Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#1821 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 November 2021 - 09:47 AM

a sem jaz kaj narobe razumela?

Meni je stric google povedal, da je to intimni gel za toniranje in utrjevanje nožnice (karkoli naj bi že to pomenilo).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1822 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3439 posts
  • Gender:Male

Posted 29 November 2021 - 09:52 AM

Kami, če je za toniranje nožnice uspešno, predstavljaj si, kaj ti lahko naredi na obrazu.  Malo heca.  :D Si verjetno zgrešila debato že en čas nazaj o pozitivnih učinkih :D


  • 0

#1823 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 29 November 2021 - 10:11 AM

ja očitno res.

jaz sem že čukasto brala opis proizvoda. Nisem vedala, da je tudi "tam doli" potrebno in primerno toniranje in utrjevanje; kaj šele da bi potem to dal na obraz.

 

zanimivo :P


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1824 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2021 - 10:54 AM

Ja, jaz tudi nisem vedela, da si kdo maže intimne predele, da bo bolj čvrsto. :D Siver pa me zaenkrat še ni premamilo, da bi kupila ta Vidermina gel za nanašanje na obraz.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1825 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 November 2021 - 04:24 PM

Mene tudi še ni, ampak me verjetno bo :) Ko se mažem s tretinoinom, se luščim po dveh dneh in bi znal tale gel biti fin.


  • 0

#1826 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 November 2021 - 04:49 PM

Je katera že preizkusila Miss Alice serume?

 

Jaz uporabljam Hey, Gourgeous! in Wake up in sem zelo zadovoljna. Sem imela konkretne probleme s suho kožo (lupljenje, zategovanje) in mi nega s tema dvema zelo odgovarja. Ne morem pa primerjat z drugimi serumi nasploh, ker jih prej nisem uporabljala. Se mi pa cena sploh ne zdi pretirana, ker se jih porabi tako minimalno, da bodo dolgo zdržali.


  • 0

#1827 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13726 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2021 - 07:10 PM

Jaz imam 3. pakungo Vidermine. Fajn je, vlazilna, hitro se vpije in fleke od mozoljev res zradira.
Baje pa enim dela mozolje.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#1828 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22338 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2021 - 11:04 PM

 

Jaz uporabljam Hey, Gourgeous! in Wake up in sem zelo zadovoljna. Sem imela konkretne probleme s suho kožo (lupljenje, zategovanje) in mi nega s tema dvema zelo odgovarja. Ne morem pa primerjat z drugimi serumi nasploh, ker jih prej nisem uporabljala. Se mi pa cena sploh ne zdi pretirana, ker se jih porabi tako minimalno, da bodo dolgo zdržali.

Hvala za mnenje. :) Meni se cena tudi ne zdi pretirana. Mene je pa pritegnil Glow with the flow. Enkrat v bodoče bi probala kakšnega njihovega. Trenutno ne rabim, sem si zdaj naročila 2 seruma od Rilastila in še Tetraforce. :whistling:


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1829 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25836 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2021 - 10:00 PM

Jaz imam 3. pakungo Vidermine. Fajn je, vlazilna, hitro se vpije in fleke od mozoljev res zradira.
Baje pa enim dela mozolje.

Jo uporabljaš samostojno? Jaz si namažem še vlažilno kremo čez, sicer mi je premalo. Je pa res, da moja koža golta vlago.
Ja, sem videla, ko sem jo dobila, da vsebuje Caprylic/Capric Triglyiceride, ki zna tudi meni povzročati mozolje. Bomo videli.


Kami :D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1830 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13726 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2021 - 10:08 PM

Planet, ne, nikoli samostojno, vedno cez vlazilno ali soncno kremo
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#1831 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25836 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2021 - 10:41 PM

Aha, potem delam v redu. Hvala! : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1832 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14781 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 December 2021 - 04:43 PM

A lahko en kratek recap na to temo, zakaj je fajn za obraz, a zaradi niacinamida?  Prosim in hvala. :lol: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1833 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17845 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 03 December 2021 - 05:58 PM

Sem ti poslala na ig posnetek zaslona od ADP
  • 0

#1834 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14781 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 December 2021 - 06:35 PM

Merci! Zanimivo. :) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1835 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 December 2021 - 12:52 PM

Imam eno original zaprto tubo Skinorena z rokom 9/2022. Če ga katera hoče, naj mi sporoči, jaz ga ne bom porabila.


  • 0

#1836 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26255 posts

Posted 08 January 2022 - 01:39 PM

A uporabljate kaksne preparate z retinolom? Ima katera izkusnje,se splaca?
  • 0

#1837 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 January 2022 - 04:02 PM

Ora, a nisi ti noseča? Kolikor vem se retinol odsvetuje v nosečnosti. :hmm:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1838 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26255 posts

Posted 08 January 2022 - 04:15 PM

Ja za kasneje planiram. Ker se mi je v zadnjih 2 letih ful drobnih gubic naredilo po celu in okrog ust.
  • 0

#1839 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2022 - 05:06 PM

Ora, jaz sem porabila pred leti eno flaško Retinola od Paula's choice. Nisem opazila nobene razlike, mislim, zame je bil ta izdelek kot nek serum, nič me ni peklo, nič se nisem luščila, absolutno nič ni bilo od njega, 60€ sem vrgla stran. Na netu sem brala, da je to močna zadeva, treba previdno, vidni učinki... ampak pri meni nič od tega.


  • 0

#1840 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16911 posts
  • Gender:Female

Posted 08 January 2022 - 07:30 PM

Ora, a te zanima samo za retinol ali za vse derivate? se mi zdi, da so ze porocale na forumu o poz. ucinkih, je pa tek na dolge proge
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users