Jump to content


Photo

Vtisi minule noči


  • Please log in to reply
620 replies to this topic

#61

  • Guests

Posted 04 August 2007 - 10:28 AM

Spala sem kot ubita to noč. Cel teden sem spala v povprečju le 2 uri, tako da ... ni boljšega od spanja, res. love.gif
  • 0

#62 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15458 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2007 - 10:30 AM

Že dve noči se zbujam parkrat na noč, prešvicana kot konj, kr teče z mene, pa mava hladno v sobi, u glavnem ful slabo spim.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 August 2007 - 10:40 AM

QUOTE(Špela @ 4. 8. 2007 - 11:18) View Post

Hej, a sta se že pobotala? love.gif


Ja. tongue.gif Bla sm totalno hladna, bitchy in ignorantska eno uro, pol se mi je zdel, da ma dost in sm se omehčala. Pa itak je prišel že ob 21h domov (šel je ob pol sedmih), tak da sm zmanjšala kazen. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2007 - 06:48 PM

Spala sem kot ubita, ker sem ga prej zunaj žurala tako, da me ni motil niti tistih 5 komarju v sobi, kar sem zjutri ugotovila.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#65 Bibi

Bibi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 173 posts
  • Location:Polzela

Posted 05 August 2007 - 03:53 PM

wiiiiiiii jst sm pa ful lepo spal, k je bla tina pri meni smile.gif supr je blo biggrin.gif

  • 0
You're the reason I believe, you're the reason I sing,
you're the reason angels tangle me in heavenly things.
It's been a long road so hard and cold,
but you keepin' me warm with your heart of gold.

#66 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 August 2007 - 03:58 PM

O, kako vaju je lepo poslušat, k sta tako zaljubljena oops.gif thumbup.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#67 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5061 posts
  • Gender:Female

Posted 05 August 2007 - 04:17 PM

Jz sm pa mal manj dobr spala - predvidevam, da zato, ker sm prespala 3/4 večera, ker me je ful glava bolela in me je skoz božu wub.gif, pa mogla sm ponoč preverjat, če me dost objema, da bi mu lohk v nasprotnem primeru zjutri težila tongue.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#68 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 04:28 PM

Slabo sem spala, samo ene 6 ur, že drugi dan zaporedoma sad.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#69 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 07 August 2007 - 05:18 PM

sleep.gif
  • 0


#70 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45461 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2007 - 10:02 AM

Ob 2h ponoči mi je zvonil telefon, ki sem ga pozabila ugasniti in je klical nek tip iz G7, da se je sprožil alarm na neki "moji" nepreminčnini. Jaz cela zaspana in tečna sem komaj skapirala zakaj se gre in sem vsa tečna komaj uspela tipu pojasnit, da jaz nimam nobene nepremičnine, še sploh pa ne take, ki bi mi jo varovala G7.
  • 0

#71 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 09 August 2007 - 12:31 PM

sleep.gif
  • 0


#72 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 August 2007 - 09:36 AM

Čudna noč ohmy.gif Včeraj sem dobila takega plišastega medvedka, ki začne cvilit, če ga stisneš. Pa gre tisti medvedek spat zraven mene. Jaz normalno zaspim (okoli 12h), ob 3h ponoči pa sem zgleda v spanju stisnila tistega medvedka, pa mi je začel na uho cvilit. verymad.gif V sekundi sem bila budna ohmy.gif Pa ko bi ve vedle kako se toti hudiič dere. ohmy.gif No, potem sem ga prestavla & spala dalje. angel.gif
  • 0

#73 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14807 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 August 2007 - 09:52 AM

laugh.gif
Mislim, da jew bla danes druga al tretja noč da sm spala sama, vse odkar je prišel nazaj, tako da sem se počutla zelo majhno v tisti veliki postli. Preveč prostora je blo, no. Sanj nobenih kakih ubitačnih, so se prejšn teden preveč veselo rolale in mi čist izčrpale domišljijo, i guess. (med drugim me je tudi en kolega zaprosil. V naslednjih sanjah se še vedno nisem mogla čist odločit kako naj mu povem, da ne bo šlo.)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#74 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 12 August 2007 - 10:40 AM

Včeraj nisem mogla spat do pol 2h, ker je imela soseda žurko. cry.gif rpg.gif Sem šla ob 1h dol (živi pod nami) in ji rekla, naj bodo tišji. Nič čudnega, da se je tok slišalo, ker ko sem bila tam, sem šele videla kako glasno so govorili. Ženska, mal starejša od mene, ima žurke skor vsak mesec v petek ali soboto. Enkrat smo že klicali policijo, ampak ne, da bi jih to kaj zmotilo. Oni naprej rjovijo. Ne vem al so tok preprosti, da mislijo, da morš bir čimbolj glasen ko govoriš. blink.gif blink.gif blink.gif Primitivizem na višku! Obup take sosede imet!
  • 0

#75 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3130 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 12 August 2007 - 11:12 AM

to noč sm žuralaaa yahoo.gif mal me muci daje, pa mal sm brez apetita sam ni panuike thumbup.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#76 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16954 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2007 - 02:25 PM



Šla spat že malo pred enajsto. Ma nisem in nisem mogla zaspat. Pa stokrat zamenjala "spalni položaj". Pa nič. To je bilo zaradi tega, ker sem popoldne za par ur zaspala. Pol sem pa šla po stopnicah dol (mam sobo zgoraj) in na wc, naprej pa nisem vedela kaj bi. Mami se je še tuširala in mi je iz kopalnice zavpila, naj grem posodo iz pomivalca pospravit. Jst sem se pa lepo usedla na kavč pred tv pa gledala dober film na poptv. Med reklamami še šla pospravit posodo iz stroja, nadalje pa zopet gledat nov film. Malo čez pol tretjo zjutraj sem šla nazaj spat in mi je nekak ratal zaspat. biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#77

  • Guests

Posted 12 August 2007 - 05:27 PM

Spat sem šla ob 6-ih (zjutraj) in vstala ob 9-ih, povsem z lahkoto, kot da bi odspala 8 ur ali več. blink.gif Ne vem, kaj se mi dogaja, ampak totalno sem ... nenormalna. laugh.gif
  • 0

#78 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 August 2007 - 06:21 PM

Odkar nisem na pomirjevalih zvečer itak sploh nič ne spim. Gledala sem From Hell, brala knjigo...pol zadremala za pol ure. Vidla da je nek glup film po TV (Kissed al kako)... do pol treh spet brala knjigo. Pol ugasnila vse in se do jutra premetavala. En teden me gležnji tako bolijo da sploh ne morem normalno spat. Pa še psiha naredi svoje.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#79 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27059 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 August 2007 - 06:28 PM

Do 12.30 sem gledala polfinale Janković:Ivanović, potem pa je ob enih začelo polfinale turnirja v Montrealu Nadal:Đoković. Igrala sta vse do 3 pa neki, meni se je spaaaalo ampak sem se po Noleti zmagi čisto razdremala in potem še kako uro nisem mogla zaspat.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#80 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28988 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 August 2007 - 06:56 PM

cel vikend sem predolgo spala. tam do 10ih in čez, spat pa šla povsem normalno (do polnoči ziher). ni čudno, da sem danes tečna in trmava. ampak mi paše. tongue.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users