Jump to content


ose in podoben mrces :)


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 13 September 2006 - 01:37 PM

Hm. Imam problem, in sicer me zadnje case blazno napadajo ose. Oziroma, ne napadajo, skoz so okrog mene (stari starsi bi reki, da to pomeni da bo huda zima, ampak zakaj potem sam okrog mene?? smile.gif).
Malo prej me je ena piknila, malo nad prsi, ker mi je zlezla pod majco in se je tam ocitno pocutla ogrozeno al kaj.. in zdaj mam ogromen rdec flek, ne pece, ampak boli kot sto hudicev. kaj je s tem? ma se kera druga podoben problem? Pa vedno pustim pri miru zivali, po nacelu what goes around, comes around, se muhe ne ubijem, enkrat ko sm pajka (me je zasledoval po sebi, cist res!!) sm mela celo noc pol more.. in pol pridejo te zivalce in me lepo sekajo, mene, popolnega zivaloljuba...
Sm zamenjala sampon, gel za tusiranje, parfum, ker sem mislila da je to krivo, pa se vedno.
Zakaj to dajem pod lepota od znotraj? smile.gif Ne vem..ker mam ocitno v sebi negativno energijo al kaj. (sm hotla dat v smeti, pa tja spet ne spada)

Ma.. saj ne rabite odgovarjat, sam malo sm hotla potozit smile.gif
  • 0

#2 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 13 September 2006 - 01:53 PM

js bi rekla, da oddajaš tak vonj, ki privlači živali. sladko?
name so pa psi čist nori. v OŠ so mogl dejansko pazt, kdaj sm pršla, ker me je en psič stalno naskakval, ampak samo mene. grozno. biggrin.gif
vsi privlačnostni odnosi so kemija! biggrin.gif
  • 0

#3

  • Guests

Posted 13 September 2006 - 02:05 PM

Mene neprestano napadajo komarji. Če sem v prostoru še z ostalimi (ali pa samo z enim človekom, saj ni važno), sem jaz popikana od glave do pete, oni pa nič. Ampak res NIČ, ker se čisto vsi name spravijo. biggrin.gif biggrin.gif
Neprijetna reč.

Če imaš sivkino olje, si ga zmešaj z vodo in se vsake toliko malo pošpricaj. Morda jih bo vonj odgnal.
  • 0

#4 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 13 September 2006 - 02:15 PM

Osa te je picla?Mene je tudi pred nekaj tednov in se vedno imam flek.Mazala sem se nonsto p in nic ni pomagalo.Kakorkoli:
odvisno kaksno kaksno kemijo imas osami.Mene nic ne napadal ampak komar na fotru se samo ustavi.Ze odkar ga poznam ga v zivljenju ni komar pičil.Tud kadar je eksperimentiral.Mogoce je odvisno od krvi in naših telesnih dišav ki jih ne zaznamo.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#5 Mala biba

Mala biba

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 21 July 2008 - 01:10 PM

V dobrem položaju si se znašla. thumbup.gif Jaz sem imela take probleme s čebelami, ker imamo doma čebelarstvo. Sem bila edina v družini, ki ni smela na teraso ali na vrt. evil.gif Jaz sem malo povprašala na okoli nekaj čebelarjev in sem izvedela, da nekatera mila za telo, geli za tuširanje in parfumi vsebujejo kanček citrone, kar mi niti ne zaznamo, vendar dovolj da privlači ose ter čebele. mad.gif Priporočam ti, da ne uporabljaš "kislih" parfumov.

No, glede na to da si se hotela nekomu potožiti: "Ah, uboga ti! Res si uboga". Upam da se počutiš boljše smile.gif .
  • 0

#6 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 21 July 2008 - 01:40 PM

Ja všasih res preveč najedajo ose in muhe in komarji, da bi najraje vse pobila smile.gif muhe, so ponavadi ob kakšnih kmetijah celo tako tečne, da človeku ne pustijo spat in najedajo toolk časa, da vstaneš in jih začneš lovit po stanovanju.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users