Jump to content


Photo

ginekolog


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#41 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2010 - 09:37 PM

Jaz si bom najpri probala zrihtat dr. Geršak (k je res top), če pa ne bo šlo, bom šla pa res privat. hmm.gif
  • 0

#42 lana2k

lana2k

    sramežljivec

  • Člani
  • 18 posts

Posted 25 July 2010 - 03:53 PM

A hodi mogoče katera h ginekologinji v ZD za študente na Aškerčevo?
Tja se namreč nameravam naročiti na prvi pregled, pa imam nekaj vprašanj?

- mislite, da bi me vzeli, kaj prej ker mam težave? Menstra mi sedaj zamuja že dva mesca, noseča pa tudi nisem, zato bi rada šla čimprej na pregled, in se prepričala, če je kaj narobe z mano.
- a te tudi tehtajo in merijo pritisk? Imam namreč nek strah pred tehtanjem in merjenjem pritiska pred drugimi. sad.gif

  • 0

#43 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 July 2010 - 10:26 PM

Mislim, da te tehtajo in merijon pritisk samo, če bi želela kontracepcijske tabletke.

Le pogumno . . . pojdi in se pozanimaj, mogoče te bodo pa res vzeli prej. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#44 sooncek

sooncek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 127 posts

Posted 22 October 2010 - 10:55 AM

A ima mogoče katera kakšne izkušnje z ginekologinjo oz. ginrkologom v ljubljani? katerega priporočate oz. svetujete? do sedaj sem imela v Mariboru v ZD Adolfa drolca, ampak sem bila tam samo enkrat na pregledu in se mi je popolnoma zamerilo, ginekolog je popolnoma neprijazen in še skoraj nadrl me je kaj sploh tam delam, zdaj sem tja hodila samo po KT, ampak zdaj pa študiram v Ljubljani in bi se rada tja prepisala, ker v maribor ne gren na preventivni pregled pod nikakršnim pogojem. prosim lepo, če katera kaj ve če mi lahko sporoči. zelo vesela bom vsake informacije.
  • 0

#45 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2010 - 12:59 PM

Jaz sem zanekrat zelo zadovoljna z dr. Finkovo, je pa v ZD fužine.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#46 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 October 2010 - 01:29 PM

^^Tudi jaz. yes.gif

Edini problem je malo s čakanjem, ker se zna vse skupaj precej zavleč, sem tudi že dve uri čakal na pregled. Za recepte pa ponavadi ni problemov. Sestre so zelo prijazne, zdravnic tut. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#47 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2010 - 01:36 PM

jaz sem tud že po 3 ure čakala, ampak ne vedno. nazadnje samo okol pol ure.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#48 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 April 2011 - 06:44 AM

Da poročam o Beseničarjevi, ki ima ordinacijo v ZF Nova Gorica.

Zadnjič sem šla na bris (vsaka 3 leta), in nisem popolnoma nič čakala, sem prišla točno, in šla direkt noter. Sestra spet zelo prijazna, nato sem šla k Lari - spet zelo prijazna, nežna, še nekakšna glasba je igrala, da me je pomirila.

Bris mi je vzela normalno, ampak očitno res nekaj odščipnejo, ker mi je rekla, da če bo krvava pika na gatkah twisted.gif , naj ne skrbim. Ampak čutila nisem pa popolnoma nič. huh.gif V glavnem, nič čakanja, vsi zelo prijazni, ginekologinja pa nežna - vse super, zato priporočam (če še sprejemajo). wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2011 - 11:38 AM

Ne odščipnejo, ampak s paličico podrsajo po materničnem vratu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2011 - 03:15 PM

QUOTE(Kinky @ 30. 4. 2011 - 7:44) View Post

Da poročam o Beseničarjevi, ki ima ordinacijo v ZF Nova Gorica.

Zadnjič sem šla na bris (vsaka 3 leta), in nisem popolnoma nič čakala, sem prišla točno, in šla direkt noter. Sestra spet zelo prijazna, nato sem šla k Lari - spet zelo prijazna, nežna, še nekakšna glasba je igrala, da me je pomirila.

Bris mi je vzela normalno, ampak očitno res nekaj odščipnejo, ker mi je rekla, da če bo krvava pika na gatkah twisted.gif , naj ne skrbim. Ampak čutila nisem pa popolnoma nič. huh.gif V glavnem, nič čakanja, vsi zelo prijazni, ginekologinja pa nežna - vse super, zato priporočam (če še sprejemajo). wink.gif

Ja, malo zbode, ampak meni ni panike. Trenutno pa ne sprejemajo več. Ena kolegica je hotela it k njej ali pa k dr. Margičevi, ki ima ordinacijo nasproti Beseničarjeve, pa sta obe že polni in je morala it k Pušnarju.

Jaz pa sem že večkrat slišala, da ženske niso preveč zadovoljne z Beseničarjevo. Npr ena kolegica je mela probleme z vnetji, glivicami,...in je bila že čisto obupana, ker ji ni nič pomagalo oz. ji je samo za kratek čas. In ful ni bila zadovoljna z ginekologinjo, ker ji je govorila "ok, bomo probali pa te tablete, mogoče bo kaj, bomo one druge, bomo videli,..." in enkrat ji je baje rekla, da ne ve, kaj naj še naredijo. Pa še od par drugih sem slišala, da so imele probleme z vnetji in so potem šle k dr. Margičevi in so z njo bolj zadovoljne.

Meni je Beseničarjeva sicer fajn, ker je res prijazna in nisem imela še nobenih takih problemov, da bi imela kakšne slabe izkušnje z njo. Ampak po slišanem sem začela razmišljat, da bi se mogoče pozanimala o prepisu dr. Margičevi. Ona ima čez tudi ambulanto za bolezni dojk in mamografijo in se pomoje tudi pregledu dojk bolj posveti. Enkrat sem bila pri Margičevi in mi jih je od daleč opazovala in roke sem morala počasi dvigovat v zrak in potem sem morala še uležt in me je pretipala. Beseničarjeva pa mi jih samo sede pretipa. Ne vem pa če se da zmenit, da greš samo na pregled jošk k drugi ginekologinji. Najbrž ne.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#51 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 01 May 2011 - 04:52 PM

Ko sem si jaz odkrila sama bulo, me je pretipala, in me vprašala, če želim na napotnico k Jelinčiču, in mi jo takoj napisala.

Sicer mi pa najdi zdravnika, o katerem nimajo tudi kaj slabega za povedat.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#52 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2011 - 07:06 PM

Saj to je tudi res.
No pa saj verjetno ona tudi že takoj otipa, če je kaj sumljivega in če je treba na dodatne preiskave. Samo jaz sem paničar in sem šla res vsakič k njej, ko sem kaj otipala. smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#53 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 May 2011 - 08:30 PM

Jaz bom svojo zdajle zamenjala. Sovražim zid, ki ga ona ima med sabo in pacientom. VEdno ko sem pri njej imam občutek, da je "laid back", vse nekaj napol pove pa deluje mi zategnjena.
Ko sem prišla k njej z izvidom nazadnje me niti na mizo ni dala, da bi naredila UZ.

Tako da se bom zdaj prepisala v Šk. Loko k ginekologu, ki je bil moj prvi, ampak sem ga kasneje zgolj po spletu okoliščin mogla zamenjat. Punce so bile z njim zadovoljne vedno, jaz tudi, grem nazaj. Ženske ginekologinje - kar imam izkušenj z njimi, so smotne, vsaj moje izkušnje so take. Raje imam tipe, so bolj sproščeni in odprti (seveda pa najbrž spet ne vsi).
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#54 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 January 2014 - 12:53 PM

Kakšen predlog ta dobrega ginekologa v LJ? Zdaj sem na Leonišču, ampak moram vsakič nekaj plačat, pa mi je brezveze.

Raje bi nekje, kjer je brezplačno.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#55 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 16 January 2014 - 01:59 PM

Jaz sem trenutno na Bledu pri dr.Komanovi in sem super zadovoljna z njo, sploh glede na to kako grozno je bilo prej v Radovljici. Tam sploh nisem imela pregledov pač mi je napisala tabletke in to je bilo to, da ne omenjam da so ženske pri njej imele izvenmaternično nosečnost itd pa ona tega ni opazila, sošolka je imela vnetje in ji je rekla da preveč seksa in da to ni dobro za njeno zdravje da bi si mogla vzet 1 leto pavze... Ogromne probleme sem imela z menjavo, po mislim da 3h letih in nešteto prošnjah še vedno nimam svojega originalnega kartona, samo fotokopijo pa še to po skoraj 2h letih


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#56 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 January 2014 - 02:08 PM

U a si ti tud imela dr. Anderle.

Jaz sem samo bežala od nje.

Zdaj v kranju pri dr. Reljiću je pa čudovito. Žal več ne sprejema pacienkt, odkar je Urh odšel je on najbolj popularen, prijazen, vse razloži, pregleda, super je.


  • 0
 

#57 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82471 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2014 - 03:08 PM

sošolka je imela vnetje in ji je rekla da preveč seksa in da to ni dobro za njeno zdravje da bi si mogla vzet 1 leto pavze... 

 

tumblr_inline_mt3mu1IyS51r0pjgy.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#58 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 January 2014 - 04:46 PM

Zdaj v kranju pri dr. Reljiću je pa čudovito.

A naš dr Reljič ma tud v Kranju dispanzer? Nisem vedela


  • 0

#59 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 January 2014 - 05:47 PM

Hehe, ne Barbarina.

Slučajno se isto pišeta, samo da ima moj mehki ć in mu je ime Branislav :D


  • 0
 

#60 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 January 2014 - 07:40 PM

Ajaaa, sej se mi je zdelo čudno, ker je Milan šef oddelka pri nas. :) verjetno ma že tu dovolj dela.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users