Jump to content


Photo

Trebušni ples


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 tipson

tipson

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 26 August 2005 - 12:14 PM

Proč s shujševalnimi tabletami in dijetami - obiščite kakšen plesni tečaj TREBUŠNIH PLESOV in vaš trebušček in boki bodo postali znova zapeljivi.

Trebušni plesi postajajo vse bolj zanimiva oblika rekreacije za vse starosti žensk.

Takole je zapisano na internetnih starneh ene plese šole: Trebušni ples je ples čutne ženske, ki prepleta svojo skrivnostnost, igrivost in ženstvenost preko nežnega valovanja telesa in rok do energičnega tresenja z boki.

Kaj pa če bi tudi ti malo zamigala z boki?

Napišite kaj mislite o tej obliki rekreacije.

lp

kr en TIPSON

  • 0

#2 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 August 2005 - 01:22 PM

sm ze razmislala o tem..sam moj trebuscek ni najbolj lep, da bi se tam kazala.. oops.gif oops.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#3 tipson

tipson

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 26 August 2005 - 02:09 PM

Zadnja leta je postal trebušni ples res zelo popularen. Plešejo ga svetovno znane pop pevke, tako visoka moda in njeni dodatki kot 'street-fashion' uporabljata orientalsko motiviko. Ženske vseh starosti in različnih izobrazb, od študentk do direktoric, prihajajo na tečaj, kjer se soočijo in začno uživati v svoji ženstvenosti in v svojem telesu. Ja, da začnejo uživati in sploh ni potrebno, da se trebušnih plesov lotiš zato, da boš nastopala.

lp
  • 0
tipson

#4 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 August 2005 - 02:39 PM

Ja ok saj je vse lepo in prav tu ampak meni so Evropejke, ki plešejo trebušni ples še vedno nikakve. Nemorem se znebit tega občutka. To je bolj za take orientalske dežele ne pa za Evropo ali Ameriko!
  • 0
Viens, reste ici!

#5 tipson

tipson

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 26 August 2005 - 02:50 PM

Res je, da najbolj arabci, turki, indijci, ... slavijo ta zapeljivi ples ženskih teles. Res pa je tudi, da je pri nas veliko dobrih plesalk in še več zadovoljnih tečajnic, ki jim ni ambicija zaplesati na kakšni prireditvi - one to počno za svojo dušo, si dvigujejo samozavest, ... in nenazadnje se ob tem nekaj malega tudi fizični in psihično porekreirajo in to je zdravo.

lp

ps

help

Pripel bi kakšno sliko pa jo na tem forumu ne znam.
  • 0
tipson

#6 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 26 August 2005 - 03:01 PM

men pa sploh ni cudno, ce se pr nas to plese...sj ni treba da vse ostane v tzistih drzavah, kjer se je zacelo:)
  • 0
it's not pms, it's you..

#7 jana 1

jana 1

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 26 August 2005 - 04:02 PM

Mal se hecam ...ampak bi rada plesala trebušne plese. Včerja sem gledala neke plesalke v Ljubljani in bilo je super. Nisem pa dobila nikakšrnega materiala za reklamo in me zanima kje je kej zanimivega, da se splača tja učlanit. Mislim, da so bile ene iz skupine Fatamorgana in ena je bila Irena.

Povejte kje plešete v Lj. Jest bi sicer plesala nekje med Vrhniko in Ljubljano.

pozdravljam vas

:cheers: Jana
  • 0

#8 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 26 August 2005 - 07:58 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Ja ok saj je vse lepo in prav tu ampak meni so Evropejke, ki plešejo trebušni ples še vedno nikakve. Nemorem se znebit tega občutka. To je bolj za take orientalske dežele ne pa za Evropo ali Ameriko!


Se strinjam! wink.gif
  • 0
Just me;)

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 August 2005 - 07:34 AM

Pa meni izgleda grozno, če se tam zvija ena obilna deklica. Pri nas to ne vžge. Onim dol je pa všeč. Bolj je debela, boljše je. (pa s tem ne mislim užalit nas bajsik). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 jana 1

jana 1

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 21 September 2005 - 08:24 PM

NAŠLA SEM ENO STRAN KJER BO MENDA FORUM O TREBUŠNIH PLESIH

Najdete ga na: www.ple.si

lp

JANA

ps

Zdej tud jest ŽE plešem trebušne v ... to pa je že reklama in zato ne bom napisala kje, čeprav se mi zdijo ravno priporočila največ vredna.

J
  • 0

#11 mačkica27

mačkica27

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 02 February 2006 - 11:10 AM

Pozdravljeni!
Nekaj me zelo zanima, če mogoče katera/i ve...
Ful ful rada bi se naučila plesati orientalske-trebušne plese. Ampak... šla bi na tečaj, sam so začetni tečaji že vsi začeli v septembru, oktobru,... in tudi ne vem, če bi upala prav na tak dan ob tisti uri,...imam faks,delo,...
Zato me ful zanima, če so kaki tečaji za ta ples na video kasetah, ali dvd-jih,... (za ostale plese vem da obstajajo). Kot tudi npr. obstajajo video kasete in dvd-ji za aerobiko,....
Mogoče ima katera/i kako kaseto oz, dvd za trebušne plese doma?? Pa kje se to kupi?
ČE KATERA PRODAJA, KUPIM TAKOJ!!!!!!!!!!!!

No, za vse informacije sem vam hvaležna v NULO!!!!!!!!!!!!!
Lep dan
  • 0

#12 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 02 February 2006 - 12:19 PM

si morda poskusla poiskat na muli?
  • 0

#13 mačkica27

mačkica27

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 02 February 2006 - 12:40 PM

Ne, še nisem... čeprav sem pomislila tudi na to, ja. Bom provala, čeprav dvomim, da bom kaj dobila,,ker že enkrat prej sem nekaj podobnega iskala (aerobiko), pa mi skor nič ni vrglo ven.
Vseeno...če kdo ve ali ima, naj mi sporoči!
HVALA!!!!!
  • 0

#14 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 02 February 2006 - 12:52 PM

ej, tega je ful. sem lih pogledala. miljarde videov.
želim ti veselo vleko biggrin.gif !
  • 0

#15 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2006 - 06:51 PM

Hudooo

Jst pa lih razmišljam, da bi šla na tečaj. biggrin.gif
Ampak kšn video mi ne bi škodoval... si najdla kej?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#16 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 February 2006 - 08:45 PM

He. Sem gledal ene par sekund naslov teme, pa mi še kar ne gre v lajšte, kako je lahko "trebušni ples" v istem stavku kot beseda "nujno" blink.gif idea.gif

biggrin.gif
  • 0

#17 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 02 February 2006 - 09:04 PM

če je nujno, je očitno nujno.biggrin.gif:bootyshake: (pa še sreča, da ima dosti soursu) laugh.gif
  • 0

#18 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 02 February 2006 - 09:24 PM

QUOTE(sajk)
He. Sem gledal ene par sekund naslov teme, pa mi še kar ne gre v lajšte, kako je lahko \"trebušni ples\" v istem stavku kot beseda \"nujno\" blink.gif idea.gif

biggrin.gif


Sajk, seveda je normalno, da sta trebušni ples+nujnost v istem stavku. Tako primeri bi na primer bili še: nujno moram k frizerju, nujno potrebujem nekaj novih oblačil, nujno si moram kupit nov parfum ipd. Vas, moške, malo baše ta čut za nujnost. biggrin.gif
  • 0

#19 mačkica27

mačkica27

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 03 February 2006 - 10:38 AM

NUJNO... kaj je tako čudno?? Itak, da je nujno, ker bi se res FUL rada naučila trbušnega plesa in to čimprej!
In ker na tečaj ne morem hodit (zaradi pomanjkanja časa oz. faksa,...), moram pač obvezno dobiti eno videokaseto ali dvd, da se naučim. To je to!

Ampak še vedno nisem pogledala nič na mulo, ker me še ni bilo doma..skoz okol.
KA... kaj si ti vpisala, da ti je vrglo ven ful zadetkov? Si vpisala v angleščini?

Joj, res upam, da dobim čimprej kaj!! Pol bo pa sekalo doma po dnevni!! biggrin.gif
  • 0

#20 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 February 2006 - 11:08 AM

I rest my case twisted.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users