Jump to content


Photo

Kabala


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 pičkica

pičkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 05 May 2006 - 10:36 PM

Ne razumem, zakaj se na tej strani pogovarjate o klobasah??? Mislim, da to ni stran mesarije ampak se pogovarjamo o čisto drugačnih stvareh, ki pa jim nekateri niso dorasli..........
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 May 2006 - 12:51 AM

[quote=cedevita][quote=Špela][quote=pičkica]Lahko doživiš orgazem brez partnerja.[/quote]
OT: za to ne rabim partnerja ne kabale, poslinjen desni kazalec je popolnoma dovolj. resda tak orgazem ni poduhovljen, je pa ravno tako silovit. biggrin.gif mogoče bom pa še kaj kabalističnega odkrila, kdo ve?! biggrin.gif

:wav: biggrin.gif[/quote]

biggrin.gif:D
Jaz pa s kazalcem nikakor ne morem. Sredinec rulz. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 May 2006 - 08:25 AM

QUOTE(pičkica)
Ne razumem, zakaj se na tej strani pogovarjate o klobasah??? Mislim, da to ni stran mesarije ampak se pogovarjamo o čisto drugačnih stvareh, ki pa jim nekateri niso dorasli..........


Ja dobr no, sej vemo, to je bla samo fora rolleyes.gif Mal heca more bit biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 May 2006 - 09:48 AM

QUOTE(pičkica)
Ne razumem, zakaj se na tej strani pogovarjate o klobasah??? Mislim, da to ni stran mesarije ampak se pogovarjamo o čisto drugačnih stvareh, ki pa jim nekateri niso dorasli..........

Čudno obnašanje. Da pojasnim. Moti me to, da tisti, ki imajo o določeni temi več znanja kot drugi, da se obnašajo kot več vredni. Eno je, da se obnašajo kot najbolj pametni in drugo to, da ne razložijo svojega znanja. Se pa delajo noca iz ostalih, ki vedo manj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 May 2006 - 08:52 PM

AVA UPA rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users