Jump to content


Photo

Japonke


  • Please log in to reply
486 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 June 2005 - 11:25 AM

men so ta druge všeč, tiste ta črne, take podobne (če ne celo istih) sem vidla na trubarjevi, sam dvomim, da bi ble sam 3k, če so nike ... ermm.gif:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2005 - 11:37 AM

QUOTE(DiLeMa)
Meni so tud ful všeč te japonke ... sploh te od Lacoste so mi ful všeč.

A ve katera kje sploh prodajajo Lacoste stvari? Mogoče kje v Celju?


jz sm te 3 slikce pobrala z www.superge.si tko da lahko naročiš preko neta (?)
  • 0

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2005 - 02:08 PM

Uau, tiste ta črne so hude, ja.

Drugače so mi pa tudi te všeč:

cca. 10k. ermm.gif
IPB Image

cca. 7k
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 June 2005 - 02:38 PM

Jenna tele tvoje taprve črne so res iber šikane ... samo jaz nikakor ne bi dala 10k za ene japonke, ki jih ni nič skupaj ... en kurčev tanek podplat, na katerega je pritrjen trakec ... mislim svašta, totalno bolane cene! rolleyes.gif
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2005 - 02:59 PM

Ja, ta prve so hude. Res hude. Prava redkost je dobit ene takšne čist simpl japonke. Je pa cena kar opasna, ja. Tudi jaz ne bi dala toliko za japonke, če me ne bi res totalno očarale. Te so usnjene.

Sicer pa se bom kar tu potožila - oboje japonke, katere sem si bila kupila pred dnevi, so me grozno zažulile in imam prav vse razbolele noge. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 June 2005 - 04:23 PM

jenna ta druge imajo pa v Pšenični Polici pri Zalogu pri Cerkljah na Gorenjskem prov v njihovi prodajalni (trgovina Coko) za okoli 5k
  • 0
lp, Martina

#47 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2005 - 05:58 PM

QUOTE(Jenna)

Sicer pa se bom kar tu potožila - oboje japonke, katere sem si bila kupila pred dnevi, so me grozno zažulile in imam prav vse razbolele noge. IPB Image


jz mam tudi en ogromen žulj od japonk mad.gif
eh bi mogla vedet da ne morem it peš od kp do izole v novih japonkah... rolleyes.gif
  • 0

#48 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 June 2005 - 07:56 PM

[quote=Špela]men so ta druge všeč, tiste ta črne, take podobne (če ne celo istih) sem vidla na trubarjevi, sam dvomim, da bi ble sam 3k, če so nike ... ermm.gif:

tiste črne, nike, so se mi zdi, ene 7k, vsaj lani so ble, ker sem jih merla. vendar so precej specifičen model. So namreč IZREDNO ozke, in mi je noga praktično naobeh straneh čez gledala blink.gif (imam nekoliko širšo nogo, tako da ni blo šans) rolleyes.gif
  • 0

#49 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 30 June 2005 - 01:22 PM

Quicksilver ima ful udobne japonke..so mal bolj surferske pa še drage niso ..5k
  • 0

#50 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2005 - 08:14 AM

Jest sm pa hotla že naročit une patike k jih je Jenna dala forum,ta druge,pa nimajo prave cifre. Majo največjo cifro 40 cry.gif cry.gif cry.gif

Men so pa tok hude!!!
  • 0

#51 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2005 - 08:31 AM

QUOTE(Martina)
jenna ta druge imajo pa v Pšenični Polici pri Zalogu pri Cerkljah na Gorenjskem prov v njihovi prodajalni (trgovina Coko) za okoli 5k



Zanima me če se jih da dobiti tudi kje v bližini Lj.? Najbrž nimajo samo ene štacune?

Fuuuul bi jih rada mela....... :sad5: na netu sm že brskala pa nimajo sad.gif
  • 0

#52 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 01 July 2005 - 08:46 AM

jst pa ne maram natikacov so tok neprakticni za hodt imam jih samo na morju tko da sploh nisem zbircna okrog tega wink.gif
  • 0

#53

  • Guests

Posted 01 July 2005 - 09:27 AM

Jaz pa enostavno ne prenesem japonk, natikačev ipd., če imajo plastičen ali penast podplat (tisti del, ki je v neposrednem stiku z nogo). Mi drsi, noga se mi začne potit ... Kar noge mi začne spodnašat in to. Ma, ne znam hodit v njih pa konc! biggrin.gif Zelo težko potem najdem kakšne primerne zase, Ko jih pa najdem, jih pa potem nosim kake 3 leta. Trenutno imam tri različne japonkice, tako da letos ne bom nič novega kupovala.
  • 0

#54 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 01 July 2005 - 10:12 AM

QUOTE(Katie)
Jaz pa enostavno ne prenesem japonk, natikačev ipd., če imajo plastičen ali penast podplat (tisti del, ki je v neposrednem stiku z nogo). Mi drsi, noga se mi začne potit ... Kar noge mi začne spodnašat in to. Ma, ne znam hodit v njih pa konc! biggrin.gif Zelo težko potem najdem kakšne primerne zase, Ko jih pa najdem, jih pa potem nosim kake 3 leta. Trenutno imam tri različne japonkice, tako da letos ne bom nič novega kupovala.


se podpisem si mi vzela besede laugh.gif wink.gif
  • 0

#55 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 July 2005 - 02:57 PM

meni so obupne tiste, ki imajo karkoli plastičnega, groza. isto se mi koža dobesedno prilepi gor in se poti ko nora. zato mam take, ki so narjene iz naravnih materialov: blago, slama, usnje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 July 2005 - 03:16 PM

Mene je pa fant častil z enimi japonkami, 6k so prišle... sem se mu čist zasmilila z mojimi stopalci. twisted.gif Skratka, v BTCju, hali A, črne so, taaaaako mehke in komot... čist takšne navadne, pa vendar ful prefinjene - nek poseben material, prav ne vem, kaj je to za eno stvar. Res se je splačalo dat več denarja, ker so udobne za popizdit.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 UrSsIkA^6

UrSsIkA^6

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:moda, kozmetika ipd

Posted 04 July 2005 - 12:58 PM

to je kul - daš mal več dnara za čevle pa jih pol maš kar neki časa - ne pa da si kupiš ene za jurja al pa manj in jih imaš mogoče enkrat, ker se pol itak že uničijo. jas mam tut ene od stroll pa vagabond pa josh - vse v massu in jih mam že dve leti pa še zdej so zledajo super. res je malo več dnara sam pol jih maš wink.gif
lp
  • 0
mejte se pa pišite kaj!! UrSsIkA^6

#58 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 September 2005 - 09:38 PM

IPB Image
pa te...kot bi bil bos,pa vendarle nisi(kako se to sliš-kt ena reklama) ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#59 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 September 2005 - 09:53 PM

obupno grde so mi ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2005 - 09:58 PM

.

rea, plašiš že s temi slikami. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users