Jump to content


Photo

IKEA


  • Please log in to reply
460 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 August 2004 - 07:29 PM

Hej

ali kaj kupujete v Ikei v Avstriji ali pa v Italiji. Imajo res v redu stvari in v primerjavi z našimi ponudniki veliko bolj ugodne cene. Kakšne izkušnje imate z njihovimi izdelki?

LP N
  • 0

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 11 August 2004 - 08:54 AM

hja....moje izkušnje....
jst sm našla enga tišlerja...k mi je naredu kuhno...ki sem jo nekje vidla za 600 tisoč brez nape in pomivalnega korita....za 200 tisoč sit...
tko de...nepalim več na trgovine....sam še na tega fanta laugh.gif

kimZnovoKuhno

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 11 August 2004 - 04:54 PM

Mene tudi zanima kakšne imate izkušnje z Ikeo. Ali je bila že katera v salonu v Udinah (če se ne motim je tam)?
  • 0

#4 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 12 August 2004 - 02:34 PM

Najbližja IKEA je v Gradcu, ker v Italiji je precej bolj na zahodu ... Na www.ikea.it je lepo vidno kje je najbližja. smile.gif

Sam sem v Graški IKEI kupil pisarniški stol, zgleda dobre kvalitete, res pa je, da tudi cena ni bila taka, da bi lahko bil škart.

Na splošno je z IKEO tako, da lahko dobiš za svoj denar zelo dobre reči, moraš pa paziti in robo že tam preveriti. To ti konec koncev sami priporočajo.
Imajo pa seveda tudi precej škarta, ampak v raznih Rutarjih in Lesninah ga je po mojem še več. Tisto pa, kar je kvalitetno, je velikokrat precej ceneje kot ustrezni kosi pohištva pri nas.
  • 0

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2006 - 02:08 PM

Doma imamo iz Ikee nekaj luči, obešalnik in nekaj okrasnih stvari - vazico, podstavek za sveče in svečnik. Cene teh stvari so bile zelo ugodne. Kar se tiče kvalitete pa nimam nobenih pripomb.

IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB ImageIPB Image
  • 0

#6 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 21 October 2006 - 02:36 PM

men je IKEA ful vsec! sm ze kr neki stvari nakupla tam in so kvalitativn dober in pocen!
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#7 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2006 - 03:29 PM

Jaz imam tudi nekaj stvari dobrih iz Ikee. Se pa najdejo tudi stvari slabe kvalitete, sam teh ne kupujem smile.gif
  • 0

#8 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 30 October 2006 - 11:40 AM

QUOTE(Nadi @ 9. 8. 2004 - 19:29) View Post

Hej
ali kaj kupujete v Ikei v Avstriji ali pa v Italiji. Imajo res v redu stvari in v primerjavi z našimi ponudniki veliko bolj ugodne cene. Kakšne izkušnje imate z njihovimi izdelki?
LP N


Sedaj primerjavo niti neznam analizirati, ker enostavno premalo robe kupujeva z mamo pri nas. V glavnem z Ikeo sva ful zadovoljna zato sva skoraj tudi vsak drugi vikend v Grazu(Avstriji). Produkti res niso nevem kako vrhunski ampak so definitivno po strukturi ter oblikah bolj zanimivi kot naši. Bolj pritegnejo kupca. Dosedanje izkušnje so same pozitivne razen npr. kakšnih šalčk oz. skodelic. Ene vrste so zelo občutljive in moraš res strogo pazit, da se ne zlomijo. Drugače pa je super.
  • 0

#9 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 November 2006 - 10:53 AM

jas tut full veliko kupujem tam..1x sem si zaželela roza sobo (jo mam še zdaj biggrin.gif ) pa sm šla v Ikeo..pa kupla..stolček...koš...taki predalnik na kolice..povšterčke..3 lučke..vazico..pa še neke okraske..pa je blo kr ugodno..mislim da okoli 100€ vse skupaj..men je full dobro biggrin.gif
  • 0

#10 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 November 2006 - 07:35 PM

slikceeeee biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#11 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2006 - 08:16 PM

zame bolje, da ne grem v ikeo s kaj preveč denarja biggrin.gif
Drugač imajo pa zadeve, ki so poceni in je temu primerna kvaliteta, pa tudi dražje zadeve, samo polni les (po možnosti še hrast) toliko stane.
Imajo pa recimo zadeve, ki niso lakirane kar ni, ker jih sam željeno pobarvaš. So tudi zato bolj poceni.
Njihovi dodatki so pa itak zakon!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#12 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 23 December 2006 - 01:04 PM

a v Sloveniji pa ni Ikee??
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#13 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 December 2006 - 01:25 PM

ne, ap bi se jim splačal, ker tričetrt kupcev v avstriji je itak slovencev
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#14 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 January 2007 - 08:20 AM

Sicer sam nisem kupil prav veliko reči v Ikei, poznam pa ljudi, ki imajo precej njihovega pohištva in dodatkov. Meni se zdi, da Ikea dela primerno kvalitetne stvari za primerno ceno, ki je v povprečju nižja od pohištva v drugih proizvajalcev. Razumljivo je, da določena kvaliteta nekaj stane, recimo, tekoči meter kuhinje ali pa usnjena sedežna garnitura, in tle ni kaj zgubljati besed. Fensi dodaki pa so veliko bolj poceni kot npr. v Kokoški. Ali npr. šparovne žarnice: v Nemčiji sem kupil paklc 4 šparovnih žarnic in naj me kura brcne, če sem dal bistveno več kot dva eura, okej, da me kdo ne povleče za besedo: manj kot bivših tisoč tolarjev. Pri meni se odlično obnesejo Ikeine vrtne reči pa razni štokrli ipd. Slišal pa sem, da v Sloveniji ne bodo imeli trgovine, ker smo bojda premajhen trg. Pišuka, sedaj pa se v Graz vozita vsa Slovenija in najmanj pol Hrvaške. hmm.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#15 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 10:48 AM

Ikea bo 2008 v Celovcu, skor 100%
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#16 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 18 January 2007 - 12:41 PM

To bi bilo dobro. Kako pa to veš, Frčica?
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#17 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 January 2007 - 01:38 PM

Nad lesenim delom prodajnega programa nisem navdušena (omare, mize,...)
So mi pa fantastični dodatki za v stanovanje (magnetna palica za shranjevanje nožev, folija proti drsenju v predalu, vaze, slike, luči ....). Da o porcelanu, posodi in steklovini ne govorim (poceni in kar kvalitetno).
Ko se nekdo prvič odseli od doma in porebuje VSE, toplo priporočam IKEO.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2007 - 02:20 PM

Midva sva tam kupila jedilni pribor. 24 kom po 10€. Pa kvaliteten je. Ni tisti tanek pleh, ampak je dober pribor.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 06:24 PM

QUOTE(Errol @ 18. 1. 2007 - 12:41) View Post

To bi bilo dobro. Kako pa to veš, Frčica?


Fant dela tam pa se zelo govori o tem. Aja, pa baje nekje pri Villachu tudi.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#20 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 18 January 2007 - 07:34 PM

QUOTE(Frčica @ 18. 1. 2007 - 10:48) View Post

Ikea bo 2008 v Celovcu, skor 100%


blink.gif do tm mam skor tok kokr do lj - supr biggrin.gif sam pomoje bom fotra naštimala de gremo že ta let v gradec v ikeo...ne zdržim več oops.gif tongue.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users