Jump to content


Photo

Max Factor - nov puder


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 September 2005 - 05:53 PM

Tole vprašanje je namenjeno predvsem Nadi. smile.gif Na angleški in nemški MF internet strani sem zasledila nek nov puder, Flawless finish foundation, ki je sestavljen iz dveh delov (primerja in pudra), pa me zanima če in kdaj ta puder pride tudi k nam? biggrin.gif
Linkič: http://www.maxfactor...-perfection.jsp
  • 0

#2 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 September 2005 - 09:57 PM

lepo zgleda ja biggrin.gif po moje bo prislo... samo kdaj je vprasanje.. wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 September 2005 - 01:43 PM

Jap, fajn izgleda ... upam, da kmalu pride k nam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 30 September 2005 - 04:01 PM

lepo majo stran oblikovano. res mi je zelo všeč. twisted.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#5 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 30 September 2005 - 06:10 PM

Sem videla reklamo na sateltski. Zgleda res obetavno wink.gif
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2005 - 05:53 PM

verjento bo pri nas čez kak mesec ali dva tako kot vse ostale stvari rolleyes.gif Recimo novo L'orealovo maskaro smo dobili šele sedaj, v Nemčiji pa je bila na voljo že julija
  • 0

#7 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 07 October 2005 - 09:22 PM

No jaz sem si danes kupila ta famozni puder v avstriji...ga jutri sprobam in povem kako se mi zdi. sem pa bila razočarana nad izbiro..samo 5 odtenkov je bilo in noben tako svetel..sem vzela najsvetlejšega kar je bil, pa se mi zdi da bo zame pretemen...bomo videli kako bo deloval...
  • 0

#8 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 October 2005 - 04:20 PM

Mene tud zanima učinkovitost tega pudra, tako da bellini le poročaj wink.gif
  • 0

#9 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 08 October 2005 - 04:51 PM

Komentarji ob prvi uporabi...

Podlaga (1.korak) je zelo fajn stvar. kožo ti naredi tak lepo gladko. Mislim, da sploh ne rabiš dat še kreme spodaj....Kar se pa pigmenta tiče, sem mislila da bo bolj temno deloval, pa se nekak zlije s kožo. Na dotik je koža zelo mehka, puder je zelo lahek...sploh ne veš, da ga imaš. Prikrivnost je zadovoljiva. Tak po celem obrazu naredi lep enakomeren ten brez kakih madežev.

Zaenkrat mi ta puder ugaja..kako dolgo pa kaj zdrži pa še ne vem wink.gif
  • 0

#10 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 08 October 2005 - 04:51 PM

Komentarji ob prvi uporabi...

Podlaga (1.korak) je zelo fajn stvar. kožo ti naredi tak lepo gladko. Mislim, da sploh ne rabiš dat še kreme spodaj....Kar se pa pigmenta tiče, sem mislila da bo bolj temno deloval, pa se nekak zlije s kožo. Na dotik je koža zelo mehka, puder je zelo lahek...sploh ne veš, da ga imaš. Prikrivnost je zadovoljiva. Tak po celem obrazu naredi lep enakomeren ten brez kakih madežev.

Zaenkrat mi ta puder ugaja..kako dolgo pa kaj zdrži pa še ne vem wink.gif

Aja v avstriji stane ta puder 19 eurov..tak da se pripravite na ceno smile.gif
  • 0

#11 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 02:29 PM

js sm ga dons vidla v mullerju, stane okol 3500 SIT, ce se prou spomnem, drgac je pa se kr fajn kokr sm ga sprobala, sam ni lih nevem kok prekriven ermm.gif aja pa ce mogoce kera ve, a se s tistim belim najprej namazes po obrazu pol das pa puder cez, al skp zamesas na roki in sele pol das na obraz biggrin.gif mal glupo uprasanje sam res nevem wink.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 02:38 PM

Mene pa malo zanima, kako je kaj s to belo podlago, ki jo daš najprej gor ... predvsem sestavine me matrajo, sploh kar se tiče komedogenosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 21 November 2005 - 02:52 PM

Bellini lahko prepišeš sestavine z obeh komponent? Hvala.
  • 0

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 November 2005 - 07:01 PM

tudi jaz ga imam in mi je zelo vredu. Najprej naneseš belo podlago, ki naredi nek filter na obrazu, čez pa naneseš obarvan puder. Puder dobro prekriva, naredi lepo polt in podlago in kar je meni najbolj všeč je to da je obstojen. Malo me moti le to, da puder težko stisneš iz embalaže, ampak če puder pred uporabo pretreseš je ok. Sestvin ni na embalaže, vsaj na moji embalaži jih ni.
  • 0

#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 07:09 PM

QUOTE(Nadi)
tudi jaz ga imam in mi je zelo vredu. Najprej naneseš belo podlago, ki naredi nek filter na obrazu, čez pa naneseš obarvan puder. Puder dobro prekriva, naredi lepo polt in podlago in kar je meni najbolj všeč je to da je obstojen. Malo me moti le to, da puder težko stisneš iz embalaže, ampak če puder pred uporabo pretreseš je ok. Sestvin ni na embalaže, vsaj na moji embalaži jih ni.



nadi, a je dobro prekriven? a je boljši od colour adapt?
  • 0

#16 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 November 2005 - 07:11 PM

Bolje prekriva, ampak se pa barvno ne prilagaja tako dobro kot color adapt ali pa true match in podobni
Jaz imam št. 45, ki mi je malo pretemna rolleyes.gif
  • 0

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 11:39 PM

lani sem bila full zadovoljna s colour adaptom zdaj pa sem še vedno smao se mi zdi,da ne prekriva tako dobro ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 23 November 2005 - 12:42 AM

rea, kapa skrivas?tongue.gif
  • 0

#19 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 23 November 2005 - 07:31 AM

QUOTE(Nadi)
Malo me moti le to, da puder težko stisneš iz embalaže, ampak če puder pred uporabo pretreseš je ok.


Ja to mene tudi moti! Predvsem ta prozorna podlaga se tak težko ven stisne. Samo je pa čudno, ko piše,d a moraš dat obeh enako količino naenkrat...meni to bolj kot ne nena kaj dobro uspeva, ker se mi zdi, da je te podlage dosti manj kot pigmenta...
  • 0

#20 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 23 November 2005 - 07:33 AM

QUOTE(Nadi)
Bolje prekriva, ampak se pa barvno ne prilagaja tako dobro kot color adapt ali pa true match in podobni
Jaz imam št. 45, ki mi je malo pretemna rolleyes.gif

To si vzela najsvetlejšega ne? JA me moti, da ni več svetlejših odtenkov, kot pri ostalih pudrih...samo jaz ga bom vseeno uporabljala - za večerne priložnosti wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users