39 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 February 2008 - 03:40 PM

Pa to zeleno glino s čim zmešaš? Uglavnem zanima me kako jo uporabljaš, ker bi meni tudi prav prišla če praviš da potenge ogrce ven biggrin.gif
  • 0
We must let go to live on.

#40 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 07 February 2008 - 04:04 PM

QUOTE(Schneeta @ 3. 2. 2008 - 10:08) View Post

Trgovina je v pokritem delu Ljubljanske tržnice (vhod z Vodnikovega trga, prva trgovina na desni strani).


U, fino. Mogoče bi kupila črno milo, če res pomaga pri nečisti koži...

  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users