Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#41 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 12 April 2006 - 08:18 PM

Meni je super Avonova maska z olivnim oljem, potem Ultra beauty z orehom in tista z olivnim oljem in limono. Te tri so mi najboljše.
  • 0

#42 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 09:25 AM

Kaj pa Lorealove maske?? Kakšne so??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 11:51 AM

Sestavinsko so povprečne, ampak niso slabe ... jaz sem imela tisto rumeno proti lomljenju las in mi je nardila full mehke laske.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 metulj55

metulj55

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts

Posted 13 April 2006 - 12:18 PM

najboljše so doma narejene maske: zmešaš rumenjake, olivno olje in limonin sok, si daš na lase, oviješ z brisačo in maš gor eno uro, potem si pa lase spereš in dobiš prečudovite laske. verjemte sem probala in to je to. ponovim na vsaka 2-3 tedne in mam čudovite lase. smile.gif
  • 0

#45 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2006 - 12:35 PM

a pol kej smrdi, če je rumenjak notri?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#46 metulj55

metulj55

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts

Posted 13 April 2006 - 12:54 PM

QUOTE(URŠKA)
a pol kej smrdi, če je rumenjak notri?


nič ne smrdi ker si itak opereš lase z šamponom. vsaj jaz delam tako. sem si pa nekaj časa ko sem imala daljše lase po umitih laseh polila s kisom (navadnim razredčenim z vodo), za bleščeče in lesketajoče lase. je funkcioniralo, je pa tudi malo dišalo po kisu, tako da teg aveč ne prakticiram.
  • 0

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2006 - 02:00 PM

QUOTE(metulj55)
po umitih laseh polila s kisom (navadnim razredčenim z vodo), za bleščeče in lesketajoče lase. je funkcioniralo, je pa tudi malo dišalo po kisu, tako da tega več ne prakticiram.


jaz imam zato kis v balzamu za lase. vem pa, da je foter to delal. v umivalnik mlačno vodo in par lic kisa pa gasa glavo noter tunkat. men to preveč smrdi. pa spiranje s hladno vodo tut pomaga pri šajnu. preverjeno. ne da si zdaj pol ure s hladno vodo spiraš, zadnjih par spiranj pa že.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 02:02 PM

Kako to pri vas izgleda ... spiranje las namreč? Ne razumem izraza 'zadnjih par spiranj' ... nimam pojma kaj naj bi to pomenilo ... a si lase izpirate v etapah al kaj? biggrin.gif Jaz pač izpiram dokler ni čisto in to je to.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 02:03 PM

Sam mene pa te doma narejene zadeve ne pritegnejo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#50 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 13 April 2006 - 02:03 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kako to pri vas izgleda ... spiranje las namreč? Ne razumem izraza 'zadnjih par spiranj' ... nimam pojma kaj naj bi to pomenilo ... a si lase izpirate v etapah al kaj? biggrin.gif Jaz pač izpiram dokler ni čisto in to je to.


V etapah biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif - to mi je tok smešn.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2006 - 02:04 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kako to pri vas izgleda ... spiranje las namreč? Ne razumem izraza 'zadnjih par spiranj' ... nimam pojma kaj naj bi to pomenilo ... a si lase izpirate v etapah al kaj? biggrin.gif Jaz pač izpiram dokler ni čisto in to je to.


js si s toplo vodo spiram, dokler ni čista voda oz. ni več pene od balzama, po tem pa si še malo s hladno vodo. tako sem mislila.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 02:05 PM

Ja, to pa jaz tudi nardim ... samo ti si rekla 'zadnjih par spiranj' in me je malo zmedlo ... ker se sliši ko da si spiraš 10X, zadnja 4 izpiranja pa z mrzlo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2006 - 10:00 AM

dolžna sem vam poročilo o uporabi maske ultra beauty (oreh in breskev). maska je z eno besedo fenomrnalna. imla sem jo na glavi okoli pol ure in že ob spiranju so bili lasje svileni, voda je kar zdrsnila po njih. v glavnm maska je super, vonj ima zelo diskreten, lasje so po uporabi mehki in bleščeči.
  • 0

#54 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 12:22 PM

QUOTE(supergirl-)
dolžna sem vam poročilo o uporabi maske ultra beauty (oreh in breskev). maska je z eno besedo fenomrnalna. imla sem jo na glavi okoli pol ure in že ob spiranju so bili lasje svileni, voda je kar zdrsnila po njih. v glavnm maska je super, vonj ima zelo diskreten, lasje so po uporabi mehki in bleščeči.


Zdej pa res ne vem kero naj to Ultra beauty (oreh in breskev) ali uno od Garnierja za lesk.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#55 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 April 2006 - 01:14 PM

Kupila sem Fructisovo masko za lesk, jutri jo bom sprobala in bom poročala kako je.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#56 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 29 April 2006 - 05:10 PM

jaz pa sem včeraj kupila garnier sheer and shine kuro za lase (kuro, hehe laugh.gif laugh.gif laugh.gif )..je bila 1069 sit, se pravi malo manj kot maska (v veliki embalaži), sem pa zelo zadovoljna, čeprav bi bila maska verjetno še boljša..
  • 0

#57 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 29 April 2006 - 05:12 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, to pa jaz tudi nardim ... samo ti si rekla 'zadnjih par spiranj' in me je malo zmedlo ... ker se sliši ko da si spiraš 10X, zadnja 4 izpiranja pa z mrzlo. biggrin.gif


Jaz si z toplo spiram tako dolgo, dokler je ne zmanjka biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#58 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 29 April 2006 - 05:15 PM

QUOTE(Verja)
Kupila sem Fructisovo masko za lesk, jutri jo bom sprobala in bom poročala kako je.


Je o.k. maska, samo se mi zdi, da ni prav veliko več sijaja kot pri uni za barvane lase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 April 2006 - 08:33 PM

ej a zdj ma fructis novo kolekcijo za lase?
ko je ena lušna blondinka na reklami z lasmi ovitimi čez čelo in sponka je čez?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 29 April 2006 - 08:47 PM

ja to je to...
samo jaz sem se prej zmotila ker sem napisala sheer and shine, ampak je repair and shine... oops.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users