Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#81 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 02 June 2005 - 01:02 PM

vsaj večina nima zaščite, oziroma največ F5
  • 0
lp, Martina

#82 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 June 2005 - 12:55 PM

Mene zanima ce je katera ze uporabljala te dve kremce...sm kr slikce nalimala.

skratka dobila sm jih zaston in sm probala mal na roki pa je ful lepa rjava barva sploh ni rumena alpa kej..ampak se ful bojim po celmu telesu namazat k sm ze tok zensk vidla k so ble vse lisaste da groza.

tko da ce je katera ze probala kej od tega alpa slisala da je dobr/slabo bom vesela za odgovore ;)

IPB Image

IPB Image

kolk velk delez pr vsem tem odigra koza? k js mam mesano kozo in se bojim da bom lih zarat tega ful flekasta ker se mi bo tm k mam suho kozo ful prjel tm k mam pa mastno pa mal.
  • 0

#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 June 2005 - 01:12 PM

Tega ta drugega sem jaz imela in sem bila zadovoljna ... barva je prišla ven lepo rjava, nič oranžna.

Imam pa precej svetlo polt. Ti samo pazi, da pred uporabo narediš temeljit piling kože, nato pa kremo naneseš res na tanko in jo dobro in enakomerno vtreš. wink.gif
  • 0

#84 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 June 2005 - 01:24 PM

kako je pa glede obrvi? neki ste ze govorile da je treba pazt ampak kako? a se sploh namaze? al sam okol obrvi..k ze vem ucasih ce se s pudrm grdo namazem ful cudn zgleda tko da ne bi rada s to kremo zafrknla..
torej... s kremo se namazem cez obrvi in isto vtrem al sam okol biggrin.gif
  • 0

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 June 2005 - 01:28 PM

Jst sam naokol obrvi, pol čist na koncu ko mi še čisto malo kreme ostane na rokah, pa še čez obrvi malo potegnem ... ampak res samo malenkost.
  • 0

#86 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 June 2005 - 02:11 PM

mene zanima ce je ksna sansa da si dam samoporjavitveno kremo dol s face ce mi nav usec? biggrin.gif
  • 0

#87 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 07 June 2005 - 02:37 PM

mal bo piling pomagu, sam prov velik pa lih ne
  • 0
lp, Martina

#88 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 07 December 2005 - 02:58 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(sunflower)
zelo v redu so izdelki od avona in od ambre solaire. drugače pa obstajajo saloni, kjer imajo posebno napravico s katero te prešpricajo in se čez okoli 5 ur zelo rjav. zadeva je zelo uporabna in poceni. jz sm jo sprobala in je res dobr. fajn je pa da ko greš prvič, da prideš čez ene tri štiri dni spet potem maš pa deset dni mir.ko pa opaziš da se barva že spira, greš pa spet al pa si narediš celoten piling telesa in to je to. za celo telo stane 5000sit, za obraz z dekoltejem 1500sit in do pasu 3000sit. to izvajajo v salonu Metropolis v Kamniku. :sunny:


A si kej flekast? Pred leti mi je kolegica razlagala, da je bila v Panterju v LJ na tem špricanju in je bila vsa flekasta, ker so bili curki zamašeni, na določenih mestih pa prevč močni ermm.gif

LP N


Pozanimala sem se o novem sistemu Spraytans, ki je baje na tržišču in nekaj sem brala, da je tudi sam tretma cenovno pristopen. Stvar ne pušča flekov, ker je pištola, s katero se krema ročno nanaša lasersko vodena, krema pa ne pušča sledov. Glede na to da sem precej preštudirala sestavine določenih krem (ne smemo delat reklame) ima ta mešanica več kot 75% naravnih sestavin, ostalo so pa razni dodatki in dišave, ki pa so tako ali tako v večini krem ki nam jih ponujajo. Zato kr vprašite pri svojih kozmetičarkah, kamor hodite, mogoče sistem že poznajo. Baje pa da je sistem pri nas neka noviteta, uvaža pa nekdo iz Kranja..
No lepo se sončite/rjavite rolleyes.gif
  • 0

#89 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2005 - 07:59 PM

Kaj se pa zgodi, če si daš samoporjavitveno kremo po nesreči na obrvi, trepalnice ali pa lase???

Jst sm se dons prvič namazala, ampak se mi še nič ne pozna. Sam nisem zihr, da ni šlo kej na obrvi.

Sm že živčna...Joj, da nam kej flekasta al pa kt kitajka. oops.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#90 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 08:31 PM

QUOTE(miss*sixty)
Kaj se pa zgodi, če si daš samoporjavitveno kremo po nesreči na obrvi, trepalnice ali pa lase???

Jst sm se dons prvič namazala, ampak se mi še nič ne pozna. Sam nisem zihr, da ni šlo kej na obrvi.

Sm že živčna...Joj, da nam kej flekasta al pa kt kitajka. oops.gif

sam res! biggrin.gif k jz mam tud doma kremo pa razmišlam,če si nanesm na obrz,pa sm se šele zdj zavzela...da....oz. kako to nanesš?a greš kr čez obrvi,tko,kt se s kremo za obraz namažš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#91 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2005 - 08:46 PM

Jah kokr sem jst zasledila, ne smeš čez obrvi in lase...zato se pa sprašujem, kaj se zgodi, če to po nesreč nardiš??

Drgač si pa najprej očistiš kožo...jst sm nardila piling, pol sm dala čistilni gel, tonik, vlažilno kremo in nazadnje še samoporjavitveno. Upam, da je to ql. Ker na rezultat še čakam. Zdej je lih v fazi, ko je neki začel smrdet, prej je pa še tko lepo dišala. Sem se pa samo po obrazu, vratu in dekolteju. Sem po telesu dost rjava, sam v faco pa neki bela, bleda whatever...vrjetn k skoz u komp bulm biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#92 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 16 December 2005 - 04:35 PM

Ja stvar je taka, da pri samoporjavitvenih kremah naj načeloma "pri kvalitetnih kremah" ne bi bilo problemov. Pač predel okrog obrvi je najbolj izpostavljen. Zaradi izgleda in prehoda naj bi se prav tako namazalo, vendar zelo nalahno,potem ko se krema (ne vpijejo se vse ampak nekatere manj kvalitetne naredijo površinski filter - kemičen, ki se s tuširanjem spira, to velja za večino nižje razrednih krem, ki potem puščajo fleke) vpije (cca 45 min), pa obrvi narahlo obrišemo z robčkom. Res nalahno samo po dlakah.

Kreme, ki vsebujejo TINGLE, pa se ne sme nanašati na obraz, saj njihove formule vzdražijo kožo in s tem posledično spodbudijo prekrvavitev in dovzetnost za porjavitev. Nekateri so za te kreme občutljivi in jih po prvem nanosu koža precej peče, spet drugi sploh ne opazijo razlike.

No nevednost (glede vsebnosti izdelkov) in posledično slaba izkušnja pripelje do mogočih slabih mnenj do določenih prodajnih znamk, za katere pa velja da so pilotsko izdelali in uveljavili samoporjavitvene izdelke in so kvalitetno daleč pred vsemi.
  • 0

#93 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 16 December 2005 - 07:48 PM

Moje mnenje - samoporjavitvena krema je najvecji bullshit kaj obstaja na zemlji.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#94 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 December 2005 - 07:57 PM

Jaz sem nekaj časa ekserimentirala z njo, pa ne bom nikoli več. smile.gif Mi je moj ten prav lepo všeč. smile.gif Sicer pa, kdo me gleda pozimi v noge...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#95 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 December 2005 - 10:02 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem nekaj časa ekserimentirala z njo, pa ne bom nikoli več. smile.gif Mi je moj ten prav lepo všeč. smile.gif Sicer pa, kdo me gleda pozimi v noge...

posiljevalci biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#96 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2005 - 12:27 AM

QUOTE(rea)
posiljevalci biggrin.gif

IPB Image kruta
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#97 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2005 - 10:32 AM

Mah men ta krema sploh ne prime. Že dva dni zapored sm se namazala pa se sploh nič ne pozna. blink.gif ermm.gif:
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#98 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 December 2005 - 01:40 PM

QUOTE(miss*sixty)
Mah men ta krema sploh ne prime. Že dva dni zapored sm se namazala pa se sploh nič ne pozna. blink.gif ermm.gif:

kero znamko kreme pa maš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#99 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2005 - 02:40 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(miss*sixty)
Mah men ta krema sploh ne prime. Že dva dni zapored sm se namazala pa se sploh nič ne pozna. blink.gif ermm.gif:

kero znamko kreme pa maš?


Sun Dance od DM za obraz...nobenga efekta, no sej mogoče je pa to še bolš biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#100 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 28 December 2005 - 05:25 PM

a ti povsod reklamo za te kreme delas?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users