Jump to content


Photo

Naročanje izlekov Paula's choice


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Larissa

Larissa

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 08 April 2010 - 12:01 PM

V kratkem bom naročila nekaj izdelkov pri PC in ker je poštnina kar visoka, bi bila vesela če bi se mi morda še katera pridružila wink.gif
No, če je katera za naj se javi na ZS.
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 April 2010 - 06:20 PM

Jaz pa sem ravno razmišljala, da bi imela kaj od PC, ampak glih trenutno nimam čisto nič keša. Če se ti da počakat 14 dni, se pa lahko kej zmenimo. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 06:58 PM

A bi katera skupinsko naročala? Mi je malo prehuda poštnina, da bi jo sama plačala, sploh ker bi samo eno kremo in pol praktično podvojim ceno.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 August 2010 - 08:42 PM

Iz kod?
In koliko b bilo poštnine?
  • 0

#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 08:49 PM

Iz Paula's Choice strani, samo to poznam biggrin.gif Poštnina pa ne vem točno, ampak se mi zdi, da je kar visoka, zato sem mislila, da bi si jo delili.

Sem pogledala, poštnina je 16.50€.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 August 2010 - 08:53 PM

Aha, pa bo se bo še katera pridružila smile.gif

Edit, iz tele si mislila?
http://www.paulaschoice.co.uk/
  • 0

#7 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 08:55 PM

Ja, tole ja, jaz si želim čimveč sodelujočih, da se zreducira to poštnino na nekaj prebavljivega biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#8 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 August 2010 - 09:02 PM

Ima kar drage stvari..kdaj pa si mislila to naročati?
Jaz sem trenutno broke čez nekaj časa pa bi se pridružila biggrin.gif
  • 0

#9 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2010 - 09:05 PM

Ni da se mudi, ampak predolgo spet ne bi čakala, sicer pa itak ne mislim naročat, če nas ne bo ene par, ker je res prehuda ta poštnina tudi za moj žep. Drugače se meni stvari ne zdijo tako hudo drage.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#10 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 August 2010 - 09:11 PM

No, trenutno se mi zdijo drage ker sem broke biggrin.gif
Poštnina je pa res over the top, ful je draga ermm.gif
  • 0

#11 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16473 posts
  • Gender:Male

Posted 27 August 2010 - 01:48 PM

Bi imela en losjon, ampak nimam za burek trenutno. Denar dobim šele 8ga ermm.gif Če ne boste do takrat, se pridružim.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#12 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 27 August 2010 - 08:35 PM

Jaaaaaaaaaz bi ! woot.gif Zdaj ste s to temo kot angel iz nebes closedeyes.gif . Glih hočem oni AHA gel!
  • 0
Memento mori.

#13 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2010 - 08:41 PM

Super, torej če počakamo do 8. smo že 4 in je poštnine samo 4€ na osebo biggrin.gif Če se komu mudi lahko sicer jaz založim, če bom jaz naročala.

Pa lahko se seveda že katera javi tongue.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#14 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 27 August 2010 - 09:44 PM

Jaz bom še kolegice pa mamo vprašala. biggrin.gif

Rada bi samo da čiiimpreej naročimo, ker bi rada čimprej dobla gel, da se čimprej rešim svojih kožnih tegob woot.gif

Cene se meni zdijo več kot sprejemljive glede na to da so izdelki (vsaj sestavinsko) vrhunski. Lahko se komot kosajo z Muradom, pa če pomislimo kake cene ma Murad ne...:rolleyes:
Pač mormo upoštevat da so zadeve uvožene iz Amerike in pač še zarad tega malo pridobijo na ceni. V Ameriki so pa glede na kvaliteto itak že smešno poceni (20$ za noro dobre kislinske zadeve..) Tud pohvaljene so zadeve ful..

Nevem jaz ful komaj čakam da sprobam toto Paulo laugh.gif da vidim če je res tak dobro.
  • 0
Memento mori.

#15 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 28 August 2010 - 01:01 AM

No jaz bi lahko tam nekje 11-tega če se jih javi še nekaj, zaradi poštnine smile.gif

Sem čakala da nutella tole opazi, sem vedela da boš ful vesela laugh.gif
  • 0

#16 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16905 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2010 - 09:16 AM


Jaz bi se pridružila zraven, če lahko. Denar dobim 10ga.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#17 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2010 - 11:12 AM

OK. Kako se pol zmenimo? Nutela, ti si rekla kej mami in kolegicam? Lahko jaz naročim, potem pa sem na razpolago za osebni prevzem v LJ ali KP oziroma pošta, ampak to je potem spet poštnina.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#18 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 30 August 2010 - 11:56 AM

Jaz samo sporočam, da ne potrebujem več smile.gif
  • 0

#19 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2010 - 11:58 AM

sad.gif

Aja, glede denarja, meni trgajo s kartice 18., tako da do takrat nekje imate čas, tudi če prej naročimo. smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#20 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 August 2010 - 12:49 PM

Jaz se ponujam, da jaz naročim.

Ker lahko pol ful hitro razpošljem preko atejeve firme kr ma pogodbo z pošto in pride vse že naslednji dan pa malo nižja poštnina je.

Bi mi pa pasalo če bi mi vse denar poslale/nakazale preden naročimo, ker načeloma morem jaz ateju dat denar če hočem da naroči (tak je, ko organiziram grupni Asos laugh.gif ), pa bi rada čimmanj zalagala, je pa tudi možno smile.gif Če ste pridne na forumu closedeyes.gif

Zdaj smo jaz, Hevea, Matilda in Podgana. Kaki dve bi še blo super. Kdaj bi vam najbolj ustrezalo naročanje?
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users