Jump to content


Photo

Prehlajeno oko


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 21 February 2006 - 02:48 PM

Že dober teden mi nagaja predel pod očesom. En živec mi vztrajno poskakuje. Boli me ne, je pa malce nadležno. Res je, da ne traja cel dan, vednar traja par sekund, potem pa neha in čez nekaj časa (ur) ponovno.

Je možno da sem si prehladila oko? Mama pravi, da je to verjetno zaradi tega. Ima katera od vas kakšno idejo kako se tega znebiti ali bi bilo pametno stopiti do zdravnika? Meni osebno se to ne zdi tako huda zadeva, da bi morala do njega, pa vendar, kaj menite?

Je že imela katera kdaj tak problem?

dodano: je to morda zaradi nervoze? (podzavestno)
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2006 - 04:11 PM

Ne, to ni prehlad, ni bolezen, ampak se to dogaja vsake toliko. Tudi meni se to non stop dogaja, traja kak teden in mine. Baje pomaga, če uživaš več magnezija (tablete, Donat), ampak itak samo mine. Ne sekiraj se in ne hodi zaradi tega k zdravniku.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 February 2006 - 04:22 PM

Ja, meni se tudi to včasih dogaja. Sm pa tud jst slišala, da je to znak, da telesu primanjkuje nekega vitamina ali minerala...ne vem točno kaj. Verjetno magnezij, kot je napisala sonchika.
  • 0
IPB Image

#4 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 21 February 2006 - 05:14 PM

O, najlepša hvala. Morda bi bilo dobro, da bi si omislila kakšne tablete z magnezijem. smile.gif
  • 0

#5 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 February 2006 - 05:18 PM

ja men se to tudi kar pogosto dogaja, ampak sm ugotovila da je povezan predvsem z živčnostjo. če sm v kakem stresu, mi živc obupno trza. pojavilo se mi je tudi po kakem daljšem učenju. ampak potem mine in ni panike. po moje ni treba k zdravniku hodt zarad tega.
fnt me heca z uno veverco iz ice age-a :laughing6:
  • 0

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2006 - 09:06 PM

QUOTE(pinga)
fnt me heca z uno veverco iz ice age-a :laughing6:

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

meni se je pa to enkrat cel dan dogajalo... ni in ni nehal. pa me je že vse tok bolelo... IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7

  • Guests

Posted 21 February 2006 - 10:03 PM

menda pomaga, ce si das gor toplo cajno vrecko kamilice..sam ne prevroce smile.gif
drgac pa oci pocivat..mene je naprimer vcera glava bolela ko sus, pa sm si zavezala eno oko dol (na tisti strani ko me je) in je blo ful bols...kao zaradi zmansanega vnosa svetlobe je pol vse manj obremenjeno..
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2006 - 10:27 PM

.

IPB Image

biggrin.gif:D:D

Eh, ne se sekirat..... meni to tudi včasih dela, za par sekund, prav hecen filing. Očitno bo kaj s pomanjkanjem vitaminov, kot so že punce sumile.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 February 2006 - 11:21 PM

pearl*bath: mogoče pa preveč buliš v monitor kot jaz biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#10 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 21 February 2006 - 11:23 PM

pupa, tole zna biti prekleto res! biggrin.gif

No ja, bomo pa malo vitaminčkov spili, se poskušali manj nervirati in dejansko omejili bivanje na računalniku. smile.gif

Mislim da bo to dobro še za kaj drugega kot samo za moje oko. biggrin.gif
  • 0

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 05:07 PM

Tud men se to dogaja. Samo, če bo predolgo trajalo pa, da ti ne neha pa rajš vpraši kakšnega okulista.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users