Jump to content


Photo

Športna obutev


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2006 - 06:29 PM

IPB Image

must have them blink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#2 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 09 September 2006 - 06:42 PM

omg..popolni so..aj mast hev dem tu biggrin.gif kje se jih da dobit..pa cena...
  • 0

#3 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2006 - 06:45 PM

Ena trgovina v stari Ljubljani, ne vem kako se imenuje, blizu Robbovega vodnjaka. cena- 30.000
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#4 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2006 - 11:47 AM

IPB Image
  • 0

#5 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 January 2012 - 08:40 PM

Posted Image
  • 0

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 January 2012 - 09:07 PM

Jaz sem tudi v fazi nakupa novih superg. Ne vem katere bi. hmm.gif Rabila bi jih za oboje - fitnes in tek. A to pomeni da bom morala kupit dvojne? Kakšna ki se bolj spozna, bi mi morda znala svetovat ?

Gledala sem Reebok EasyTone Reenew in TrainTone, ma kot sem že rekla, pojma nimam katere bi za kombinacijo fitnesa in teka:


IPB Image IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14747 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 January 2012 - 09:04 AM

Easytone ali katerekoli od te Reebookove kolekcije po mojem mnenju niso primerne za tek.

Jaz sem šla probat par njihovih modelov, ko so imeli nekje znižane in me je zanimalo, kakšen je feeling. Trdi, veliki - ne oprime lepo stopala, številka je bila prava za dolžino, pa sem imela luft na strani in pri narti. Absolutno niso primerne za tek imho. Imam občutek, da bi takoj kakšno poškodbo staknila. Za fitnes mogoče, nevem, ne hodim. Je pa malo vesoljski občutek, ker dejansko ne stojiš s celim stopalom na tleh, ampak samp na tistih dveh blazinicah, je zanimivo na svoj način.

Takoj za tem sem dala na noge ene Mizzuno tekaške in je bila razlika neverjetna.


Po moje je najbolje, če greš v eno športno trgovino in res na nogi sprobaš več modelov, za fitnes in tek, boš videla, kakšna je razlika in kaj ti odgovarja.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#8 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 28 January 2012 - 04:34 PM

Meni Easytone delujejo izključno za hojo, ne pa tek.
  • 0

#9 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2012 - 04:38 PM

Easytone nikakor niso za aerobiko, morda za fitnes, še to pogojno. Za tek nikakor. Idealni so za nošenje preko dneva in hojo, hitro hojo,...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#10 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 January 2012 - 04:42 PM

Ok, hvala! Torej bom verjetno morala kupit dvoje različne za fitnes & tek. No saj res najbolje da grem sama v trgovino pa pregledam malo.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#11 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2012 - 10:14 AM

A se pri nas dobijo Brooks superge?

Jaz sem mal v dilemi, namreč moje superge za aerobiko mi razpadajo in res nujno nujno rabim nove (ne pretiravam, res so samo še za v kanto). Mi je pa škoda zdaj dajat ful denarja za nove superge, ker si jih mislim novembra dobit iz Amerike, tam pa vsi vemo kakšne so cene. Ampak do takrat pa vseeno rabim nekaj. Zdaj imam ogledane ene Nike za 40€, tok bi dala in izgledajo čis okej. Jih bom šla probat. Če mi ne bodo kul pa ne vem kaj naj. :cry:
  • 0

#12 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 August 2012 - 10:15 AM

Se dobijo, seveda. :) Preveri Intersport.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#13 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2012 - 10:17 AM

Bom, hvala. Rabim samo izvedet številko. :evilgrin:
  • 0

#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 August 2012 - 10:23 AM

Drugače dobiš poceni superge v Hoferju in Lidlu. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2012 - 10:26 AM

Bom mal spremljala, čeprav sem rahlo skeptična. Ampak okej, verjamem, da tok slabe spet niso.
  • 0

#16 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14747 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 August 2012 - 10:31 AM

Brooks so pri nas kar precej drage. V ameriki so okoli 80 - 100$, pri nas so redne cene nad 120€. (Intersport) Iz UK spletnih strani se da tudi naročevat, ampak spet ni ne vem kako ceneje. Samo toliko, v informacijo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#17 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2012 - 10:33 AM

Ja, vem, saj zato sem rekla, da bi jih šla samo sprobat, dobila bi jih pa potem iz US.
  • 0

#18 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 August 2012 - 10:34 AM

PJ - ja, imaš prav. Nincha jih ima od tam, prejšnje. Če želiš samo ene za vmes, lahko res tam kupiš. :) Tako zelo slabe tudi niso.

Drugače pa mogoče outlet Sports Direct, ki je na Rudniku in v Hali A (bivši sport 2000).
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2012 - 10:37 AM

Grem na lov danes, wish me luck! :D
  • 0

#20 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 August 2012 - 10:38 AM

GL. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users